Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

elo gaming pro

[Odrzucone] podanie o dodanie do adminitracji.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kuba
Nick z TS3: elo gaming pro
Dyspozycyjność: W zależności od zmiany którą aktualnie posiadam w pracy. Jeżeli pracuje na rano (6:00-12.00) to w takiej sytuacji mam prawie cały dzień na pomoc użytkownikom. wtedy mam czas to lubię pomagać ludziom.
unikatowe id:7tgaN1ntS4yDzFHqWl7HC+lgIVY=
Coś o sobie:

Pomoc ma dawać mi przyjemność z najmniejszych rzeczy, jak gra aktorowi scen jak w teatrze.Na tym serwerze jestem już pół roku ZATEM CHCIAŁBYM BARZO POMAGAĆ LUDZIOM.Lubię bardzo ten serwer, ponieważ ten serwer polecił mój kolega i sam sprawdziłem ten serwer i z takiego powodu.

Mogę dodać jeszcze że swoją osobą dodam do załogi dodatkowy kawałek cegiełki. i stanę się fundamentem dla pozostałych osób na stanowisku jak i przykładu dla użytkowników, co pozwoli nam na dobre wykonywanych obowiązków na odpowiednim poziomie. Ze swojej strony, nie mogę obiecać doświadczenia, które zapewne większość z Was ma wyższe i otwarcie się do tego przyznaję. Przychodzę się tutaj pomóc a nie wywyższać się w przyszłości może i uczyć kolejne osoby, zachowując odpowiedni poziom oraz standardy mogę bez problemu powiedzieć że nikogo nie zawiodę.

Co do osoby o mnie to jestem 19 letni chłopakiem, z dobrym poczuciem humoru, jak i wyczuciem co można do kogo powiedzieć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez timetoGETVAC
      Imię: Cezary ( ale wolę jak mówi mi się Czarek )
      Nick z TS3: GETVAC!
      Dyspozycyjność: Ze względu na rok szklony za dnie myślę że 3 godzinki spokojnie, w dni wolne tzn. weekend jakieś ferie czy wakacje nawet do 12 godzin, choć wiadomo czasami wypadnie taka akcja że może nie być mnie cały dzień ale nie bedzie to częsty widok.
      Unique ID:   Li9X81hOTkJrYIIx8J2Dms+833U=
      Coś o sobie: A więc zacznę od mojego doświadczenia gdyż znam tylko podstawy, ale z czyjąś pomocą jestem w stanie szybko ogarnąć wszystkie potrzebne do tego stanowiska rzeczy. Teraz trochę o mnie: mam na imię Czarek mam 16 lat mieszkam w okolicach Częstochowy i właśnie zaczynam kształcić się do zawodu elektryka, jestem komunikatywnym wesołym człowiekiem moim zdaniem mam mocny charakter.Interesuję się motoryzacją, lubię sobie pośmigać  poza tym lubię noże jakieś pistolety i ogólnie wszystko czym można zrobić krzywdę ( ale spokojnie wszystko z moją głową w porządku  ) ogólnie lubię grać w gry komputerowe.Dlaczego powinniście wybrać własnie mnie? To proste, jestem na tyle aktywny że gdy w nocy ktoś będzie mieć jakiś problem to przeważnie do dyspozycji będę tylko ja. Do tego wszystkiego dochodzi również fakt iż jestem dość pomysłowym człowiekiem więc mogę stwierdzić że z mojej strony dość często mogą padać jakieś pomysły co do jakiś zmian,usprawnień,ulepszeń itp. Poza tym jeśli będzie taka okazja będę w stanie pomóc w rozwoju waszego tsa,pozwolę sobie również wspomnieć o tym iż nigdy nie miałem zadnych banów itp. A waszego tsa uzytkuje od przeszłych wakacji. Dzieki za przeczytanie pozdrawiam cieplutko i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. GETVAC

Za jakieś ewenutalne błędy najmocniej przepraszam
    • Przez ropuszkaaaa
      Imię: Gabrysia
      Nick z TS3: ropuszkaaaa
      Dyspozycyjność: W dni wolne mogę wbić do 12 godzin na dzień, przeważnie od około 10. Ze szkoły wracam około 15, więc pod wieczór bym siedziała z 4 lub 5 godzin.
      Unique ID: 6uTLnwWBJq02urBbI8URHMznm+U=
      Coś o sobie: Lubie skakać i pływać w jeziorku. Interesuję się muzyką, grywam sobie na gitarce oraz śpiewam (amatorsko, ale zawsze).
      Byłam administratorką na paru innych tsach kilka lat temu, więc wydaje mi się, iż coś potrafię (obecnie nie posiadam stanowiska nigdzie). Pomoc innym sprawia mi przyjemność a rozmowa z użytkownikami to nowe doświadczenia i wyzwania (w pewien sposób).
      Moje główne zalety: wyrozumiałość i komunikatywność.
      Moje główne wady: upartość oraz specyficzne poczucie humoru.

Myślę, że byłabym odpowiednia na to stanowisko i proszę o rozważenie mojego podania.
    • Przez Agatek
      Imię: Agata, znajomi mówią Aga

Nick z ts: Agatek

Dyspozycyjność: Na teamspeak'u spędzam bardzo dużo czasu,z tego względu, iż czasem sobie gram, lub po prostu rozmawiam z kumplami. Do końca wakacji, myślę, że na pewno mogę być codziennie po kilka godzin, ale jak zacznie się szkoła to dostępna będę tylko wieczorami.

Unique ID: OjWo/YSEJKTlFTnHAxkDBZWOsYY=

Coś o sobie: Mam na imię Agata, 160cm wzrostu, zielone oczy. Moja pasja to śpiew. Interesuje się również piłką nożną i piłką ręczną. W wolnych chwilach oczywiście siedzę przy komputerze, przy czym rysuje, lub po prostu śpiewam. Często gram w lola. Kiedyś w inne gry, ale skończyłam z tym bo resident sleeper. Lubię jeździć na bmx'e i longboardzie. Głównie robię triki, ale rekreacyjnie też pojeżdżę jak ktoś chce wyjść na dwór. Oglądam bardzo dużo filmów, mój ulubiony gatunek to HORRROOOOOORY, ale jestem fanką Marvela. Jestem osobą miłą i towarzyską, No i oczywiście pozytywną. Lubię rozmawiać z ludźmi, jak i również z nimi współpracować. Jestem mega dojrzałą osobą, przez co zachowuje powagę, kiedy jest ona wymagana. Jeśli byście chcieli wiedzieć coś więcej, to możecie się odezwać na teamspeak'u, lub napisać do mnie maila  Poza tym, z łatwością się ze wszystkimi dogadam. Miłego dnia!
      Pozdrawiam cieplutko. (Niżej moje zdjęcie :>)

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin