Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Patroled

Poster
  • Content Count

411
  • Last visited

Community Reputation

63 Pomocny

About Patroled

• Rank
    Pro Gamer I

Profile Information

• Gram w
    World Of Tanks,Minecraft,OpenTTD
  • Ulubiona gra
    World Of Tanks
  • Hobby
    Kręcenie filmów xD

Recent Profile Visitors

15,361 profile views
  1. Hey, hey hey ! Pewnie mało kto mnie pamięta, ale spróbuję się przedstawić. Mam na imię Patryk, na forum spotkacie mnie pod nazwą Patroled. Jestem zapalonym graczem World of Tanks, o "randze" obytego w grze [ około 1600 WN8 i rośnie :3]. Ale do sedna, wróciłem aby ożywić trochę ten dział, lub przynajmniej się oto postarać Lecz wróćmy do tematu ! Jak sami zauważyliście, w ostatnich patch'ach ukazywały się mapy tzw. bobslejowe, bądź z otwartymi przestrzeniami ! Nadszedł więc czas, aby dodać mapę pokroju Himmelsdorf'u. A więc w najbliższej przyszłości dostaniemy mapę Stalingrad. Mapa głównie składa się z części "miastowej", w której każdy znajdzie dla siebie miejsce posród dużej ilości ulic, uliczek. Dostrzegamy też plaże usytuowaną wzdłuż linii 8,9,0. Oto pare screen'ów.: A wy co sądzicie o tej mapie ? Podziel się swoją oceną w komentarzu ! Pozdro!
  2. Sieeemanko, w tym temacie dowiecie się co zostanie wprowadzone do najnowszej wersji 8.8, do naszej gry o czołgach ;D Nowe Średnie Czołgi Rosyjskie: A-43 (VI Tier) A-44 (VII Tier) Object 416 ( VIII Tier) Object 140 ( X Tier) Nowe Czołgi Niemieckie: Durchbruchswagen 2 ( IV Tier Ciężki) VK 30.02 (M) ( VI Tier Średni) Zmiany w drzewku Niemieckim: VK 30.01 H zostanie zmieniona na czołg ciężki V Tieru VK 36.01 H zostanie zmieniona na czołg ciężki VI Tieru Nowe Chińskie Czołgi Premium: T-34-3 ( VIII Tier Med) 112 (VIII Tier Cięzki) Nowa Mapa: Tundra - Dużo otwartego terenu w jesiennym krajobrazie, wraz z lasami i górami.
  3. Aaaaa, było mówić, że ci się nie pojawia HUD, u mnie też to znikneło, lecz gdy naciśniesz F6, powinno się pokazać ;D
  4. A więc co dokładnie chcesz nagrać grę, pulpit czy pewien ekran. Jeżeli chcesz nagrać gry, ostrzegam iż nie wszytkie odbierają. Niektóre po prostu musisz nagrać trybem obszarowam, czy jak to mam się nazywa. Zaś jeżeli ogółnie nie chce nagrywać, przeinstaluj program.
  5. Hello, w tym temacie opisze wam jak pozyskać ponad 300 tyś. srebra na za jedną bitwę, nawet tą przegraną. Uwaga, misja trwa od 1 Sierpnia do 31 Sierpnia 2013r. Oto dowód: Jak wykonać miję?? : W ciągu 24 h, czyli od godziny 7.00, do godziny 7.00 następnego dnia, musisz zniszczyć 30 czołgów. Twój czołg zaś musi być od 4 Tieru w górę. Fragi zdobyte liczą się tylko z bitew losowych. Misję możemy wykonać raz dziennie. Więcej o innych misjach dowiecie się tutaj ;D
  6. Patroled

:)

Witamy ponownie Asumi ;D
  7. 1.Polecam Miliris Action, program darmowy, ale godny swojej ceny. Pliki nie ważą tak dużo jak w Frapsie. 2. Dxtory, też podobno bardzo dobry, chodź go nie testowałem. ;D
  8. Patroled

Cześć

Sieeeeemano, witaj nowy użytkowniku ;D
  9. 1. No to tak do nagrywania gier polecam Action, program płatny, lecz jak zwykle internauci nie śpią, tu masz linka do cracka.​ 2. Nagrywaj dźwięk Audacity, program darmowy. 3. Polecam Camtasia Studio 8, program płatny, no ale od czego mamy internet =D
  10. Looknij do tego tematu, masz tam wszystko opisane =), co do karty bardzo fajnie się zapowiada.
  11. Hello, witam panią serdecznie, myślę, że zagościsz tu na dłużej =P
  12. @up No tak jeżeli nie wie gracz, gdzie strzelać w T26E4, no to będzie miał cięzko. Sam idę w linie Brytyjskich TD'ków, oraz Amerykanśkich, lecz lepiej gra mi się Amerykanśkimi (jak narazie, zaraz będe miał Prota i słyszałem o nim trochę złego =D )
  13. AT 15, taak kolejny ciężki TD VIII Tieru z drzewka Brytyjskiego, wynagradzający swoim pancerzem oraz szybko strzelnym działem. Dane Techniczne: ► Najlepsze działo IX poziomu o nazwie OQF 20-pdr AT Gun Type B Barrel, wraz z 230 p. średniego Demage, oraz 258 mm penetracji, może zaszkodzić nie jednemu czołgowi. Przeładowanie wynosi 12 s. ► Silnik Rolls- Royce Meteor Mk. V, montowany między innymi w Spitfire'ach, rozpędza te bydle do 20 k/h, przy mocy 650 k.m. ► Gąsiennice o udźwigu 66 t. muszą udźwignąć cały ciężar, a obrót wynosi 20 stopni/sekundę. ► Radio X poziomu, daję zasięg 750 m., a przy zamocowanej lornecie itp., daję niezły wynik. Pancerz: ► Jak wcześniej wspomniałem masa, wynagradza też pancerz. Przód: 228 mm/ Tył: 101 mm/Boki: 152 mm. Słabe punkty: ► Jak napisałem wcześniej, pancerz z przodu jest bardzo gruby. Oto obrazek ze słabymi punktami. ► Widzicie, iż jażmo działa, że jest bardzo miękkie, co jest dziwne u TD'ków. Oto dowód w postaci obrazka: Podsumowując: ► Za cenę 2650000, dostajemy bardzo mocnego TD'ka VIII Tieru, wraz bardzo dobrym działem, które może zagrozić nawet najlepszemu czołgiście. =D
  14. Właśnie słyszałem dużo dobrego o tym czołgu Mam pytanko: Czy iść w linie medów czy lekkich ??
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines