Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Spec od reklamy

Oto moje prace :)

Recommended Posts

Z tego co widzicie, to dopiero zaczynam swoją przygodę z YouTube :) i wielu z was przyzna, że nie wyszły najgorzej. 

Oto moje prace.

A jednak dobrze że już ciebie  z nami nie ma ;)

A jednak dobrze że już ciebie  z nami nie ma

Jednak jestem jak widzisz chyba że jesteś niewidomy, bądź Ci poszło coś na oczy.

Z wami???? haha dobre, bo śmieszne z Tobą na pewno.

Edited by Spec od reklamy

No i pozytywnie, liczę na więcej tych filmików ^^

Bardzo fajne i przydatne filmiki... Bardzo mi się podobają... Radzę, tylko abyś poprawił trochę wejścia bo czasem przycina minimalnie, ale ogólnie jest OK!

fajne filmiki, lecz mogłeś ten początek trochę lepiej zaprezentować. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By endercraft
      Adres ip: s777460.csrv.pl
      Strona WWW: www.endercraft.5v.pl

Zaprsza administracja EnderCraft 🙂

• By Empi
      Witam wszystkich na forum jestem dosyć nowy ale ludzie z ts'a mnie już znają bo od nie dawna jestem tam adminem.
      Zapraszam wszystkich do oceny moich prac graficznych sprzed roku, aktualnie jestem po formacie komputera prace się zachowały ale nie chciało mi się jeszcze na nowo wrócić do Grafiki lecz może kiedyś znowu zacznę robić jakieś pracę kto wie

• By statywplay
      IP do skopiowania:  fb.advcraft.pl:26113 lub advcraft.ench.pl
      Strona: http://advcraft.pl/
      Prezentacja Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=6-nYuqKsXFQ

• By Makhart
      royalcraft.com.pl

Serwer działa na wersjach Minecraft:
      1.7.2
      1.7.4
      1.7.5
      1.7.8
      1.7.9
      1.7.10

• By Tomekst
      Hey  .
      Na forum pusto że masakra...Miglanc napisał kilka tematów co lekko ratuje sytuację,jednak postanowiłem dodać coś od siebie... 

Zastanawialiscie się kiedyś na pewną chorobą...a dokładniem "Wirusem Zombie" . ?
      Strasznie jarają mnie takie tematy a odpowiedzi ...ciężko uznać je za prawdę czy też kłamstwo...a że na forum jest pusto..myślę że jakoś zajmie nam to czas  .
      W poniedziałek oglądałem 4 Sezon The Walking Dead(2 odc) i naszła mnie myśl..."czy takie coś jak  w filmie może stać się naprawdę" ?.
      Czy może powstać wirus który zdziesiątkuje nasz kontynent czy też świat,i czy ludzie bendą musieli walczyć o przetrwanie.. 
      jedzenie,picie.
      I jak taki zombie by do końca funkcjonował,przecież wiecie lub nie...po śmierci zombie(na przykładzie książek i filmów)to poprostu normalny trup,u którego nie pracują żadne narządy tylko mózg który jest za wszystko odpowiedzialny,dlatego te potwory są dość niezdarne i powolne.
      Ludzie kłóca się też o to jak one moga widzieć skoro w pierwszej kolejnośći rozkładają się oczy i z czlowieka wyparowuje cała woda...otóż Zombie kieruje się wyostrzonym zmyslem słuchu.
      Ale do rzeczy...Jak myślicie,czy kiedykolwiek coś takiego nastąpi,oraz jak by to wyglądało .. ?

Myślę że temat dla niektórych może okazać się ciekawy.
      A ja...myślę że takie coś raczej nigdy nie powstanie....a szczerze mówiąć...szkoda.Bo chciałbym to wszystko zobaczyć...przeżyć 

Jeśli temat cię choć trochę zaciekawił..zostaw Like !   

Zródlo wiedzy o Zombie:Wszystko napisane z własnych doświadczeń jakich nabrałem podczasz oglądania świetnego serialu The Walking Dead oraż książki(Film oparty na książe,a gra na podstawie filmu)   
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines