Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

[Odrzucone] odwołanie od bana prezes35

tarzan35
 Share

Recommended Posts

Witaj.

Przyszedłeś do mnie na CP i poprosiłeś bym się wypowiedział ponieważ chcesz "odkupić swoje grzechy", dlatego spełnię Twoją prośbę i powiem co o Tobie myślę.

Zacznijmy od sprawy z naszym byłym administratorem Benkiem, którego serdecznie pozdrawiam :) .

Kolega Cię banował, bo po prostu cały czas łamałeś regulamin lub omijałeś bana, a Ty zachowałeś się bardzo agresywnie w stosunku do niego.

Bardzo mi się to nie spodobało, te całe grożenie pobiciem itp, to było jak dla mnie bardzo szczeniackie zachowanie, a z tego co wiem to nie masz 13 lat by zachowywać się w ten sposób.
Ale no dobra twierdzisz, że się zmieniłeś , i przepraszasz Benka za swoje zachowanie.
Aczkolwiek dzisiaj, byłeś na Centrum Pomocy i podnosiłeś głos, wręcz krzyczałeś na Arewara. 

Przeprosiłeś, tak przeprosiłeś.

Fakt sam wybuchłem i powiedziałem Ci co nieco. Ale nie pozwolę by ktoś podnosił głos na mojego kumpla z administracji.
Ja jestem osobą bardzo pamiętliwą i aktualnie przynajmniej przez parę miesięcy nie zmienię swojego zdania co do Ciebie,  jak dla mnie ban powinien być nadal aktywny.

Zobaczymy jak się wypowie reszta administracji, ale za dzisiejszą akcję na Centrum Pomocy swojego zdania nie zmienię.

Jeśli Twoje zachowanie w najbliższych paru miesiącach się zmieni to jeśli dostane możliwość wypowiedzi apropo Twojego unbana to będe za.

Odwołuje to co napisałem wyżej jestem stanowczo na NIE!
Pozdrawiam quikker.

Edited by quikker
dopisanie
  • Like 5

Witaj, a jednak się wypowiem, bo mam coś istotnego do powiedzenia, w tej kwestii.

Z szacunku dla forum, pominę określenie na j, jakim mnie dziś nazwałeś.

Przy sytuacji z Benkiem, też mnie wyzywałeś, chociaż nigdy nic do Ciebie nie miałem i nic Ci nie zrobiłem.

Teraz też nic do Ciebie nie mam, ale wyzywać się nie pozwolę.

Myślisz, że nasze zdanie o tobie się zmieni tylko dla tego, że przyszedłeś pod innym nickiem na TS? To tak nie działa.

Czekaj cierpliwie, nie bądź roszczeniowy i nie wyzywaj w pierwszej minucie rozmowy, częściej niż raz.

Pokaż, że się zmieniłeś na prawdę, a nie tylko dla uzyskania unbana.

Pozdrawiam.

• Like 1
  • Thanks 1

Co wy gadacie, nikt nie był wyzywany według mnie to szukanie igły w stogu siana - nie ma się do czego dopieprzyć, moim skromnym zdaniem. Quiker a nie wspomnisz o twoim dzisiejszym zachowaniu, jak się zachowywałeś na cp i kazałeś nam "wypi#%€lać". Na waszym miejscu, odbanowałbym kolegę bo nikomu, naprawdę nikomu nic nie zrobił. Wyp#%&*!@#%ać mi karzesz naucz się szacunku, tego ci brakuje w życiu co wątpie, że rodzice cię tego uczyli. Każdy powinien się kultularnie zachowywać, wkońcu są to kanały publiczne. To taka moja skromna anegdotka, ja rozumiem że "hormony" buzują; niemniej jednak, trzeba miec jakiś rozsądek i pochamowanie w takich sytuacjach. Zmieniliśmy się całkowicie, nie wyzywamy się wprowadziliśmy na tego teamspeaka, można tak powiedzieć content "familijny"; dla nikogo nie chcemy źle, oraz nie mamy złych intencjii.

// Nie przeklinaj ~BeneK

• Like 1
  • Do not like it 1

Właśnie właśnie, co to są za pomówienia ale prosze być wobec siebie lojalni - naprawdę, wszystko powolutku spokojnie... Każdy na nas oczekuje, na nasz wielki powrót w innym stylu, bo napewno nie będziemy się zachowywać tak jak kiedyś; człowiek chce sobie normalnie porozmawiać ale co? - jak dzisiejsze społeczeństwo jest zjedzone od środka przez te telefony i komputery bo ludzią się w głowach pierniczy. Ja jestem człowiekiem tego zdania, że człowiek jest niczemu winien, a to że każdy się może zdenerwować jest normalne prawda.  Chwilowe skoki ciśnienia, może i były ale to tylko emocje.

• Like 1

• Global Moderator

Nie zamierzam sie w tej sprawie rozpisywać co się działo wcześniej. Mimo, iż nie jestem już w Administracji i moje zdanie może nie mieć znaczenia w tutaj, to mimo wszystko chcę dla serwera jak najlepiej co za tym idzie twoja obecność na nim źle na niego wpłynie. Możemy wierzyć, że się zmieniłeś, lecz swoje szansę już zmarnowałeś. Jestem stanowczo na NIE oraz popieram zdania kolegów z rządu. 

Pozdrawiam Serdecznie 

jakiego rządu chłopie, wam w tych dupach się już totalnie poprzewracało niedowartościowane chłopaczki...

Powiedz chłopie jak się spłakałeś jak była akcja że do ciebie jadę, a nie kozaka strugasz typie.

Edited by tarzan35

Właśnie skoro nie jesteś w administracji, czego tutaj szukasz. Pakuj tobołki miałeś swoje pięć minut, żeby zabłysnąć. Twoje zdanie się tutaj nie liczy, taka jest prawda; zresztą nie powinieneś się wpierniczać między wódkę a zakąske. Kultura wypowiedzi to obowiązkowo odpowiedz mi na proste pytanie czy staje ci fujarka i ile masz lat, że przechodzisz przez taka burzę hormonalną; nie mniej jednak taki zachowanie jest karygodne i godne potępienia. Zupełnie nie pochwalam takich zachowań pozdrawiam i wyjdź z domu.

Edited by realgs23
  • Haha 1

chłopy które tylko na tsie wyzywają wielki powrót chcą robić co sie z tym światem dzieje 

• ROOT TS3

Witaj,

wraz z administracją stwierdziliśmy że nie ma sensu ci dawać unbana ze względu że twoje zachowanie nigdy się nie zmieni. 
Napisałeś odwołanie żeby zrobić tylko szum wokół siebie. Odwołanie od bana zostaje odrzucone, a tak po za tym odwołania od bana możesz napisać do 24h od uzyskanie bana.

Pozdrawiam,

ραυℓiś

Edited by pauliś
  • Like 1
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines