Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

[Odrzucone] Podanie na grafika

NieznanyOfficial
 Share

Recommended Posts

IMIĘ

Maciej

21

CZAS PRACY

Praktycznie zawsze znajdę czas na jakieś zlecenie

PRZYKŁADOWE PRACE

https://www.facebook.com/NieznanyDesign/

https://www.instagram.com/nieznvny_grafikuje/

(JEST ICH WIĘCEJ ALE TE POWINNY STARCZYĆ)

UŻYWANE PROGRAMY

PHOTOSHOP/ILLUSTRATOR/INDESIGN/PREMIERE/UNITY/BLENDER/EXPERIENCE DESIGN/ANIMATE/INNE

OPIS

Grafiką zajmuję się dobre parę lat, posiadam wykształcenie średnie w tej dziedzinie. Studiuję animacje, efekty specjalne i grafikę 3D we Wrocławiu. Robiłem wiele projektów większych i mniejszych ale zazwyczaj każdy był zadowolony z mojej pracy. Jeżeli chcecie mogę podesłać inne prace. Poza grafiką zajmuję się graniem na gitarze i doskonaleniu zdolności kuchennych bo jak wiadomo jakoś na studiach trzeba przeżyć XD.

• Like 2

Podanie napisane tak troszkę na kolanie, postaraj się nie używać zbędnych pogrubień, etc. żeby to wyglądało schludnie i ładnie.

W dniu 13.04.2020 o 20:43, NieznanyOfficial napisał:

jakoś na studiach trzeba przeżyć XD

Mam takie pytanko, po co to "XD" na końcu? Takie coś z automatu mnie odpycha od twojego podania tak szczerze.

Po twoim fp wnioskuję iż zakończyłeś karierę grafika na czas aktualny, wnioskując po tym:

Coś się zaczyna coś się kończy. Z przykrością i bólem piszę, że etap NieznanyDesign dobiegł końca, ale to nie oznacza koniec tej strony wracam silniejszy jako NZX Design z nowymi pomysłami, projektami i nowościami.

Będziesz kolejną osobą która tylko będzie siedzieć na randze Grafika, a nie będzie nic, a nic robić dla społeczności? Bo tak się zapowiada raczej.

Masz również krótki staż na forum oraz zaledwie jeden post, na początek pasowałoby Ci stworzyć jakąś własną galerię na forum lub wykonać coś dla Społeczności tak dla poprawienia wizerunku tutaj. :) 

A co do prac, na Instagramie fatalne wpasowanie, ale to bardzo fatalne, popracuj nad tym, a co do Facebook'a, twoje pracę są szczerze przeciętne i tak jakby troszkę polecone na template'ach oraz poradnikach. 

Na czas aktualny, jestem bardziej niestety na NIE. :) 

• Like 1
  • Do not like it 2

Cytat
25 minut temu, deyxq napisał:

Po twoim fp wnioskuję iż zakończyłeś karierę grafika na czas aktualny, wnioskując po tym:

Coś się zaczyna coś się kończy. Z przykrością i bólem piszę, że etap NieznanyDesign dobiegł końca, ale to nie oznacza koniec tej strony wra

Kłania się umiejętność czytania, jest to koniec z nazwą NIEZNANY DESIGN i zmienioną na NZX.

Cytat
30 minut temu, deyxq napisał:

Będziesz kolejną osobą która tylko będzie siedzieć na randze Grafika, a nie będzie nic, a nic robić dla społeczności? Bo tak się zapowiada raczej.

Masz również krótki staż na forum oraz zaledwie jeden post, na początek pasowałoby Ci stworzyć jakąś własną galerię na forum lub wykonać coś dla Społeczności tak dla poprawienia wizerunku tutaj. :) 

Co z tego, że mam tzw, "krótki" czas na forum założyłem konto teraz bo nigdy nie potrzebowałem założyłem, ponieważ zobaczyłem rekrytacje na grafika. Na tym serwerze siedzę od 2015 roku przez ten czas byłem również adminem na ts.

Cytat
29 minut temu, deyxq napisał:

twoje pracę są szczerze przeciętne i tak jakby troszkę polecone na template'ach oraz poradnikach. 

Pokaż mi chociaż jeden poradnik lub template z tego co zrobiłem to przyznam Ci rację chociaż w tej kwestii się mylisz bo nigdy niczego nie zrobiłem z poradnika.

Witaj @NieznanyOfficial

Ok zobaczymy.

Zrób dla TS`a rangę graficzną "uczestnik 1 z 10". Wymiary 16x16, prześlij tu i zobaczymy twój zapał.

Dodatkowo chętnie zmieniłbym sygnaturę. Wymiary takie jak ma moja obecna, napis także, ale tło z Assasin`s.

Masz na to 3 dni, jeśli się nie wyrobisz, zamknę podanie.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines