Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

pauliś

Administrator TeamSpeak 3
  • Zawartość

647
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

40

Ostatnia wygrana pauliś w dniu 10 Sierpień

Użytkownicy przyznają pauliś punkty reputacji!

O pauliś

• Tytuł
    Queen - TeamSpeak3 Admin

Informacje

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    vROOT

Ostatnie wizyty

9739 wyświetleń profilu
  1. pauliś

[Odrzucone] Podanie o kanał VIP

Witam. Wymagania na kanał VIP, nie zostały spełnione. Pozdrawiam, Pauliś.
  2. pauliś

Podanie o Strefę VIP na serwerze Grywamtu.pl

Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiam Paula.
  3. pauliś

Podanie na New Admina - Karmel

Witam Roksana, Zgłoś się do mnie na wstępną rozmowę w dniach 15.08.-22.08.2018 Pozdrawiam Pauliś.
  4. pauliś

Podanie na admina ^^

Witam Agata, Zgłoś się do mnie na wstępną rozmowę w dniach 15.08.-22.08.2018 Pozdrawiam Pauliś.
  5. pauliś

[Podanie na New Admina]

Witam Dawid, Zgłoś się do mnie na wstępną rozmowę w dniach 15.08.-22.08.2018 Pozdrawiam Pauliś.
  6. pauliś

Podanie na New Admina - seba_1805

Witam Sebastian, Zgłoś się do mnie na wstępną rozmowę w dniach 15.08.-22.08.2018 Pozdrawiam Pauliś.
  7. pauliś

Podanie new admin

Witam Jakub, Zgłoś się do mnie na wstępną rozmowę w dniach 15.08.-22.08.2018 Pozdrawiam Pauliś.
  8. pauliś

Podanie na Admina

Witam Dariusz, Zgłoś się do mnie na wstępną rozmowę w dniach 15.08.-22.08.2018 Pozdrawiam Pauliś.
  9. pauliś

[Odrzucone] Podanie na new admina

Witam Gabrysia, Masz złą opinię wśród niektórych osób z administracji oraz byłych naszych administratorów. Nieodpowiednie zachowanie (wulgarne oraz wyzwiska) wobec innych użytkowników i Administratorów na kanałach w dyżurce administracji. Takiego zachowania nie powinien reprezentować administrator naszego serwera. Pozdrawiam Pauliś.
  10. pauliś

[Odrzucone] EmersonYT

Niezgłoszenie się na rozmowę.
  11. pauliś

[Przyjete] Podanie o kanał VIP

Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiam Paula.
  12. pauliś

Administracja GryWamTu

Triphida opuścił skład administracji GWT TS3
  13. pauliś

Podanie na New Admina

Witaj Krystian, Zgłoś się do mnie na wstępną rozmowę w dniach 08.08.-15.08.2018 Pozdrawiam Pauliś.
  14. pauliś

Team Szkolenia GryWamTu

Do składu Team Szkolenia dołączyli Arewar oraz czaki18. Z dniem 07.08.2018 mogą oni szkolić new adminów i kontrolować pracę administracji.
  15. (na dzień 08.08.2018) Arewar czaki18

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin