Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Ojciec Mateusz

Nowy
  • Zawartość

2
  • Ostatnia wizyta

O Ojciec Mateusz

• Tytuł
    Gram w grę

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Ojciec Mateusz

Podanie na pomocnika.

Imię Mateusz Wiek16 lat Nick TS3: Ojciec Mateusz Unique ID:gp41idfEHO6oeCDaJsFbNaW1Khs= Dyspozycyjność: Dziennie spędzam około 8 do10 godzin Coś o sobie: Nie posiadam administratora na innym serwerze ts3, ale teraz chciałbym zmienić to stanowisko, i rozpocząć przygodę jakoś pomocnik/administrator, gdyż podoba mi się ta funkcja . Potrafię nadawać rangi, potrafię edytować i zakładać kanały, resztę rzeczy których nie wymieniłem uważam ,że byłbym w stanie się nauczyć ponieważ wykazuję do tego chęci. Z moim mikrofonem, nie ma problemu, barwa i ton jest czysta bez przegłosów i szumów, bo przecież nie wypada by administrator miał słaby mikrofon.Jestem osobą pogodną, lubię porozmawiać wysłuchać osoby która oczekuje na pomoc oraz rozwiązać polubownie problem/sprawę. Na co dzień zajmuje się hodowlą bydła mlecznego. Mieszkam w woj. Opolskim i lubię zawierać nowe przyjaźnie. Mam nadzieję że moja kandydatura zostanie rozpatrzona, ponieważ naprawdę chciałbym zostać pomocnikiem, gdyż widzę siebie w roli która pomaga nowym osobom.😊
  2. Imię Mateusz Wiek16 lat Nick TS3: Matthew Unique ID:gp41idfEHO6oeCDaJsFbNaW1Khs= Dyspozycyjność: Dziennie spędzam około 8 do10 godzin Coś o sobie: Nie posiadam admina na innym serwerze ts3 . Znajomość ts3 to 7/10. Posiadam ogarnięty mikrofon , jestem osobom pogodną i lubię porozmawiać i rozwiązać polubownie problem.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin