Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Orient

User
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

12 Startujący

About Orient

• Rank
    Gram w gry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. 1. 0rien[t] 2. aySTW++7/AqPcbQl0zcYKHk2RbU= 3. Salon Gier Chuck 4. 7 ~ 9 5. Posiadam kanał 102, ale siedzimy na 148 i 997 6. Chciałbym dostać kanał VIP, ponieważ gramy w lola w większej grupie i potrzebny jest mi kanał dosyć wysoko na którym będzie co najmniej 3 pod kanały. 7. League of legends, cs:go, Rocket League 8. 16
  2. Dzień dobry. 1. 0rien[t] 2. Ii2w1Hy/voUbipsOilxc8HGiAck= 3, ●MLG● 4. Codziennie prawie zawsze jest 7 użytkowników. 5. 102 6. Chciałbym dostać kanał Vip ponieważ serwer jest stabilny, mała ilość kanałów w strefie prywatnej dla rozbudowanej ekipy i szybsze znalezienie kanału, zmusza mnie do złożenia podania. 7. Najcześciej gramy w League of Legends, CS:GO, Rocket League, War of Tanks oraz Hearthstone. 8. 14-18
  3. Nazwa propozycji: Awans admiana Rαdєк1288 Streszczenie: Razem z licznym gronem użytkowników zauważyłem, że na serwerze nie ma ,,Head Admina'', stanowiska które przydałoby się objąć. Więc pisze tą propozycje z myślą przyjęcia tej propozycji. Dokładny opis: Miły admin, zawsze starający się pomóc użytkownikom. Z naszych obserwacji bardzo często aktywny na CP. Myślę, że Rαdєк1288 objąłby godnie stanowisko ,,Head Admina'', często aktywny mógłby z łatwością pomagać użytkownikom podczas nieobecności Rootów.
  4. Dzień dobry. 1. 0rien[t] 2. Ii2w1Hy/voUbipsOilxc8HGiAck= 3, ●MLG● 4. Codziennie prawie zawsze jest 7 użytkowników. 5. 102 6. Chciałbym dostać kanał Vip ponieważ serwer jest stabilny, mała ilość kanałów w strefie prywatnej dla rozbudowanej ekipy i szybsze znalezienie kanału, zmusza mnie do złożenia podania. 7. Najcześciej gramy w League of Legends, CS:GO, Rocket League, War of Tanks oraz Hearthstone. 8. 14-18
  5. Dzień dobry. 1. 0rien[t] 2. Ii2w1Hy/voUbipsOilxc8HGiAck= 3, ●MLG● 4. Codziennie prawie zawsze jest 5 użytkowników. 5. 102 6. Chciałbym dostać kanał Vip ponieważ serwer jest stabilny, mała ilość kanałów w strefie prywatnej dla rozbudowanej ekipy i szybsze znalezienie kanału, zmusza mnie do złożenia podania. 7. Najcześciej gramy w League of Legends, CS:GO, Rocket League, War of Tanks oraz Hearthstone. 8. 14-18
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines