Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

[Odrzucone] Propozycja

lalus
 Share

Recommended Posts

Nazwa propozycji: Nowy kanał Tyralnia albo Freestyle.
Streszczenie: Nowy kanał, który byłby otwartym kanałem dla każdego.(Tyralnia,Freestyle)
Dokładny opis: sądzę., iż taki kanał powinien znaleźć się na naszym serwerze, ponieważ taka inicjatywa mogłaby podnieść frekwencję. Kanał ''tryalnia'' moim zdaniem nikomu nie zaszkodzi, raczej pomoże, ponieważ wielu użytkowników ''TeamSpeak'a'' poszukuje rozrywki na swój sposób, dla niektórych jest to granie w gry, a dla innych Lekkie styranie się z rozsądkiem, albo spełniać swojego hobby, co dla wielu osób jest to ''Freestyle''. Moim zdaniem taki kanał pomógłby takiej osobie sprawdzić jak się czuje w czymś takim. Pomijając to, iż Administracja miałby mniej ''pracy'', ponieważ na pewno by dostawała mniej zgłoszeń, iż na kanale publicznym dzieję się tak zwana ''trzoda''. W związku tym Administracja miałaby więcej czasu na to, aby nasz ''TeamSpeak'' się rozwijał i zwiększyła się ilość użytkowników, a sądzę im bardziej Serwer jest popularny i więcej osób z niego korzysta, tym większa jest satysfakcja dla Właściciela Kanału. Pomijając to, że na większości serwerach znajdują się Tytułowe kanały, ponieważ możecie powiedzieć, że chcecie by nasz serwer różnił się od innych, ale jednak moim zdaniem jest to dość rozsądna propozycja. Mam nadzieję, że moja propozycja zostanie rozpatrzona, a nie wrzucona od razu do ''kosza'' i temat zamkniety, więc proszę o raczej pozytywne rozpatrzenie. Pozdrawia 

• Like 3

Witam.

Propozycja była poruszana wielokrotnie.

Niestety jej realizacja, nie będzie miała miejsca.

• Do not like it 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines