Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

DoubleYouDomcia

[Odrzucone] Podanie na Redaktora :]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Wiktor

Coś o sobie: Tak ,jak już napisałem mam na imie Wiktor mam 13 lat lubie grać w gry oraz je opisywać

Ile mógłbyś tygodniowo napisać artykułów:1-4 tyg.

Tematyka, o której chciałbyś pisać: Gry oraz newsy z gier

Przykładowy artykuł:

Gra Counter-Strike Global Offensive jest klasyczną szczelanką wyróżniają ją dotatki oraz tryby gier.

W skrócie chodzi o szczelanie, zabijanie podkładanie bomby.

Są też serwery społeczniości oferują nam tryby takie jak surf , hide&seek i wiele więcej.

Jeżeli jesteście fanami szczelanek to wam tą gre polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj mój imienniku powiem krótko od redaktora wymagamy przedewszystkim poprawności ortograficznej a takie błędy jak ,,szczelanie” są bardzo rażące i niedopuszczalne na tym stanowisku pomijając już że samo podanie jest napisane w code. Jest to zapewne wynikiem twojego młodego wieku. Coż jak dla mnie powinineś jeszcze z podaniem poczekać jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę mnie rozbawiłeś pisząc "szczelanką". Według mnie ta gra ma wiele więcej do zaoferowania i uważam, że powinieneś coś więcej napisać na ten temat. Sam w nią gram i wiem na czym ona polega. Powinieneś tak to napisać aby zachęcić nas do pobrania czy też kupienia tej gry (moim zdaniem). Jeśli mój głos tu się liczy to jestem na  Nie. 
Pozdrawiam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj!

Jeżeli Ci zależy napisz jakiś artykuł (tematyka dowolna) tylko mam pewne wymagania sam musisz go napisać i nie ma być nie wiadomo jak długi, ale też nie za krótki.

Jak uda Ci się coś sensownego stworzyć będę na Tak w przeciwnym razie Nie

Jak na razie się wstrzymuje czekam na rozwinięcie sytuacji.

Pozdrawiam Radek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin