Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Tomekst

Paysafecard-Co i jak . ??

Recommended Posts

Hey...

Mam problem,niestety niedługo kupuję  paysafecard za 20+20 zł żeby kupić sb tier V do Wota.

Mam dylemat ponieważ nie wiem jak dokładnie w Wocie wpisac kod z  paysafecard

,w innych grach nie mam tego problemu a tu niestety tak...Prosiłbym o jakiś krótki poradnik w miare możliwości z ss.

Aby kupić złoto z paysafecard należy wybrać na stronie głównej opcję "kup złoto", następnie metodę playspan i dalej paysafecard. Następnie wklepujemy PIN który otrzymaliśmy wraz z kartą i zatwierdzamy. Z karty ubywają środki a my otrzymujemy złoto.

Edited by Tyrson

Nie dokładnie o to mi chodzi.....oczekuje raczej krok po kroku gdzie wejsc itp  :lol:

Ok,dzięki za pomoc.Do zamknięcia  ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Argin
      W dzisiejszym poradniku opiszę wam jak zrobić zakupy Smoczych Monet za pomocą PSC - Pay Safe Card.

Po 1 musimy kupić w kiosku lub w pobliskim sklepie, np. PSC za 20 zł. Wygląda ta karta o tak:

2. Następnym krokiem jest zalogowanie się na Stronie Głównej PandorumMT2.PL i przejście do zakładki Doładuj Smocze Monety.

3. Teraz wybieramy metodę płatności za SM - Smocze Monety, czyli PaySafeCard

4. Teraz czas na informacje:
      Można wpłacać w każdej walucie. Wpłaty przeliczane są na Euro automatycznie według aktualnego kursu.
      Wpłacając w złotówkach mnożymy kwotę Euro przez kurs około 4 np. 10 Euro * 4 = 40zł Tak naprawde musimy jednak zapłacić trochę więcej ze względu na to, że kurs Euro wynosi ponad 4,1.

5. Wybieramy ile Smoczych Monet chcemy doładować. Zrobię na przykładzie pierwszej opcji płatniczej. Kiedy wybierzemy kwotę doładowania klikamy "Doładuj".

6.  Następnie wypełniamy formularz i przepisujemy nasz kod pin z tyłu karty PaySafeCard PSC

6.1 Możesz też zapłacić ONLINE logując się na swoje konto PSC PaySafeCard!

7. Brawo! Właśnie zakupiłeś 300 Smoczych Monet za pomocą PaySafeCard PSC .

Dziękuję i pozdrawiam Argin .
    • By Argin
      W dzisiejszym poradniku opiszę wam jak zrobić zakupy Smoczych Monet za pomocą PSC - Pay Safe Card.

Po 1 musimy kupić w kiosku lub w pobliskim sklepie, np. PSC za 20 zł. Wygląda ta karta o tak:

2. Następnym krokiem jest zalogowanie się na Stronie Głównej PandorumMT2.PL i przejście do zakładki Doładuj Smocze Monety.

3. Teraz wybieramy metodę płatności za SM - Smocze Monety, czyli PaySafeCard

4. Teraz czas na informacje:
      Można wpłacać w każdej walucie. Wpłaty przeliczane są na Euro automatycznie według aktualnego kursu.
      Wpłacając w złotówkach mnożymy kwotę Euro przez kurs około 4 np. 10 Euro * 4 = 40zł Tak naprawde musimy jednak zapłacić trochę więcej ze względu na to, że kurs Euro wynosi ponad 4,1.

5. Wybieramy ile Smoczych Monet chcemy doładować. Zrobię na przykładzie pierwszej opcji płatniczej. Kiedy wybierzemy kwotę doładowania klikamy "Doładuj".

6.  Następnie wypełniamy formularz i przepisujemy nasz kod pin z tyłu karty PaySafeCard PSC

6.1 Możesz też zapłacić ONLINE logując się na swoje konto PSC PaySafeCard!

7. Brawo! Właśnie zakupiłeś 300 Smoczych Monet za pomocą PaySafeCard PSC .

Dziękuję i pozdrawiam Argin .
    • By duzyhubert
      Duży Hubert powierza Ci zadanie! Wykonaj proste polecenia, rozszyfruj kod i otrzymaj paysafecard! 
      Pierwsza część zadania polega na zarejestrowaniu się w serwisie klikając przycisk WEJDŹ na duzyhubert.pl i zdobyciu w serwisie 300 punktów.
      Wypełnij formularz na stronie duzyhubert.pl podają swój adres kontaktowy E-mail oraz nick z serwisu w celu weryfikacji uczestnictwa. 
      Jeśli zastosowałeś się do powyższych zaleceń i weryfikacja uczestnictwa odbędzie się pomyślnie otrzymasz wiadomość E-mail z zaszyfrowanymi kodami paysafecard (każdy o wartości 20 zł) i podpowiedziami do szyfru. Jeśli uda Ci się złamać szyfr możesz wykorzystać kody! Ważność kodów to 7 dni, jest to więc czas na ich rozszyfrowanie.  

Duży Hubert pozwala zgarnąć kody paysafecard o łącznej wartości 40 zł bez żadnych haczyków, płatności itp. 
      Hubert ceni spryt i inteligencję. Po udanej weryfikacji każdy ma gwarantowane kody. 

Jeśli posiadasz choćby jedną z cech, które ceni Hubert zajrzyj do niego: 
      duzyhubert.pl Każdy otrzymuje te same kody paysafecard, więc wykorzysta je jedynie osoba, która jako pierwsza je rozszyfruje. 
      Stąd nasuwa się wniosek, że im mniej uczestników tym większą masz szansę na wykorzystanie kodów! 
      Spróbuj swych sił, nie masz nic do stracenia! 
    • By lewy785
      Witam, do sprzedania mam konto na Minecraft, nie banowane, z dobrą reputacją na popularnych serwerach. Nie gram na nim, gdyż minecraft znudził mi się a potrzebuję trochę pieniędzy.
      Nick normalny, podobny do mojego na tym forum.
      GG: 43286199

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines