Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Recommended Posts

Co sądzicie o tym forum?

Jeżeli Wam się coś podoba to chętnie wysłuchamy komplementów w komentarzach, a jeżeli nie to postaramy się jak najszybciej uporać z problemami, aby forum było dla Was przyjazne ;)

Wszelkie pomysły dotyczące rozwoju forum i tego czego byście chcieli u nas zobaczyć zgłaszajcie w tym temacie.

Tak samo z pozytywnymi komentarzami i negatywnymi :D

Chcemy stworzyć serwis przyjemny dla użytkowników, więc piszcie ;)

:love: 

• Like 2

Jestem tutaj od 2 lat powiem szczerze że forum same zachęca jest ciągle rozwijane świeże osoby ciągle się pojawiają w administracji ;> 10/10 .

Jestem tutaj od 2 lat powiem szczerze że forum same zachęca jest ciągle rozwijane świeże osoby ciągle się pojawiają w administracji ;> 10/10 .

Wolelibyśmy opinie co możemy zmienić, aby przybyło do nas więcej osób. ;)

Dokładnie.

Trzeba GWT przywrócić dawne lata świetności;)

Potrzeba więcej nowych userów i osób aktywnych, lecz do tego potrzebna jest reklama ;)

A wy wypowiadajcie się dalej co zmienić/dodać etc.

Jestem za krótko, by wydawać opinie, czy pisać o jakiś pomysłach na ulepszenie forum i wzniesienie go na piedestały internetu, ale za to jeśli mogę to chciałabym przytoczyć kilka nieprawidłowości, które zauważyłam.

Przede wszystkim chodzi o nieaktywne lub źle sprecyzowane tematy.

1. http://forum.grywamtu.pl/przeczytaj-jeśli-jesteś-zainteresowany-t34590/
Wydaje mi się, że Lord_Kicha zakończył swoją działalność na forum, dlatego też wzmianka o nim i ogólnie zasady rekrutacji powinny zostać poprawione.

2. http://forum.grywamtu.pl/nowe-zarządzanie-reputacją-forum-przyjazne-użytkownikom-t32793/

Dotyczy pkt. 2 i informacji:

Podania należy złożyć w tym temacie i tam wrzucać wszystkie poradniki, które mają zostać ocenione i nagrodzone.

Nie wiadomo, czy chodzi konkretnie o ten temat, nawet jeśli, to jest on zamknięty. Chyba, że chodzi o dział, więc należy to poprawić.

Co do sugestii, która tutaj padła na temat reklamy. Aktualnie najlepszą formą reklamy jest facebook. Nie ma sensu kupować reklam na różnych stronach, bawić się w wymienianie bannerami, czy reklamować się pisemnie na różnych portalach. Reklama na facebooku ściągą 10x więcej użytkowników, tym samym nakładem czasu i gotówki. Ale, by tak się stało, to po pierwsze sam fanpage musi cieszyć oko i zachęcać wizualnie na samym wejściu (niestety, według mnie na chwilę obecną odstrasza), po drugie musi być staranie i przede wszystkim z głową prowadzony. By potencjalni użytkownicy widząc go chcieli od razu wejść na forum.

Edited by Ayagraf
  • Like 1

Jestem za krótko, by wydawać opinie, czy pisać o jakiś pomysłach na ulepszenie forum i wzniesienie go na piedestały internetu, ale za to jeśli mogę to chciałabym przytoczyć kilka nieprawidłowości, które zauważyłam.

Przede wszystkim chodzi o nieaktywne lub źle sprecyzowane tematy.

1. http://forum.grywamtu.pl/przeczytaj-jeśli-jesteś-zainteresowany-t34590/

Wydaje mi się, że Lord_Kicha zakończył swoją działalność na forum, dlatego też wzmianka o nim i ogólnie zasady rekrutacji powinny zostać poprawione.

2. http://forum.grywamtu.pl/nowe-zarządzanie-reputacją-forum-przyjazne-użytkownikom-t32793/

Dotyczy pkt. 2 i informacji:

Nie wiadomo, czy chodzi konkretnie o ten temat, nawet jeśli, to jest on zamknięty. Chyba, że chodzi o dział, więc należy to poprawić.

Co do sugestii, która tutaj padła na temat reklamy. Aktualnie najlepszą formą reklamy jest facebook. Nie ma sensu kupować reklam na różnych stronach, bawić się w wymienianie bannerami, czy reklamować się pisemnie na różnych portalach. Reklama na facebooku ściągą 10x więcej użytkowników, tym samym nakładem czasu i gotówki. Ale, by tak się stało, to po pierwsze sam fanpage musi cieszyć oko i zachęcać wizualnie na samym wejściu (niestety, według mnie na chwilę obecną odstrasza), po drugie musi być staranie i przede wszystkim z głową prowadzony. By potencjalni użytkownicy widząc go chcieli od razu wejść na forum.

Twoje sugestie wkrótce zostaną wprowadzone.

Temat reklamy zostawmy na ok. tydzień.

Najpierw mam w planach zmienić lekko forum(może styl się uda we współpracy z grafikami), ogarnąć działy etc.

Oczywiście jeszcze ustalę szczegóły z Administratorami.

Także w tym momencie możecie zaproponować jakieś zmiany wewnętrzne, co można wprowadzić, usunąć, aby przyciągnąć użytkowników na dłużej jak już tutaj przyjdą.

Twoje sugestie wkrótce zostaną wprowadzone.

Temat reklamy zostawmy na ok. tydzień.

Najpierw mam w planach zmienić lekko forum(może styl się uda we współpracy z grafikami), ogarnąć działy etc.

Oczywiście jeszcze ustalę szczegóły z Administratorami.

Także w tym momencie możecie zaproponować jakieś zmiany wewnętrzne, co można wprowadzić, usunąć, aby przyciągnąć użytkowników na dłużej jak już tutaj przyjdą.

Jeszcze zauważyłam, że odnośnik do serwera mt2, który znajduje się na dole forum ma niaktywną stronę.

Co do pytania to:

-Konkursy cykliczne dla działów

-konkursy cykliczne dla całego forum, najlepiej tak skonstruowane, by każdy przeciętny Kowalski mógł w nich wziać udzial.

-zachęcenie do do dyskusji (i to najważniejsze, bez tego forum nie istnieje, użytkownicy uciekają lub nie zostają na dłużej). Tym powinni zająć się moderatorzy działów oraz administracja. Wyszukiwać nowinki odnośnie tematyk/działów, które znajdują się na forum, tworzyć tematy, zachecać do dyskusji, czy też recenzji.

-zapewnienie użytkownikom dodatkowej rozrywki/zabawy z możliwością pozyskania nagród bezpośrednio związanych z forum. Na przykład wprowadzenie systemu punktacji (nie reputacji), która była by naliczana za poszczegolne osiągniecia, czy czynności. Za punkty można by było wygrać np plakietke, zmiane nicku, specialne przywileje dla konta (np możliwość używania html w profilu, zwiekszona skrzynka, specialny kolor nicku, plakietka itp). System powinien być dobrze rozbudowany, fajnie by wśród nagród znalazły się jakieś rarytasy. Ludzie uwielbiają takie zabawy, zwłaszcza gracze, którzy z natury chcą coś zdobywac, do czegoś dażyć. Tym samym frekwencja na forum ulega poprawie. Dobrze by było, gdyby zostało to zrobione na zasadzie skryptu, który zliczalby punkty, pokazywał je publicznie, jednym słowem, by było to widoczne. Jeśli forum nie ma możliwości czegoś takiego, można zrobić to w inny sposób. Taki system widziałam ładne pare lat temu na jednym forum i cieszył się ogromną popularnością.

-rozbudowanie społeczności na forum, wprowadzenie dodatkowych rang, czy funkci. Umożliwienie użytkownikom rozwijanie forum. Mamy grafików, mamy mentorów. Może przydały by się jeszcze jakieś ciekawe funkcje? Redaktor, filmowiec, programista. Grupy powinny być zamknięte, powinny mieć swoje prywatne działy i tworzyć na potrzeby GWT. Dzięki temu integracja między użytkownikami wchodzi na wyższy poziom, jak i sama frekwencja.

-nie wyrzucanie tematów do kosza. Na pierwszy rzut oka głupia propozycja, ale ma dużo plusów. Najważniejszym z nich jest pokazanie, że forum ''żyje''. Inaczej patrzy się na forum, które np w dziale ma kilka tysiecy tematów i postów, niż na takie, gdzie jest ich kilka na krzyż. Oczywiście mowa tu o tematach, które nie naruszają regulaminu.

Edited by Ayagraf
  • Like 1

@

Dostajesz plakietkę za to, ale upomnij się w razie czego o nią w przyszłości, bowiem forum może mieć "nowy start" i plakietki oraz rangi typu ExModerator mogą zostać usunięte.

Z plakietką wstrzymam się do wprowadzenia nagrody typu "Uznany za pomoc", czy coś takiego.

Z punktami świetna sprawa, nawet może jakieś nagrody rzeczowe uda się zrobić. Najpierw tak jak mówiłem styl i grafika, następnie działy i później punkty etc.

A grupy.. wraz ze wzrostem użytkowników, bo jedna osoba w grupie to lekko dziwnie. :D

@

Dostajesz plakietkę za to, ale upomnij się w razie czego o nią w przyszłości, bowiem forum może mieć "nowy start" i plakietki oraz rangi typu ExModerator mogą zostać usunięte.

Z punktami świetna sprawa, nawet może jakieś nagrody rzeczowe uda się zrobić. Najpierw tak jak mówiłem styl i grafika, następnie działy i później punkty etc.

A grupy.. wraz ze wzrostem użytkowników, bo jedna osoba w grupie to lekko dziwnie. :D

To ja tez chce ; ;

Do kosza wrzucamy tylko nieaktualne rzeczy np. Serwery Metin 2, które padły a prezentacje nadal są na forum itp.

PS. Co to za double post kolego? XD :klaps:

Edited by Grew

Fajnie by było :) Teraz tak naprawdę nagrody rzeczowe, to są groszowe sprawy. Zwłaszcza, jak mówimy o takich drobnych upominkach, jak np smycze, podkładki pod mysz, koszulki, magazyny/gazety.  Oczywiście wszystko zależy od tego, co dla kogo jest "sprawą groszową", i jaki forum posiada budżet. Nie trzeba od razu oferować w nagrodę gier, padów, czy innych tego typu rzeczy, by zadowolić użytkowników i sprawić komuś radość, tym samym rozrywkę z jej pozyskania.

Fajnie by było :) Teraz tak naprawdę nagrody rzeczowe, to są groszowe sprawy. Zwłaszcza, jak mówimy o takich drobnych upominkach, jak np smycze, podkładki pod mysz, koszulki, magazyny/gazety.  Oczywiście wszystko zależy od tego, co dla kogo jest "sprawą groszową", i jaki forum posiada budżet. Nie trzeba od razu oferować w nagrodę gier, padów, czy innych tego typu rzeczy, by zadowolić użytkowników i sprawić komuś radość, tym samym rozrywkę z jej pozyskania.

Mi głupi kubek by sprawił radość :D

Edited by Lord Phoenix

Mi głupi kubek by sprawił radość :D

Realizacja grafiki na kubek z uwzględnieniem grafików na forum= 0 zł (o ile w teamie będą osoby, które znają się na vectorze i projektowaniu pod DTP)

Wyprodukowanie/nadruk na kubku+sam kubek+przesyłka 10-20zł.

Więc według mnie nie są to duże pieniądze :)

Oczywiście, by też forum nie było z budżetem na minusie, tego typu nagrody nie powinny być aż tak łatwe do pozyskania i stanowiło to ciekawe wyzwanie.

Realizacja grafiki na kubek z uwzględnieniem grafików na forum= 0 zł (o ile w teamie będą osoby, które znają się na vectorze i projektowaniu pod DTP)

Wyprodukowanie/nadruk na kubku+sam kubek+przesyłka 10-20zł.

Więc według mnie nie są to duże pieniądze :)

Oczywiście, by też forum nie było z budżetem na minusie, tego typu nagrody nie powinny być aż tak łatwe do pozyskania i stanowiło to ciekawe wyzwanie.

Moim pomysłem jest przeliczenie po ilu godzinach oraz postach(+/-)  użytkownik produkuje daną kwotę z reklam i część tych pieniędzy przeznaczyć na nagrody. :D

A nagrody moderatorskie/za pracę w grupach będą oddzielną sprawą. :D

Moim pomysłem jest przeliczenie po ilu godzinach oraz postach(+/-)  użytkownik produkuje daną kwotę z reklam i część tych pieniędzy przeznaczyć na nagrody. :D

A nagrody moderatorskie/za pracę w grupach będą oddzielną sprawą. :D

Wlasnie nagrody dla moderatorów!

Polać mu!!

:tanczy:

A nagrody moderatorskie/za pracę w grupach będą oddzielną sprawą.  :D

Wiadomo :) System, o którym wspomniałam miał dotyczyć całej społeczności GWT i nie nawiązywać do działań moderatorskich, czy też obowiązków grupowych.

Wiadomo :) System, o którym wspomniałam miał dotyczyć całej społeczności GWT i nie nawiązywać do działań moderatorskich, czy też obowiązków grupowych.

Dobrze, ze znalazla sie taka osoba jak ty!

Zgadzam sie z toba w 100%.