Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Derious

[Odrzucone] Podanie na administratora

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Maciej
Nick z TS3:   Derious
Dyspozycyjność: (Jak dużo czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcic na pomaganie użytkownikom oraz prace administratora) : Obecnie mogę na tsie siedzieć cały czas nie sprawia mi to problemu, niedługo się przeprowadzam i będę pracować więc aktywnośc może być mniejsza ale poza pracą z chęcią mogę siedzieć (czyt. teraz okolo 20h potem jak praca pozwoli a dni wolne to całe :) )

Unique ID: EUOtUCw1zVo3hIyAOtllg/dmRjk=
Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora) : nie jestem dobry w pisaniu podań gdyż lepiej wole takie sprawy załatwiać poprzez rozmowe na ts hehe ale napisze co kolwiek byście mniej więcej wiedzieli jak działam. Byłem administratorem na dwoch tsach, pierwszy GadamTu.pl staż okolo rok (potem serwer upadał) awansowałem z NewAdmin do rangi prawie CEO ( coś jak właściciel, praktycznie miałbym tą rangę tylko nie mialem wtedy kasy a trzeba bylo sie na tej randze dokladac do serwera xd) odeszłem ze wzgledu ze zaczeła sie tam robić "faworka" czyt. właściciel dał swojej dziewczynie odrazu awans na rangę CEO a ona nawet nie umiała banować i dawała rangi Admin innym osobą co doprowadziło pewnie do upadku tsa ( teraz tego tsa juz nie ma ale wiem ze jak odchodzilem odeszlo takze pare innych osob w tym takze inni Ceo ktorzy byli kilka lat) drugim tsem był PGC24.pl nie byłem tak długo adminem gdyż podobno stary własciciel robił jakieś przekręty (teraz jest inny) i nie podobało mi się to pozatym czasu jakoś też nie miałem więc jakoś znikłem. Tak więc jak widać doświadczenie w byciu adminem mam bardzo duże a co do charakteru: jestem osobą która jest bez stronna, w większosci sytuacji staram sie pomoc uzytkownikom na tak zwanym centrum pomocy i przede wszystkim kieruje się regulaminem, do kazdej sprawy podchodze osobno i nawet jak mam zly dzien nie widac tego po mnie. potrafilem ogarnac 15 osob na jednym kanale w ciagu kilku minut z czym nie radzilo sobie wtedy 4 adminow na raz xD co do bardziej szczegolowych informacji o mnie, uwielbiam grac we wszystkie gry wiec bardziej jestem graczem, wiekszosc wolnego czasu (poza praca) spedzam raczej przed komputerem  ( coś ala nerd ale nie jest dla mnie problemem zostawić kompa czy coś, bardziej robie to z pzyjemnosci i znajomosci niz uzaleznienia czy cos xd ) jestem osobą ktora potrafi byc i powazna i zabawna zalezy od sytuacjuwielbiam takze "neko" tzn dziewczyny z kocimi uszkami xd:) jestem bardzo otwarty na nowe znajomosci ale nie nawidze ludzi ktorzy kłamią i oszukują. nie wiem co moge jeszcze dopisac (mowilem, nie jestem dobry w pisaniu takich opowiadan xd) wiec jak ktos ma jakies dodatkowe pytania to bez problemu odpowiem.

Edytowane przez Derious

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Radek1288 napisał:

Cześć

Dość sporą aktywność masz do zaoferowania 20 h dziennie :D

Ogólnie podanie dobrze napisane jakoś dałeś radę :P  👊

byś się zdziwił jak bym ci zrobił ssy ile dziennie siedze na swoim tsie :D 20h, 1d,15h itp xD mam czas to siedze :) a i dziekuje :D

Edytowane przez Derious

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie,

Maćku w kwestii twojego podania niestety nie mogę przychylić się ku pozytywnej decyzji przyjęcia Cię na stanowisko Administratora. Z tego co widzę zamierzasz w swoim życiu wprowadzić sporo zmian co bardzo negatywnie wpłynie na twoją aktywność. Natomiast pomimo tego, że bardzo zachęcająco wyglądają deklarowane przez Ciebie możliwe godziny dyspozycyjności nie jestem za przesiadywaniem dosłownie całe dnie na serwerze. Wypalisz się w ten sposób bardzo szybko i nici z dobrego Admina. Kolejnym argumentem, którego użyje do poparcia swojej decyzji jest to, że niestety ale posiadasz swój serwer. Doświadczenie pozwala mi stwierdzić, że będziesz się skupiał na dwóch serwer jednocześnie co przełoży się na twoją prace. Pomimo, że serwer jest mały zdarzało się jak nowi Administratorzy nagabywali w nieprzyjemny sposób użytkowników do zawitania na swoim serwerze. 

W podaniu uwzględniłeś również cyt. "nie jestem dobry w pisaniu podań gdyż lepiej wole takie sprawy załatwiać poprzez rozmowe na ts" . Moim zdaniem jeżeli potrafisz rozmawiać w sposób jaki przystało dla Administratora potrafisz również pisać. Nie są do tego potrzebne specjalne szkolenia. Takie zdania zniechęcają do czytania dalej podania. Niemniej jednak  zapoznałem się z całością i moja decyzja pozostaje na ten moment niezmienna. 

Jednak jeśli w przyszłości zamierzasz zamknąć swój serwer napisz podanie ponownie. Wtedy postaram się spojrzeć na to jeszcze raz "świeżym okiem" i pomyślimy. 

Mam nadzieję, że zrozumiesz moją decyzje.

Jeżeli jednak masz jeszcze jakieś pytania zapraszam do napisania wiadomości na pocztę.

Pozdrawiam, 

Prezes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez stokrotka1987
      Imię: Kamil
      Nick z TS3: stokrotka1987
      Dyspozycyjność: W zależności od zmiany planów w mojej szkole. Jeżeli kończę o 13:15 to o godzinie 14 jestem już gotów do pomocy. Natomiast jak kończę o 14:40 to jestem już gotów do pomocy o 15:30. Oczywiście wtedy siedzę od tych godzin tak do 22. Jednakże w Piątek jak wrócę ze szkoły to siedzę przez cały dzień jak i noc. W weekend siedzę przez cały dzień jak i noc. Zazwyczaj siedzę ze znajomymi więc czy noc czy dzień gotów do pomocy jestem.
      Unique ID: byrAYRg+SPJAbhVpMA0gjTgq8HY=
      Coś o sobie:
      Jestem człowiekiem który bardzo lubi pomagać a co się z tym wiąże że jestem bardzo komunikatywny. Chciałbym stać się częścią tej grupy która pomaga a nie uprzykrza komuś życie . Mam nadzieję że reszta grupy da mi szansę i nie skreślą mnie od samego początku. Mogę dodać że bardzo lubię zawierać nowe znajomości. 

Ze swojej strony, nie mogę obiecać za dużego doświadczenia. Większość z Was ma wyższe doświadczenie i się z tym nie kryje. Jedyne moje doświadczenie to posiadanie serwera teamspeak'a przez około 2-3 miesiące gdzie musiałem wszystko sam ustawić. Teamspeak'a już nie prowadzę poprzez brak przychodzących osób na mój serwer. Przychodzę tutaj pomagać a nie się wywyższać. Mam nadzieje że w przyszłości uda mi się nadgonić do waszych umiejętności. Mogę otwarcie powiedzieć że nikogo nie zawiodę.

Co do mojej  znajomości odnośnie teamspeak'a oceniam je na 8/10.

Co do mnie to jestem 17 letnim (już w tym roku 18 letnim) chłopakiem, z poczuciem humoru, jak i pewnością co można do kogo powiedzieć. 
    • Przez pleygra
      Imię: Dominik
      Nick z TS3: pleygra 
      Dyspozycyjność: Jestem w stanie spędzać większość dnia na TS. Jestem zazwyczaj od czasu powrotu ze szkoły (godzina 16-23) a w terminie weekendowym jestem w stanie siedzieć od rana do wieczora, plus jeszcze bardzo często siedzie ze znajomymi cala noc grając w gierki i tym samym będąc dostępnym do dyspozycji potrzebującym pomocy użytkownikom.
      Unique ID: ORr1TURU+Pg9M0kn8qBarDLcL0o=
      Coś o sobie: Jestem uczniem bardzo dobrego technikum w Danii gdzie uczę się w kierunku architekta. Moją największą pasją jest trening. Trenuje głównie na siłowni ale także kalistenikę. Gram oczywiście w gierki jak CS GO, Fortnite i wiele innych spędzając milo czas ze znajomymi na teamspeaku. Ogólnie jestem dość komunikatywnym użytkownikiem teamspeaka i na poprzednim teamspeaku byłem lubianym administratorem. Jeśli chcecie poznać opinię o mojej osobie można iść na dawnego teamspeaka. Głównym powodem przeniesiena się na wasz teamspeak jest brak szacunku przez właścicieli co do niższej administracji. Wraz z moją zmianą teamspeaka jestem w stanie przyciągnąć za sobą wiele innych użytkowników. Liczę na pozytywny odzew z waszej strony i nie mogę się doczekać możliwości ulepszania waszego teamspeaka.
    • Przez elo gaming pro
      Imię: Kuba
      Nick z TS3: elo gaming pro
      Dyspozycyjność: W zależności od zmiany którą aktualnie posiadam w pracy. Jeżeli pracuje na rano (6:00-12.00) to w takiej sytuacji mam prawie cały dzień na pomoc użytkownikom. wtedy mam czas to lubię pomagać ludziom.
      unikatowe id:7tgaN1ntS4yDzFHqWl7HC+lgIVY=
      Coś o sobie:
      Pomoc ma dawać mi przyjemność z najmniejszych rzeczy, jak gra aktorowi scen jak w teatrze.Na tym serwerze jestem już pół roku ZATEM CHCIAŁBYM BARZO POMAGAĆ LUDZIOM.Lubię bardzo ten serwer, ponieważ ten serwer polecił mój kolega i sam sprawdziłem ten serwer i z takiego powodu.

Mogę dodać jeszcze że swoją osobą dodam do załogi dodatkowy kawałek cegiełki. i stanę się fundamentem dla pozostałych osób na stanowisku jak i przykładu dla użytkowników, co pozwoli nam na dobre wykonywanych obowiązków na odpowiednim poziomie. Ze swojej strony, nie mogę obiecać doświadczenia, które zapewne większość z Was ma wyższe i otwarcie się do tego przyznaję. Przychodzę się tutaj pomóc a nie wywyższać się w przyszłości może i uczyć kolejne osoby, zachowując odpowiedni poziom oraz standardy mogę bez problemu powiedzieć że nikogo nie zawiodę.

Co do osoby o mnie to jestem 19 letni chłopakiem, z dobrym poczuciem humoru, jak i wyczuciem co można do kogo powiedzieć. 

• Przez Ryzu
      Imię: Michał
      Nick z TS3: Ryzu
      Dyspozycyjność: (Jestem po szkole o godzinie 15-16 na ts gram potem wychodzę na dwór z kolegami wracam o 21-22 i gram na komputerze do 12 w nocy.W weekendy i dni wolne najczęściej jestem już od 11 do 16)
      Unique ID:GgGDVGmVCzj5i1CIA1RWGWZ9VNc=
      Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)Mam na imię Michał mam 17 lat, mieszkam w Sosnowcu i uczę się w szkole gastronomicznej i aktualnie jestem w klasie l .Kiedyś byłem administratorem serwera ts3. Kiedyś trenowałem siatkówkę 2 lata przestałem z powodu kontuzji.Znam się trochę na ts3 ponieważ byłem adminem na innym serwerze,potrafię robić kanały,dawać rangi,edytować description i troszkę ogarniam język BBCode. I uważam że powinniście mnie dodać ponieważ spędzam trochę czasu na waszym ts3 i chciałbym dołożyć swoje 3 grosze do tego serwera.
    • Przez benek343
      Imię: Piotr
      Nick z TS3: BeneK
      Dyspozycyjność:  Jak wskazuje wiek chodzę jeszcze do szkoły i tak jak inni mam życie prywatne ;). Na teamspeak'u siedzę codziennie  3-4 godziny czasem dłużej oczywiście w weekendy dłużej nawet do 8 godzin. W niektóre soboty robię tzw "nocki" i przez ten czas siedzę na ts3 aż do upadłego (aż będę padnięty). 
      Unique ID: YQej7C2ZX+OvE+A9SkIBzum7LWU=
      Coś o sobie:
      Jestem Piotr lat 17 (rocznikowo 18) i mieszkam w województwie Mazowieckim interesuję się komputerem ogólnie informatyką, lubię grać w piłkę, lecz zima nie dawała mi na to warunków. Moją wadą ( tak w sumie to nie wiem czy można to nazwać wadą ale raczej chyba zaletą) jest to, że nie oczekuje od nikogo pomocy wolę wszystko robić sam bez niczyjej pomocy oczywiście przy mniej trudnych zadaniach, bo w trudnych takowa pomoc była by niezbędna. Jestem miły oraz otwarty na nowe znajomości, chętnie pomagam każdemu nie tylko na ts też i w życiu prywatnym. Mam fajne poczucie humoru lubię pocieszać ludzi kiedy tego najbardziej potrzebują . Jeśli chodzi o doświadczenie w programie ( myślę, że będzie to gdzieś 8/10 ) to posiadam i to nie małe, stanowisko administratora nie jest mi obce, ponieważ kilka razy posiadałem takie stanowisko: 
      Admina na serwerze kolegi (który niestety upadł) JuniorAdmina na dużym serwerze który także upadł  Współzałożycielem serwera wraz ze znajomym który potrzebował mojej wiedzy na ten temat (nie mam pojęcia co się stało z tym serwerem pewnie też upadł. W sprawie mikrofonu to mam od nie dawna zakupiony nowy więc nie będzie z tym problemu. BBcode jest dla mnie chlebem powszedni tak jak HTML czy CSS, lubię tworzyć strony a BBcode jest podobny do tych języków, nadawanie rang oraz edycje kanałów wraz z opisami nie jest dla mnie problemu. Chciałbym zosatać członkiem tak wspaniałej ekipy dodać coś od siebie w rozwój serwera i nie tylko. Będę się trzymał regulaminu, postaram się należycie wypełniać swoje obowiązki oraz nie zawiodę wyżej ;postawionych rang.

Liczę na jak najszybsze rozpatrzenie mojego podania oraz kontakt
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin