Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Orzeszek101

User
  • Content Count

33
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About Orzeszek101

• Rank
    Coś wie o grach
  • Birthday 03/22/2002

Contact Methods

Profile Information

• Gram w
    Minecraft, WorldOfTanks.
  • Ulubiona gra
    Minecraft.
  • Hobby
    Chciałbym miec JuniorAdminSerwer na ts.

Recent Profile Visitors

4,807 profile views
  1. Dobra to nie watek do dyskucji . a co do tematu ktos chce do sojuszu ?
  2. Empire "Nieważne ilu, ważne gdzie." REKRUTACJA OTWARTA/ZAMKNIĘTA DYPLOMACJA: REKRUTACJA: Założyciele: Orzeszek101 Liderzy: Łasica18 Kto chce do sojuszu pisac pod tematem albo w grze moj nick Orzeszek101 UWGA DODAJE KAZDEGO
  3. Admin sorki przyznaje sie ze to zkopiowalem
  4. Witam, dzisiaj chciałbym wyjaśnić nowym graczom kilka pojęć często używanych przez użytkowników w grze World Of Tanks. Pojęcia określające gracza. OP - Over Powered (Zbyt mocny) Pojęcie używane do określenia czegoś bądź kogoś jako zbyt dobrego. IMBA - Imbalance (Niezbalansowany) Pojęcie używane do określenia czołgu jako niezbalansowanego. PRO - Professional (Profesionalny) Pojecie używane do określenia gracza bądź skomentowania jakiejś akcji. Newbie - (Nowicjusz) Newbie to nikt więcej niż osoba zaczynająca grać w grę. Również zwany żółtodziobem. Noob - Pojęcie obraźliwe. Noob'em jest gracz grający w grę całkiem długo ale nadal nie umie w nią grać. Camper - Pojęcie obraźliwe. Osoba stojąca czołgiem w miejscu i czekająca na przeciwników. Pomidor - Pojęcie obraźliwe. Pojęcie pochodzi z modyfikacji XVM. Osoba mająca małe win ratio (poniżej 40%) małe effi względem bitew. Skróty używane w bitwach. GL - Good Luck (Powodzenia) Używany przez sojuszników. Sojusznicy życzą nam powodzenia w bitwie. GL - Get Lag Używany przez przeciwników. Przeciwnicy życzą nam lagów. HF - Have Fun (Miłej zabawy) Używany przez sojuszników. Sojusznicy życzą nam miłej zabawy podczas bitwy. HF - Have Fail Używany przez przeciwników. Przeciwnicy życzą nam przegranej. GG - Good Game (Dobra Gra) Skrót najczęściej używany pod koniec wygranej bitwy. BG - Bad Game (Słaba Gra) Skrót jest przeciwieństwem skrótu GG. WP - Well Played (Dobrze zagrane) Skrót oznaczający, udaną, dobrze zagraną bitwę (wysoko wygraną- np. do "0"). BrB - Be Right back (Zaraz wrócę) Jest to angielski odpowiednik polskiego skrótu z/w. AFK - Away From Keybord (Z dala Od Klawiatury) Osoba najczęściej stojąca w sojuszniczej bazie, z opuszczoną lufą. GZ - Congratulations (Gratulacje) Skrót często używany ironicznie. LOL - Lots Of Laughs (Kupa śmiechu) Skrót używany w zadziwiających momentach np. Wybuch czołgu po strzale w gąsienicę. NP - No Problem (Nie ma za co) Skrót używany najczęściej przy strzale sojusznika FF- Friendly Fire (ogień sojuszniczy) Ogień sojuszniczy najczęściej jest spotykany na niskich tierach 1-3 TY - Thank You (dziękuję ci) Skróty opisujące czołg HP - Hit Points Punkty obrażeń HP to liczba opisująca stan naszego pojazdu. RoF - Rate Of Fire (szybkostrzelność) Dmg - Damadge (obrażenia) Mówi nam ile zadajemy obrażeń Dpm - Damadge per minute (obrażenia na minutę) Skróty czołgów Traktor - Leichttraktor Lolki - Pierwsze tery Piździki - Szybkie czołgi (głównie scouty) takie jak T-50 T-50-2 Tetka - T-28 rosyjski czołg średni IV tieru Pezetka - Pzkpfw (Panzerkamfagen) KT - King Tiger (Panzerkampfagen VI Ausf. B Tiger II Königstiger) Easy 8 - M4A3E8 Sherman Sport - KV-1S 100 - AMX 50 100mm BatMobil - Bat Chatillon 25t
  5. Proszę bardzo tak jak w temacie. Możecie się tutaj spowiadać co was wkurzyło. Ja zaczynam: Musiałem na przerwie tłuc 35 zdań z polskiego bo nikt mi nie powiedział, że takie zadanie było.(Byłem chory) Zasady: 2 posty dziennie max! Nie przeklinamy! Nie piszemy 1 postu pod drugim.( tzn. nie pisz kolejnego " wkurzenia" jeśli nikt jeszcze nie napisał nic pod twoim ostatnim)
  6. Na czym polega: Pierwsza osoba podaje wyraz np “KORAL”, a następny a układa z liter tego wyrazu inny wyraz np. “LORA” i podaje swój wyraz Zasady: ►Max:10 postów dziennie ►Staramy się nie przeklinać ►Nie obrażamy innych graczy To ja zacznę: Warmio-mazurskie
  7. Proszę o suba ;] zaczynam nagrywać ;] http://www.youtube.com/user/ThePirlo007
  8. Witajcie w mojej zabawie "Zadaj pytanie następnej osobie" polega ona na tym że np. ja zadaje pytanie : Co jadłeś na śniadanie, a druga osoba odpowiada jajecznice.... Prosta zabawa Zaczynamy! Czy byłeś dzisiaj w szkole ?
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines