Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

pauliś

Administrator TeamSpeak 3
  • Content count

1,047
  • Last visited

• Days Won

102

Reputation Activity

1. Like
    pauliś got a reaction from Empi in Prace by Empi :D   
    słabo nie polecam 2/10   

2. Like
    pauliś reacted to Empi in Prace by Empi :D   
    Witam wszystkich na forum jestem dosyć nowy ale ludzie z ts'a mnie już znają bo od nie dawna jestem tam adminem.
    Zapraszam wszystkich do oceny moich prac graficznych sprzed roku, aktualnie jestem po formacie komputera prace się zachowały ale nie chciało mi się jeszcze na nowo wrócić do Grafiki lecz może kiedyś znowu zacznę robić jakieś pracę kto wie

3. Like
    pauliś got a reaction from Chmielu09 in Administracja GryWamTu   
    Chmielu awansował na stanowisko Pomocnik.
  4. Like
    pauliś reacted to Arewar in [Odrzucone] Podanie by Chmielu09   
    Nie napisałeś do jakiego działu aplikujesz, nie napisałeś nic o twojej znajomości IPB.
    Podanie nie zachęca + zbyt mało postów, jak powiedział @BadJoker. To wszystko sprawia, że jestem także na nie.
  5. Like
    pauliś reacted to BadJoker in [Odrzucone] Podanie by Chmielu09   
    Hej,
    masz problem z interpunkcją (odstępy przed znakami interpunkcyjnymi). Dodatkowo masz tylko 12 postów, z których większość jest napisana w offtopie.
    Jestem na nie.
  6. Like
    pauliś got a reaction from Chmielu09 in Administracja GryWamTu   
    Chmielu awansował na stanowisko Pomocnik.
  7. Like
    pauliś reacted to Bogumil in Administracja GryWamTu   
    (na dzień 15.06.2019)

!Dark!

Prεzεs

ραυℓιś 

Rαdєк1288
    czaki18

Arewar
    BeneK

Nexus®
    ßilard

quikker
    Panpan

Kêymil 
    Kams

8. Like
    pauliś reacted to Dark_Side in Propozycje pytań rekrutacyjnych na admina TeamSpeak3   
    Chcemy powiększyć naszą bazę pytań zadawanych osobom zgłaszającym się na stanowisko administratora TeamSpeak. Co według Was taki przyszły admin obowiązkowo potrafić powinien? Piszcie w tym temacie.

Każde pytanie w nowym poście. Propozycje najlepiej, aby się nie powtarzały.
  9. Like
    pauliś got a reaction from Dark_Side in Turniej LOL'a   
    Turniej na zakończenie sezonu!
    Rozpoczynamy zapisy do PENTALOL 1VS1!
    LINK DO ZAPISÓW: http://www.pentakill.eu/2015/10/turniej-na-zakonczenie-sezonu-rozpoczynamy-zapisy-do-pentalol-1vs1/
  10. Like
    pauliś got a reaction from Dark_Side in Turniej LOL'a   
    Turniej na zakończenie sezonu!
    Rozpoczynamy zapisy do PENTALOL 1VS1!
    LINK DO ZAPISÓW: http://www.pentakill.eu/2015/10/turniej-na-zakonczenie-sezonu-rozpoczynamy-zapisy-do-pentalol-1vs1/
  11. Like
    pauliś reacted to ZdzieBLACK in Pochwała Envy'ego   
    Bardzo chciałem pochwalić Envy'ego za bardzo sprawną pomoc.
  12. Like
    pauliś reacted to BadJoker in [Przyjęte] Elsword   
    Dział zostaje dodany i zobaczymy jak się rozwinie.
    Oczywiście możesz aplikować na test moderatora.
  13. Like
    pauliś reacted to keleyen in No-life keleyen   
    Witam w tym temacie chciałbym wam pokazać moje statystyki z dzisiejszego dnia , zagrałem aż 9 meczy jest to moim zdaniem dużo czasu co spędziłem przed komputerem .

I jeszcze jedno zdjęcie
    Można?Można tylko trzeba mieć chęci i czas grania .Lecz naprawdę to zabiera czas i zamiast wyjść na dwór przesiedzisz 
    z Tomkiem i Erykiem na tsie .

Dodam później kolejne mecze jak będę grał w tym temacie.

14. Like
    pauliś reacted to Wodo in Harmonogram sierpniowych promocji   
    O, szukalem takiej grafiki, dzieki wielkie!
  15. Like
    pauliś reacted to Beaavis in Gin3kolog I Jego Przywitanie :D ♥♥♥♥ <3 Obecny ♥♥♥♥   
    Witaj Paulinko ♥

Raczej Nie  
  16. Like
    pauliś reacted to Beaavis in Gin3kolog I Jego Przywitanie :D ♥♥♥♥ <3 Obecny ♥♥♥♥   
    Witam Wszystkich Serdecznie ♥♥♥  

Wiele osób pewnie Mnie zna wiele jednak nie więc dla tych którzy Mnie nie znają to piszę. ♥

Nazywam się Dawid.♥

Mieszkam aktualnie w Niemczech ♥ Berlin ♥

Mam 17 wiosenek lecz zachowanie mam o wiele wiele więcej ♥

Moimi głównymi zainteresowaniami są :

Piłka nożna. ♥♥

Rugby ( Sport który kocham) ♥♥♥♥♥

Siatkówka ♥♥

Koszykówka ♥

I ogółem uwielbiam sport ! ♥♥♥

Lubię również pograć w różne gry na komputerze lub telefonie ♥

Typu :

Metin2( Prywatne serwery) Niżej podam nicki

League Of Legend ( Trza wbić Diamenta ♥ )

Clash Of Clansh

I wiele wiele innych gier jest Ich naprawdę masa !

Na ogół Jestem bardzo miłą  oraz sympatyczną osobą!.
    Raczej chyba jak połowa tego serwera. ♥
    Lubię wychodzić ze znajomymi.
    Robić imprezy !
    I wiele wiele innych. ♥
    Lubię również słuchać muzyki

To by było na tyle w tym przywitaniu !

W razie czego pytać Misiaczki ♥♥♥

17. Like
    pauliś reacted to Paradoxalna in Idol 16.05.2015 19:00   
    Zapraszamy wszystkich na event Karaoke, który odbędzie się już dzisiaj o godzinie 19:00 Twoja obecność obowiązkowa )!

Karaoke na naszymy TeamSpeak3 IP: ts.grywamtu.pl
  18. Like
    pauliś reacted in [Konkurs] Znajomość historii i teraźniejszości funkcjonowania sieci GryWamTu.pl !   
    Cała kadra GryWamTu.pl ma zaszczyt ogłosić konkurs!

Tematyką jest oczywiście nasza sieć, co za tym idzie, nagrody także będą u nas!

Uczestnictwo w konkursie wymaga akceptacji, oraz zapoznania się z regulaminem:

Każdy może oddać tylko jedno zgłoszenie! Masz prawo pisać ich nawet setki, ale weryfikujemy tylko jedno na użytkownika. (Multi konta, oraz próby obejścia tego podpunktu będą karane). Aby wziąć udział w konkursie musisz:
    *Wypełnić formularz, który znajdziecie tutaj: http://goo.gl/forms/qt8qQwMUuP
    *Napisać post w tym temacie wraz z dniem i godziną wysłania.
    *Wpisać dokładny swój nick z forum podczas wypełniania. Jakiekolwiek prośby administracji o podanie odpowiedzi, nie ważne, czy doszło do oszustwa, czy Admin odmówił - będą surowo karane. Jeśli doszło do podpowiedzi, od Admina również konsekwencje będą wyciągnięte. Wszystkie pytania zostały ułożone w taki sposób, że odpowiedzi na nie, są łatwe do znalezienia (dosłownie na każde pytanie). Na koniec konkursu zostaną umieszczone prawidłowe odpowiedzi, informacje o tym, gdzie można było tego szukać, oraz wyniki. (Informacji szukamy na: Serverach metina, TS3, forum i FanPage). Minimalna ilość uczestników to 7. Administracja sieci GryWamTu.pl NIE uczestniczy w konkursie. Jeśli pierwsze miejsce osiągnie więcej niż 1 osoba - nastąpi dogrywka z pytaniami na serverze TS3, bądź PW forum w zależności od możliwości osób, które wygrały. Konkurs trwa 7 dni. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie. Biorąc udział: Akceptujesz regulamin, oraz oznajmiasz, że zapoznałeś się z nim. Przypominamy, że jego nieznajomość nie zwalnia z przestrzegania.  

Forum: plakietka  , -10% warna, własny tytuł
    TS3: Ranga VIP + rezerwacja slota
    Servery Metin2: 1000 Smoczych Monet na dowolnie wybranym serwerze naszej sieci!

19. Like
    pauliś reacted to Tutto Per Tutto in [Odwolanie] Vizzardion / Vizzus   
    Oj kolego. Zacznijmy od początku.
    1) Jakim prawem będąc zwykłym użytkownikiem możesz upominać naszego pomocnika i zwracać mu uwagę co robi źle i co ma robić?
    ` Panie Vizzusiu, to, że Twoje serce jest złamane wiemy nie od dziś, ale nikt - powtarzam, NIKT nie pozwoli Ci, abyś zwracał mu uwagę, upominał go czy inne duperele. Ale widzę, że miałeś z tego satysfakcję bo Pomocnik ten jest nowy i jeszcze nie zdążył poznać, jakim jesteś człowiekiem

2) Powiedz mi przyjacielu, jakim prawem schodzisz co chwile na centrum pomocy i podając się za admina robisz sobie z nich jaja?
    ` Nie obchodzi mnie od jak dawna robisz sobie z ludzi jaja, widziałem to dziś co chwilę jak tak robisz. Dostałem od dwóch adminów wiadomość jak się zachowujesz względem użytkowników, którzy zejdą na centrum pomocy i przyglądałem się temu. Później zszedłem tam sam na chwilę, a Ty miałeś jeszcze czelność zejść do mnie i zapytać "W czym mogę Ci pomóc?". Nic innego mi nie przyszło do głowy jak powiedzieć Ci "wypierdalaj stąd", bo Twoje zachowanie było gorsze niż jakiegoś debila.
    Zszedłeś po tym na kanał wyżej i postanowiłeś mnie od jebanego cwela, chuj mi w dupe i tak dalej. I co, myślisz, że kozaku co tym osiągniesz? Nienawidze Cię od dawna, ale jakoś nie miałem powodu wyzywać Cię czy krytykować, ale skoro sam kopiesz sobie dołek pod ziemią to do niego wpadaj - obyś cały wpadł.

3) Powiedz mi drogi Vizzusiu jakim prawem wysyłasz sobie jakieś ogłoszenia na evencie KARAOKE? Czy to jest event "napisz ogłoszenie", czy może Ty wagarowałeś i mam Ci regułke karaoke skopiowiać i wkleić z google, bo sam nie potrafisz z głowy tego napisać? Zbanowałem Cię na reklame, permanentnie, owszem. Zrobiłem to gwałtownie, gdyż przeczytałem jedynie "zapraszamy na nowy czy do nowej ... " Nie mam czasu czytać tyle podczas eventu. Potem mi Venom powiedział o czym to było, to Cię odbanowałem. Czy zbanowałem Cię słusznie? - Nie, przyznaje. Ale nie masz prawa ogłaszać się na eventach, miałem prawo Cię z tego kanalu wyrzucić, zablokować wstęp, a ban był gwałtowną decyzją. Jeśli już poruszasz ten temat i czujesz się tak strasznie urażony, to proszę, wypowiedziałem się i na ten temat.

4) W sprawie Marceliego pokazałeś, że nie masz jaj. Przychodzisz do mnie z najmniejszymi głupotami, mniejszymi niż problem dziecka, że mu lizak upadł. Przychodzisz i skarżysz się na Marcela, bo Cię wyzywał. Chłopie, potrafie sobie poradzić z największym trollem na tym serwerze nie banując go, a Ty nie potrafisz sobie z Marcelem poradzić? Wiesz, czemu stanąłem po jego stronie? Marcel ma tu z 3-4 miesiące przyjaciela, nigdy nie pokłócił się z żadnym adminem i komu nie wszedł za skórę, a Ty przychodząc do nas i pokazując jaki jesteś toksyczny po 4 dniach już tworzysz problem. Morał? Bez prowokacji nie ma żadnej akcji .  Bo nie wierzę, żeby Marcel Ci wjechał na rodzine czy na coś o wiele gorszego. Powiedział pewnie jedno zdanie, a Ty od razu srasz się, ze się na niego poskarżysz    

5) Znalazłeś sobie murzynów, którzy teraz będą rozsyłali po serwerze link do tej skargi. Co chcesz tym osiągnąć? Bo chyba siebie ogłupić. Mogę to wstawić nawet jako wiadomośc powitalną, a i tak myślę, że nic Ci to nie da. Przyszedłem na ten serwer kiedy było 30 osób.  Głównie z Prezesem i Darkiem (nie zapominając o całej administracji) rozwineliśmy go do takich rozmiarów, że mamy świadomość, iż często tu będą tacy ludzie jak Ty. 

Nadaje może 4 bany na miesiąc. Robię to dlatego, bo znajduje się średnio czterech idiotów, którzy trollują, wyzywają, wszystko. Jestem pewny, że gdyby Prezes widział co dziś robiłeś, to otrzymałbyś perma. A wiesz czemu? Bo on nie pozwoli, by tacy ludzie jak Ty psuli atmosfere. Jestem tu nie od wczoraj i jestem świadomy kiedy powinienem nadać bana, za co, na ile. 

Nie będę się więcej rozpisywał, bo szkoda na Ciebie czasu. Bana otrzymałeś od Paradoksalnej za bluzganie mnie i wyzywanie. To nie było zwykłe wyzywanie. Żaden admin wyższej rangi nie pozwoli sobie, aby jakiś kretyn jechał po nim jak po psie. Do tego schodziłeś cały dzień i trollowałeś użytkowników bawiąc się w admina, miałeś czelność czepiać się jednego Pomocnika i mu zwracać uwagę i go instruować, na co nie masz żadnego prawa. Jeżeli już to wypominasz, to do tego rozsyłasz swoje ogłoszenia tam, gdzie nie powinieneś.
    A więc, Paradoksalna zbanowała Cię na godzinę. Ja podsumowałem całokszałt Twojego pajacowania i przedłużyłem Ci na 13 dni. Czy słusznie? Tak. 

Wiedz tylko, że jeżeli po 13 dniach wejdziesz i odwalisz najmniejszą rzecz, dostaniesz kolejnego bana. Bo nie jestem człowiekiem, po którym będziesz jeździł. Bo "chuja w dupie" pewnie masz Ty, bo "jebanym cwelem" jesteś pewnie również Ty, tylko po prostu nie chcesz być sam i ofiarujesz tą zdobycz innym na siłe   

A, jeszcze jedno.. powiadasz ludziom, że ten ts schodzi na psy? Otóż nie! Ten ts rozwija się w niesamowitym tempie, a jeżeli pożegnamy Cię na zawsze, to rozwinie się jeszcze szybciej, bo jeden pajac mniej = jedno miejsce dla normalnego użytkownika. Skarg możesz pisać jeszcze 30, a i tak unbana nie dostaniesz. Ahh. I jeżeli już CI murzyni tak bardzo rozsyłają link do tej skargi, to dam Ci tą ogromną przyjemność, aby każdy dowiedział się cóż Ty o mnie napisałeś. 

PS! Co byś zaraz nie płakał, że ja Cię obrażam nazywając idiotą czy kimkolwiek innym, to zabawiając się w Twoje niedoświadczenie czy pospolicie mówiąc brak jakiejkolwiek wiedzy zaczerpniętej ze szkoły, zajrzałem do wikipedii, żebyś zrozumiał sens słowa pajac i skończył płakać.
    `pajac - Człowiek, robiący z siebie pajaca, idiotę, wyglądający i zachowujący się co najmniej dziwnie"

Więc temat zamykam, z pajacem dyskutować nie będę Miłego odpoczynku  
  20. Like
    pauliś reacted to Paradoxalna in [Odwolanie] Vizzardion / Vizzus   
    Drogi "kolego" bana otrzymałeś słusznie, Tutto jako vRoot ma prawo do mnożenia bana ile razy chce, obrażałeś go wielokrotnie oraz schodziłeś na CP mówiąc, " W czym mogę Ci pomóc?" NIE będąc adminem, upominałam Cie o to wiele razy, ale jak widać nie umiesz słuchać, wtrącasz się w sprawy administracji, gdzie nie masz nawet o niczym pojęcia. Więc ban był słuszny. Przemyśl swoje zachowanie i do zobaczenia za 13 dni.   3
  21. Like
    pauliś reacted to Venom in [Odwolanie] Vizzardion / Vizzus   
    Powiem Ci tak, nie wpierdalaj się w sprawy administracji.
  22. Like
    pauliś reacted to Venom in [Odwolanie] Vizzardion / Vizzus   
    A i jeszcze coś, nie trudź się pisząc takie tematy, bo tracisz swój czas.
  23. Like
    pauliś reacted in Prosto z TS'a - Świąteczne nicki Administracji!   
    Także na naszym serverze Team Speak 3 zagościły święta! Każdy z Adminów zmienił sobie nick na świąteczny. A oto ich lista:

[Query]
    ===============================
    ★ мαɢι¢zηy яυ∂σℓƒ (Dark) ★  

[RooT]
    ★ śωιęтy мιкσłαנ (Prεzεs) ★

[vRooT]
    ★ śωίąτєςzиα иίєsρσ∂zίαикα (Tutto Per Tutto)★
    ★ Makówki Miglanca (Miglanc) ★

[HA] Head Admin
    ★sas ★
    ★Śηιєżyηкα (Pauliś) ★
    ★Ραѕтєяz (Venom) ★

[sA] Serwer Admin
    ★Prezencik (Beton) ★
    ★JanuszNaGicie ★
    ★śωiąτєczиу αиίσ£єк (Atomican) ★

[jSA] Junior Serwer Admin
    ★ Karpiczek (Beaforee) ★
    ★тłυѕту ριєяσżєк (Lord Kicha) ★
    ★яεηiғεяεk (Popychacz) ★
    ★ Gwiazdeczka (Promyczek) ★

Przypominam także o eventach, takich jak kolędowe karaoke

Do zobaczenia na TS3!
  24. Like
    pauliś reacted to Dark_Side in Nowy rekord na naszym serwerze TS3   
    Pośpieszyłem się. Mała poprawka .__.

25. Like
    pauliś reacted to Dark_Side in Nowy rekord na naszym serwerze TS3   
    Wczoraj udało się poprawić rekord osób online na serwerze. Wynosi on teraz 235 na 256 dostępnych slotów. Oby tak dalej to będziemy mieli poważny już powód by powiększyć serwer.

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines