Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

patryk0493

User
  • Content Count

19
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About patryk0493

• Rank
    Gracz
  1. Witam, nazywam się Patryk Eliasz, chciałbym Wam zaoferować usługi webmasterskie oraz graficzne. W branży działam od trzech lat, chciałbym zaoferować własne umiejętności oraz doświadczenie. Swoje pracy wykonuję wyłącznie odpłatnie, celem uprzedzenia forumowiczów. Zapraszam do odwiedzenia mojej witryny, tam znajdują się wszystkie informacje: patrykeliasz.pl Określę zakres prac jakie wykonuję: - tworzenie graficznych szablonów stron WWW - kodowanie projektów graficznych dla statycznych stron WWW, CMS oraz szablonów Allegro - tworzenie kompletnych stron WWW - tworzenie skryptów PHP, JS+jQuery - systemy i panele oparte na autorskim CMS - kompletna obsługa sklepów internetowych, forów, blogów - grafika - w szczególności użytkowa - od logotypów przez wizytówki po pełny branding firm - pełna pomoc z zakresu informatyki, poprawki na WWW, dostosowywanie stylów etc. email: patryk0493@gmail.com gg: 8186874 skype: eliaszpatryk www: patrykeliasz.pl
  2. Witam, sprzedam jedną licencję 3.4.6, wygasły projekt (zakupiona w 2012r., reaktywowana w 2014r., licencja wygasła 10.01.2015r.). Cena 290zł do negocjacji Sprzedam także domenę dla tego projektu: webspot.pl Możliwość wystawienia na Allegro (należy doliczyć prowizję). Kontakt: email: patryk0493@gmail.com gg: 8186874 skype: eliaszpatryk
  3. Witam, nazywam się Patryk Eliasz, chciałbym Wam zaoferować usługi webmasterskie oraz graficzne. W branży działam od trzech lat, chciałbym zaoferować własne umiejętności oraz doświadczenie. Swoje pracy wykonuję wyłącznie odpłatnie, celem uprzedzenia forumowiczów. Zapraszam do odwiedzenia mojej witryny, tam znajdują się wszystkie informacje: patrykeliasz.pl Określę zakres prac jakie wykonuję: - tworzenie graficznych szablonów stron WWW - kodowanie projektów graficznych dla statycznych stron WWW, CMS oraz szablonów Allegro - tworzenie kompletnych stron WWW - tworzenie skryptów PHP, JS+jQuery - systemy i panele oparte na autorskim CMS - kompletna obsługa sklepów internetowych, forów, blogów - grafika - w szczególności użytkowa - od logotypów przez wizytówki po pełny branding firm - pełna pomoc z zakresu informatyki, poprawki na WWW, dostosowywanie stylów etc. email: patryk0493@gmail.com gg: 8186874 skype: eliaszpatryk www: patrykeliasz.pl
  4. Witam, nazywam się Patryk Eliasz, chciałbym Wam zaoferować usługi webmasterskie oraz graficzne. W branży działam tylko od trzech lat, chciałbym zaoferować własne umiejętności oraz doświadczenie. Swoje pracy wykonuję wyłącznie odpłatnie, lecz nie mam zamiaru pobierać wysokich kwot. Moim celem obecnie jest odświeżenie portfolio oraz wdrożenie nowej semantyki z zakresu HTML5, CSS3, jQuery oraz zagadnień związanych z RWD. Stąd też szukam zleceń, które mają sens - nie chcę tworzyć "pustych" layoutów czy szablonów. Zapraszam do odwiedzenia mojej witryny, tam znajdują się wszystktie informacje: patrykeliasz.pl Określę zakres prac jakie wykonuję: - tworzenie graficznych szablonów stron WWW - kodowanie projektów graficznych - tworzenie komptletnych stron WWW - tworzenie skryptów PHP, JS, jQuery - tworzenie sklepów internetowych, for społecznościowych - grafika - w szczególności użytkowa - od logotypów przez drobne ikony po plakaty - pełna pomoc z zakresu informatyki email: patryk0493@gmail.com gg: 8186874 skype: eliaszpatryk www: patrykeliasz.pl
  5. Witam, w związku z przerwą wakacyjną chciałbym wziąć czynny udział w rozwoju portalu/forum związanym z grami, technologiami, komputerami etc. Nie precyzuję czego dokładnie dotyczyć ma owe forum - jestem otwarty na wszelkie propozycje. Co oferuję? Posiadam silnik forum IP.Board, który jakiś czas już leży bezużytecznie. Chciałbym go zatem udostępnić mając pewien wgląd w ogólny projekt działania. Silnik trochę kosztuję, dlatego szukam ekipy/założyciela, który podchodzi do tematu tylko na 100%, a sam projekt ma sens i szanse na rozwój. Licencja skryptu zostanie połączona z właściwą domeną - wszystko legalnie za pośrednictwem invisionpower.com. Dobrze rokującym projektom jestem w stanie zapewnić także stałe wsparcie w utrzymaniu domeny jak i miejsca w sieci, a także własne doświadczenie w szeroko pojętym programowaniu, grafice czy też reklamie. Czego oczekuję? W zamian oczekuję oczywiście poważnego podejścia do tematu jakim będzimy się już wspólnie zajmować. Dostępu do danych od strony technicznej do serwerów w które włożyłem coś od siebie (np: udostępniając skrypt oczekuję pełnego dostępu do FTP oraz AP). Nie oczekuję tutaj jakiś kwot od reklam czy innych usług - lecz to interesujący dodatek. Możliwe jest także zawarcie pisemnej umowy w razie potrzeby. Wszystko to robię w celu zdobycia doświadczenia oraz rozwoju umiejętności z powodów wyłącznie hobby'stycznych. Proszę kontaktować się wyłącznie na podane poniżej dane, szczegółowo przedstawić pomysł na rozwój, dotychczasowy postęp prac. Oczekuję tylko poważnych propozycji. Kontakt: email: patryk0493@gmail.com gg: 8186874 skype: eliaszpatryk
  6. MinerStore to panel gracza służący do obsługi profilu/konta gracza na serwerze Minecraft. Jest zintegrowany ze sklepem SMS – możemy kupować dowolne itemy, funkcje, konta VIP - popularnie znany jako SMS-Shop. Testowany od wersji Bukkita 1.2.5 do 1.6.4. Design jest neutralny, odpowiada każdemu tematowi, ciemny, przejrzysty, łagodny dla oka. Jedyny w Polsce tak rozbudowany panel gracza o wszechstronnym zastosowaniu dla Minecraft'a. Zapewnia podstawową możliwość zarządzania i prowadzenia serwera MC. Z panelu korzysta już wiele serwerów jak i sieci gier Multiplayer. Instalacja jak i większość konfiguracji odbywa się z poziomu przeglądarki. MinerStore doskonale sprawdzi się na każdym typie serwera np.: Survival, Freebuild, Survival Games, RPG czy Factions. Dzięki niemu przyciągniesz duża liczbę graczy na swój serwer, rozgrywka może się toczyć nie tylko w grze, ale i poza nią. Funkcje te pozwolą urozmaicić grę, a Ty będziesz mógł liczyć na zwiększone zyski z usług. Jak działa panel? Gracz rejestruje się na serwerze poprzez plugin AuthMe komendą /register. W tym momencie zostaje dodane jego konto także do panelu, od tej pory rejestrowane są o nim wszelkie dane. Na serwerze działa kilka pluginów, które przechowują informacje o graczu w bazie MySQL. Panel z kolei wydaje polecenia naszemu serwerowi np.: kiedy kupujemy konto VIP lub zlecamy zabójstwo. Panel obecnie działa z takimi pluginami jak: • AuthMe • FigAdmin • iConomy • Jobs • Stats&Achievements • DynMap • McMMO Przekonaj się jak rozbudowany jest mój skrypt, aby przetestować panel skorzystaj z konta testowego: Demo panelu: Klik!!! Login: TheJezusus Hasło: test Teraz możesz skorzystać z testów panelu na serwerze osobiście. Wejdź do gry, zarejestruj się na serwerze i już możesz się zalogować w panelu na własne konto. IP serwera testowego jak i panelu: panel.patrykeliasz.pl Na serwerze można zwyczajnie grać!!! Jakie będziesz mieć korzyści z kupna panelu MinerStore? • Automatyczne dostarczanie usług - panel robi to za Ciebie • Szybka konfiguracja za pomocą instalatora • Wykorzystywanie płatności SMS • Prosty i estetyczny interfejs • Aktualizacje w przyszłości o nowe funkcje • Ogromna ilość funkcji i możliwości modyfikacji do własnych potrzeb • Pieniądze trafiają do Ciebie, a nie do pośrednika • Przyciągniesz stałych graczy Oto wykaz funkcji jakie posiada panel, dodam tylko, że to tylko te ważniejsze: Wersja 0.5 • Logowanie danymi z serwera • Panel kupna usług • Kupno usług za pomocą Vouchera • Obsługa zniżek na usługi • Panel admina (dodawanie nowych usług, tworzenie voucherów, logi sprzedaży) • Wydawanie komend na serwerze za pomocą panelu • Panel informacji o graczu • Czas gry • Status online/offline na serwerze • Wydobyte surowce • Statystyki gracza • Ostatnio kupujący • Przegląd wszystkich graczy oraz ich statystyki • Banlista (kto, za co, kiedy, przez kogo) • Statystyki RPG • Statystyki serwera • Unikalny generator sygnatur gracza • Wykorzystywanie dynamicznej mapy • Zarządzanie kontem serwera • Zmiana zawodu • Zlecanie zabójstw • Unban z banlisty zbanowanych • Kompletny, nowy design • Ostatnie zakupy jako pełna strona • System news'ów - (dodawanie, usuwanie, edycja) • 100% instalacja panelu z poziomu przeglądarki • Zniżki punktowe (promocje) • Transfer zgromadzonych punktów między kontami Dodano: • Lista ekipy serwera • Szybkie dodawanie adminów panelu • Rejestracja dla osób nonpremium - fukcja WhiteList (rejestracja w panelu upoważnia do gry na serwerze) • Historia zamówień gracza • Dynamiczny status serwera • Zmiana hasła • Formularz kontaktowy W tym poprawiono: • Informacje od autora • Zmiany designu menu • Komunikaty o niezalogowaniu • Potwierdzenia doładowań konta • Listowanie usług w sklepie • Metodę unbanu gracza • Modyfikację ustawień panelu • Instalator Aby mój panel mógł poprawnie działać, musisz spełnić te wymagania: • Otwarte połączenie (nie zablokowane porty etc.): serwer Minecraft <> baza MySQL <> hosting www • Hosting WWW z obsługą biblioteki GD (zwykle każdy) • Zapis do bazy MySQL z w/w pluginów (wymagane Authme) • Obsługa płatności profitsms.pl lub homepay.pl W paczce znajdzie się: • Kompletny skrypt panelu • Przykładowy plik server.propeties • Pluginy na serwer Minecraft • Instrukcję instalacji i konfiguracji Licencja ================ 1. Zakaz modyfikacji i usuwania stopki. Wszelkie modyfikacje stopki uważane są za łamanie praw autorskich. 2. Możliwość udostępnia po warunkiem zaznaczenia autora ================ Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/7a5dba8fb2b4d020c906daae81cad3a615f5f899cc93916cec026e2fb8aeda9e/analysis/1387131944/DL: http://patrykeliasz.pl/Panel gracza na serwer Minecraft by ASSHunter.rarCzekam na dyskusję poniżej, jeśli masz problem napisz tutaj. Masz pomysł, pytanie, propozycję? Pisz: E-mail - patryk0493@gmail.com Gadu-gadu - 8186874 Skype - eliaszpatryk
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines