Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Flow

[Odrzucone] Podanko

Recommended Posts

Imię: Wojciech
Nick z TS3: Flow
Dyspozycyjność: 3-5h
Unique ID:LDBK37V/B5QvUFDNpbKru0r9ay8=
Coś o sobie: Jestem Wojtek i chciałbym dołączyć do ekipy eventowej gdyż przez prawie rok byłem super adminem 😉

Jak prowadziłbyś event?: Normalnie rozśmieszał bym ludzi opowiadał dowcipy itd.

Jakie masz pomysły na eventy?:1z10 karaoke jaka to melodia Idol itd.

Pozdrawiam: Flowek 😄

• Like 1

No to jedziemy. Ja ciebie znam i powiem szczerze jak bym był adminem to bym ciebie przyjął (adminem nie jestem ale mam swoje zdanie). Jestem na tak.

Edited by Kaseta VHS
  • Haha 2
  • Sad 1

Dla mnie, można dać Ci szansę. Ciekaw jestem, jak będziesz rozśmieszał.

• Like 1

Godzinę temu, Arewar napisał:

Dla mnie, można dać Ci szansę. Ciekaw jestem, jak będziesz rozśmieszał.

Możliwe, że podaniami w formie choinki :rolleyes:

• Like 2
  • Haha 1

Dokładnie tak jak napisał @Dark_Side będę rozśmieszał ludzi podaniami w kształcie świerku.

Edited by Flow
kropki zapomniałem

Czekałem na jakąś bardziej konkretną odpowiedź.😏

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Filip
      Cześć. Większość z Was zna mnie z tego, że jestem New Adminem na naszym serwerze TeamSpeak. Dlatego też myślę, że w swoim podaniu nie muszę rozpisywać się tak bardzo na temat mojej osoby, ponieważ wiecie o mnie już wystarczająco dużo, aby ocenić to, czy nadaję się na ową funkcję.

Od siebie chciałbym dodać tyle, że pomimo kilku wad, które mam, wyróżniam się przede wszystkim zaangażowaniem oraz tym, że jestem bardzo ambitny. Szybko się uczę. Jak wiecie - mam 17 lat. Przede wszystkim interesuję się piłką nożną oraz podróżami. Jeśli chodzi o dział, który mógłbym moderować, najbardziej jestem zainteresowany działem Counter Strike, ponieważ tę grę znam najlepiej i grałem w nią przez wiele lat, aktualnie coraz rzadziej, ale nadal czasami coś strzelę.

Co do 50 postów na forum - jestem świadomy, iż nie spełniam tego wymagania. Jednakże, wierzę w to, że nie jest to kluczowym/decydującym czynnikiem.

2 poradniki - jak wiecie, bardziej zajmuję się pisaniem tekstów aniżeli robieniem poradników, natomiast jak najbardziej byłbym w stanie spróbować ogarnąć coś z poradnikami. Jak już zaznaczyłem, moja wiedza na temat Counter Strike jest bardzo obszerna, więc możliwe, że byłbym w stanie pomóc kilku osobom swoimi poradnikami, które w przypadku pozytywnego rozpatrzenia, jak najbardziej miałbym ochotę pisać. Jeśli chodzi o przedsmak mojego "talentu" (), myślę, że najlepszym przykładem jest tekst "Kartka z pamiętnika", czy chociażby dwa fragmenty książki, którą piszę. Niestety fragmenty te, na moją prośbę zostały ukryte, więc ich nie wstawię. Poprosiłem o ukrycie ich z racji na to, że planuję zamknąć się przynajmniej na razie na posty podejmujące akurat tę tematykę. Chciałbym skupić się na postach dot. sportu czy właśnie gamingu. Jak najbardziej znam komendy bbcode, a co do moderacji forum IPB - jak najbardziej jestem w stanie się tego nauczyć, podobnie jak uczyłem się wszystkich poprzednich, przydatnych funkcji. 

Kończąc, byłbym zaszczycony mogąc objąć funkcję test moderatora, na forum serwera, na którym bardzo mi zależy, na forum serwera, którego administracja, jest dla mnie jak rodzina i jestem bardzo wdzięczny, że mogę z Wami być oraz że mam przyjemność poznawać tak sympatyczne grono ludzi.  Z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek rozpatrzenie podania, czy to negatywne, czy pozytywne oraz za poświęcony mi czas na przeczytanie podania. 
      Pozdrawiam, Ŧ ι l ι ρ 
    • By ROB1XON
      1. ROB1XON
      2. wiyOoukmIzkgXuSRsXM5ftUlgAc=
      3. EKIPA CS GO
      4. 7 lub 8
      5. 586
      6. Ponieważ gdy jesteśmy z ekipą na kanale prywatnym w 8 osób i każdy gra w cos innego to trochę przeszkadza a na kanale vip można tworzyć pod kanały i każdy by  wybrał inny pod kanał
      7. CS GO
      8. Niezbyt mogę to określić ponieważ jest dużo osób o różnym wieku
    • By ROB1XON
      1. ROB1XON
      2. wiyOoukmIzkgXuSRsXM5ftUlgAc=
      3. EKIPA CS GO
      4. 7 lub 8
      5. 586
      6. Ponieważ gdy jesteśmy z ekipą na kanale prywatnym w 8 osób i każdy gra w cos innego to trochę przeszkadza a na kanale vip można tworzyć pod kanały i każdy by  wybrał inny pod kanał
      7. CS GO

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines