Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Chmielu09

[Odrzucone] Podanie by Chmielu09

5 postów w tym temacie

Imię : Mateusz

Coś o sobie : Witaj !!! Mam na imię Mateusz , mam 17 lat . Mieszkam na Podkarpaciu , w Rzeszowie bądź w Tarnobrzegu .Interesuję się fotografią . Moje zainteresowania mają bardzo dużą skalę ,Informatyka to moje drugie zainteresowanie , lubię grzebać w komputerach zmieniać ich podzespoły , i udoskonalać swoją wiedzę na ten temat . Jestem osobą otwartą na propozycję , miłą , stanowczą , szczerą (umiem się powstrzymać w niektórych sytuacjach , które rzadko mają miejsce) , lubię pomagać nowym i udzielać porad. Lubię jeździć na rowerze , pogoda nie ma znaczenia , mróz czy upał ! Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania ! Pozdrawiam !!! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej,

masz problem z interpunkcją (odstępy przed znakami interpunkcyjnymi). Dodatkowo masz tylko 12 postów, z których większość jest napisana w offtopie.

Jestem na nie.

Arewar i pauliś lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie napisałeś do jakiego działu aplikujesz, nie napisałeś nic o twojej znajomości IPB.

Podanie nie zachęca + zbyt mało postów, jak powiedział @BadJoker. To wszystko sprawia, że jestem także na nie.

pauliś lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie aplikuje do żadnego działu , umiem posługiwać się podstawami IPB . Chciałbym wspomóc rozwój serwera jak i pomóc ogarniać forum . Myślę ,że nie jest przeszkodą nie posiadanie "50 postów" .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
38 minut temu, Chmielu09 napisał:

Nie aplikuje do żadnego działu , umiem posługiwać się podstawami IPB . Chciałbym wspomóc rozwój serwera jak i pomóc ogarniać forum . Myślę ,że nie jest przeszkodą nie posiadanie "50 postów" .

Na posty nie patrzymy tak bardzo. Główną przeszkodą jest Twój problem z interpunkcją, co na stanowisku moderatora jest ważne.

Podanie odrzucam. 

Arewar lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.