Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

[Odrzucone] Podanie RAPIK

RapiK
 Share

Recommended Posts

*Imię.

Marcin

*Wiek.

20 lat

*Czy możesz wykonywać zlecenia dla forum i stron sieci grywamtu.pl bez problemu? (Czas, ochota).
To moja praca i na pewno znajde czas dla forum (nie mówie tylko o grafice) ale nadrobic posty i poznac ludzi. Konto na forum od 2013 roku.

*Przykładowe grafiki. Podam link do porfolio: http://rapikds.pl/

Prosze poczytac realizacje i rowniez zakladke o mnie.

*Jakich programów używasz.
Do grafiki: Glownie: adobe photoshop cs5 czasami COREL (czasami jakies inne).

Ps. Wykonam dla Was plakat na karaoke dla zachecenia.
GOTOWY

644.jpg

(za bardzo sie nie staralem, poniewaz juz i tak jest po konkursie).    

Polecam sie i pozdrawiam forum-owiczow oraz support, RAPIKDS.

Edited by RapiK

• Owner

Cześć,

o patrzę jakiś stary bywalec :)

Słuchaj w kwestii weryfikacji umiejętności mógłbyś spróbować wykonać logo/logotyp naszej sieci?

napis główny to oczywiście

grywamtu.pl

pod spodem jakiś slogan w stylu:

teamspeak3 & serwery gier

albo

ts3 & serwery gier

gdyż byłyby teraz najbardziej aktualne, wielkość liter raczej bez znaczenia - jak już będzie bardziej pasowało. Propozycja najlepiej jako coś kolorowego do umieszczenia na forum, albo niedługo planowanej stronie głównej serwisu.

Ikone z przyciskiem "PLAY" bo przy zapisywaniu chyba mi zeszła trochę odstęp też zrobie, bez tła. i Wyślę na PW oraz tutaj.

//GOTOWE

622.png

Edited by RapiK

@RapiK
Witaj.
Wiem,że nie powinnam się wtrącać,ale nie byłabym sobą,gdybym tego nie zrobiła.
Wiem,że to @Dark_Side napisał wymogi, ale byłabym bardziej za tym, aby hasło brzmiało "Serwery gier & TS3" niż na odwrót.
Czemu? Nie pytajcie. Nie mam zielonego pojęcia. Dla mnie bardziej wpada w ucho. 
Poza tym przez długi czas męczyła mnie kwestia doboru kolorów, ale po długim czasie dochodzę (bez skojarzeń!) do wniosku, że niebiesko-pomarańczowe logo jest jednak najładniejsze ;/

Jest to bardzo proste i w tym tkwi tego urok. Nie wnikam ile to robiłeś, bo mnie pewnie zajęłoby to rok (lub dłużej). Jest to tak proste, że aż mi się podoba! :D
Wydaje mi się tylko,że jest tylko odrobinę gorszej jakości niż reszta,ale wydaje mi się ,że to już tylko kosmetyka. :)

Powodzonka :)

Poprawię "X" odwróce napisy :P też w sumie myślę, że tak lepiej.

//ale to jutro dziś wbiłem tylko poczytać. Jutro więcej czasu.

Edited by RapiK
  • Like 1

• Owner

@LelkaOriginal no tak w okolicach tego x i kółka play widać poszarpane krawędzie, może dałoby się je załagodzić? Przyda się też wersja z jasnymi napisami/elementami, bo na ciemnym tle ten napis pod spodem zanika. Śmiało wstaw klika wersji jak będziesz zmieniał te elementy to zobaczymy, która najlepiej by pasowała.

Jeśli zostanę tutaj grafikiem, to w każdej chwili możemy pozmieniać każdy element na stronie nie tylko logo więc damy radę z wszystkim, mi pomysły się nie kończą ;P.

W podaniu , u którego z resztą się wypowiedziałeś, było już pisane, że na serwerownie w skrócie mówi się GWT,a nie GT. :)

Edited by LelkaOriginal

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• By skzcklz
      1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP:
      2. UID: 
      3. Nazwa twojego kanału VIP:
      4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale:
      5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer:
      6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP:
      7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale:
      8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz)
      Odpowiedzi udziel nastepująco:
      1.skzcklz
      2.BQZKNftQxdl2lb2q6S5wZh3vbuA=
      3.epicFIVVE
      4.8-10 (dlaczego 8-10 ? juz tlumacze posiadam swoja druzyne cs go i narazie posiadamy 8 osob a chcemy dobic do 10 dlatego 8-10)
      5. Niestety dosc dlugo korzystam z waszego ts ale korzystalem do tej pory ze strefy tymczasowej
      6. Hmm jestesmy druzyna ktora chce sie rozwinac w cs a komunikacja na strefie tymczasowej tak jakby srednio wchodzi w gre i propuje cos wywalczyc podaniem
      7. CS:GO
      8.17-27
      SERDECZNE POZDROWIENIA DLA CALEJ EKIPY GRYWAMTU.PL !!!!
    • By rozdupiacz4000
      1. Rozdupiacz4000
      2. TxY01IHUTLTzg9qr3g34OhUIz3Y=
      3. MackoIndustries
      4. średnio osób - 9
      5. 268
      6. Jesteśmy już dosyć długi czas na tym teamspeaku. Często się zdarza , że użytkownicy z naszego kanału zdobywają range użytkownik tygodnia/miesiąca. Jest nas średnio ponad około 9 i potrzebujemy dodatkowych podkanałów. Pozdrawiam.
      7. League of Legends , Among Us , Cs GO
      8. 16
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines