Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Patryk_PL

[Odrzucone] Propozycja nowej rangi dla Ts.grywamtu.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Razem z kolegą Michałko_PL dajemy propozycję utworzenia nowej rangi pod nazwą "Surströmming". Jest to szwedzki przysmak ze sfermentowanych śledzi bałtyckich, uważany za najohydniej śmierdzące danie na świecie. Un-boxing konserwy i jej degustacja popularne są na różnego rodzaju imprezach, przyjęciach, a także w różnych gronach ziomeczków po spożyciu %% ? I co najważniejsze, przysmak ten podbija portal YouTube, tzw. "challenge" przeprowadza wiele znanych youtuberów z całego świata, linki poniżej:
...polskie

...oraz zagraniczne:

Mówiąc zwięźle, konserwa jest znana na całym świecie i budzi falę zainteresowania dużego grona osób. A że jest uważana za najbardziej cuchnącą na świecie, i z tego powodu często otwierana - to uważamy, że byłaby fajną ikonką na tego typu serwer ?

Sustrooming 003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł może się przyjmie może nie tego nie wiem ale jest mianowicie jeden problem ikonka. Spróbujcie przygotować jakąś swoją propozycje 16x16 bo ja szczerze mówiąc nie mam pomysłu a zmniejszenie tej puszki do rozmiaru 16x16 powoduje kompletnie nic nie pokazującą kolorową plamkę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie ta ikonka będzie bezużyteczna nie sądzę iż duża ilość osób z naszego serwera wie co to jest i z czym to się je nawet jeśli twój pomysł przejdzie w kolejnych miesiącach zostanie usunięta za brak chętnych mogę się mylić jak najbardziej jednak ludzie wolą mieć ikonki typu Cs:Go Lol czy np. Zjarany Zbyszek są to typowe rangi a dla niej nawet nie wiem w jakiej kategorii by była bo jak mówisz jest to do jedzenia to było by coś w stylu "Jem Surströmming" tym bardziej ,że jest to nazwa niemiecka co może robić problemy z wymową u ludzi którzy nigdy się tego języka nie uczyli co by ich skłaniało do zrezygnowania z niej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin