Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Lord_Phoenix

[Otwarta] Rekrutacja na Test Moderatora Elsword

Recommended Posts

Witam.

Z dniem dzisiejszym pragnę poinformować, że rekrutacja na Test Moderatora działu Elsword została otwarta!

Wymagania:

Podania składamy w tym dziale:

http://forum.grywamtu.pl/podanie-na-moderatora-f25/

Powodzenia ;)

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By AgBi
      Witajcie!

Ekipa CuriousCraft poszukuje budowniczego, który zna się w swoim fachu.

CuriousCraft to serwer, a raczej projekt, który ma na celu połączenia dwóch znanych i lubianych trybów. Chodzi oczywiście o Skybock + Gildie. Jeśli myślicie, że takie połączenie nie ma sensu, to się mylicie. Posiadamy sprawną ekipę, lecz do szczęście brakuje nam tylko budowniczego, który zawita w nasze szeregi na stałe. Projekt jeszcze nie wystartował, jest w budowie.

Oczekujemy:
      -profesjonalizmu
      -budowania w różnych stylach
      -znania podstawowych komend
      -Discorda/Ts3
      -Zgrania w ekipie
      -Dłuższego zostania na tym serwerze (konkretnie na stałe)

Oferujemy:
      -możliwość rozwoju
      -pokazania swoich umiejętności przed większą ilością graczy
      -wynagrodzenie
      -Serwer Discord/Ts3
      -miłą atmosferę

Kontakt:
      Priv na forum
            Lub
      AgBi#3704
      GameseQ#4399
    • By AgBi
      Jako właściciel serwera CuriousCraft prowadzę rekrutację na stanowiska:
      -ChatMode:
      Osoba, która zajmuje się głównie czatem i pilnuje graczy aby nie łamali oni regulaminu.
      -GameMode
      Osoba, która pilnuje, rozgrywki (aby gracze nie bugowali mapy, nie wykorzystywali glitchów i nie korzystali z chetów) i graczy aby nie łamali regulaminu.

Coś o nas: 
      Jesteśmy powstającym serwerem, który ma łączyć w sobie Skyblock z Gildiamii. Jest to oryginalny pomysł, który chcemy wcielić w życie. Posiadamy dobrego budowniczego, programistę oraz sponsora, dlatego nasz projekt rozwija się w dobrym tępię, lecz jedyne czego nam brakuje to osób, które pomogłyby nam w tym projekcie.

Oczekujemy:
      - Znajomości podstawowych komend Pomocnika (oraz umiejętności sprawdzania)
      - Chęci współpracy
      - Pilnowania serwera (pomaganie i kontrolowanie graczy oraz serwera)
      - Sprawnego mikrofonu
      - Discord
      - Rekrutacja 16+
      - Wielu kreatywnych pomysłów
      - Umiejętności pracy w grupie
      - Poświęcania jak najwięcej czasu na serwerze

Oferujemy:
      - Miłą atmosferę
      - Rangę
      - Serwer Discord
      - Możliwość rozwoju
      - Przyjemną grę
      - Zgrany zespół
      - Profesjonalizm

KONTAKT:
      Discord: AgBi#3704
      Discord: GemeseQ#4399
    • By BeneK
      Z góry mówię, powodzenia w czytaniu jakże tej wspaniałej lektury.

Witam serdecznie administrację forum oraz TeamSpeak'a Grywamtu (łącznie ze mną 😅)

1. Ale przejdźmy do rzeczy więc może parę słów o mnie:

Znaczne może od tego że mam na imię Piotr (dużo osób O tym wie ale odświeżę wam pamięć) i posiadam 18 jesieni (bo do wiosny trochę mi brakuje, aktualnie mając 17 lat, lecz już niedługo stanę się dorosłym człowiek oczywiście w kwestii prawnej). Pełnię aktualnie funkcję Administratora (jSA) na serwerze ts3 GryaWamTu potocznie mówiąc GWT oraz funkcję Redaktora na naszym wspaniałym forum. Bazując na tych na jakich jestem stanowiskach śmiem twierdzić że można mi zaufać 💪. Lubię pomagać użytkownikom w różnych sprawach dlatego właśnie złożyłem podanie na New Admina/Pomocnika na serwerze GWT oraz ORAZ składając podanie tutaj. Jeśli mogę to pomagam ale zdaża się też tak, że nie jestem w stanie pomóc, dlatego próbuje znaleźć inną drogę rozwiązania lub idę do osoby bardziej doświadczonej lub kogoś kto znałby się na danym temacie. Jak można było zauważyć posiadam nie lada poczucie humoru oraz dystans do siebie (chyba że ktoś przesadza) więc śmieszkowanie (oczywiście w pozytywny sposób np. Kogoś rozśmieszyć) to trochę moja specjalność. Można też zauważyć nutkę tej "śmieszności" nawet w tym podaniu.

2. Moje doświadczenie:
      Podstawy z BBCODE nie są jakimś problemem.. Dlaczego? Jestem na 3 roku technikum Informatycznego czyli powinienem potrafić stworzyć podstawową stronę HTML czy też CSS. A wiadomo, że BBCODE jest praktycznie ten sam jak HTML więc uważam że nie będzie to dla mnie problemem.
      Nie jestem niestety idealny czy też wiem wszystko, ponieważ muszę się przyznać iż zajmowałem się głównie pisaniem podań na różne stanowiska takich jak np. na to 😂 czy też pisaniem postów i odpowiadając na inne, dlatego przyznaje się iż nie moderowałem żadnego forum (bynajmniej nie przypominam sobie nic takiego, chyba że liczy się grupa na FB licząca ponad 800 osób 😅 lub forum serwerowej sieci FabelZone którą połączona jest teraz z FireHorizon nosząc aktualną nazwę FableHorizon). Takie moderowanie łączy się z nabyciem przeze mnie nowych umiejętności i doświadczeń oraz poznanie nowych "twarzy" oraz osób. Powiem też inaczej na spokojnie (tak myślę) znajdę "mentora" lub "nauczyciela" funkcji Moderatora oraz sposób moderowania takim forum. Więc nie będzie trudno abym się tego nauczył.

3. Czy spełniam wymagania...? Sami sprawdźcie:
      Zostałem zarejestrowany na forum dnia 27 marca 2018 roku, a godziny nie pamiętam było to gdzieś po południu. Od tamtego czasu minęło już ponad pół roku spędzając wspaniały czas przyglądając forum i poznając nowych ludzi. Jeśli mowa tu o zawartości napisaną przeze mnie to aktualnie posiadam 62 (jak skończę to pisać będzie już 63) lecz niech nie zwiedzie was ta liczba bo ona wciąż rośnie z każdym dniem. 

4. Dlaczego ja? (...):
      To pytanie pada prawie zawsze, a odpowiedź na to pytanie wydaje się proste lecz w praktyce wygląda to inaczej.... to może tak:
      Chciałbym tak jak wyżej napisane nabyć nowe doświadczenie oraz umiejętności, a myślę że wyjdzie mi to ma dobre. Ostatnimi czasy zauważyłem wulgarne treści w niektórych z działów, aż prosiło się o zmianę komentarza, usunięcie go albo ostrzeżenie użytkownika (wraz usunięciem lub zmianą komentarza). Mogę powołać się na to iż, że jestem Administratorem na naszym TS3 to chciałbym też być członkiem ekipy ma forum by móc jeszcze bardziej pomagać użytkownikom co jest głównym celem składając te podanie.

5. Podsumowanie:
      Nie chciałbym zaczynać "z grubej rury" tak od razu więc chciałbym najpierw zacząć moderować dział zwany "Pogaduszki" aby pokazać wam że nadaje się na tę funkcję oraz nauczyć się paru "sztuczek", a z czasem jeśli się sprawdzę zajdę wyżej. Postaram się zajść jak najwyżej aby móc pomagać użytkowników zawsze i wszędzie i nie tylko. 
      Zaznaczam też, że podczas pisania tego podania korzystałem z telefonu więc za jakieś ewentualne błędy czy coś serdecznie przepraszam, ale jestem tylko Człowiekiem i nic nie poradzę że popełniam błędy, bo nie jestem w stanie dostrzec wszystkiego. A niżej moje z niektórych postów w tym dziale do którego się ubiegam

6. Moje posty w tym dziale:
      1.
      2. 

3.

4.

Pozdrawiam  ~BeneK 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines