Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
bucum

[Odrzucone] Odwołanie elo

Recommended Posts

Nick(TS3):elo
Unique ID:vIP5sf6qT5q3qKOJJL+E65IHnTQ=
Powód blokdy:pkt.9. Działanie na niekorzyść serwera
Data otrzymania blokady: 2018-08-29
 
Odwołanie: Szanowni Państwo, drodzy moi chciałem się dziś odwołać od permanentnej blokady nałożonej na moje konto. Przeszedłem resocjalizację, zmieniłem się i zrozumiałem swoje błędy i pewne rzeczy a mianowićie, narkotyki niszczą życie.

Od dawna nurtował mnie problem narkomanii i jej konsekwencji. Na podstawie swoich głebokich przemysleń i obserwacji mogę stwierdzić , iż narkotyki niszczą życie.

Najważniejszym argumentem , w pełni potwierdzającym moją tezę jest fakt, iż ciągłe zażywanie narkotyków spowodowane uzależnieniem się , prowadzi do smierci . Człowiek , który po raz pierwszy zażyje którąś z używek ,nie jest w pełni świadomy , że może być to początek uzależnienia. Zależy to od siły naszego organizmu. Kiedy uzależnimy się od narkotyków ,ciężko będzie się od nich wyzwolić. Przez cały czas będzie tkwiła w nas chęć sięgnięcia po nie. Wiadomo, że dłuższe ich zażywanie powoduje także choroby , a w konsekwencji wyniszczenie organizmu . Wszyscy narkomani wiedzą ,że czeka ich śmierć. W drodze do swojego końca dostają szanse , ale prawie nikt z niej nie korzysta.

Drugim ważnym argumentem jest to , że narkotyki posiadając ogromną siłę, potrafią rozbic kochającą się rodzinę . Nawet silne uczucie milości nie potrafi ponownie stworzyc kochającej się rodziny.Rodzicenarkomana dokładają wszelkich starań , aby ich dziecko mogło wyjśc z nałogu i powrócić do normalnego świata.Jednak on nie zwraca na to uwagi, ponieważ nie potrafi już nikogo kochać i żyć w kręgu normalnych ludzi.

Teraz przejde do tego, że przez zażywanie narkotyków można popaśc w konflikt z prawem. Uzależnieni od narkotyków ludzie, chcąc za wszelką cenę zdobyć kolejną "płatną" już dawke, pozwalającą na dalsze funkcjonowanie organizmu przez pewien czas ,zrobią wsztstko, aby mieć na nią pieniądze. Czyniąc to często przekraczają granice obowiązującego prawa np. gdy chcą koniecznie zdobyć pieniądze decyduja się na kradzież.

Ważne jest także to, że utrudniają odnalezienie się w rzeczywistości pozbawiając przez to możliwość kształcenia się , czy pracy. Człowiek opanowany przez narkotyki kieruje się w swoim życiu innymi prawami i wartościami.Za swój cel uważa zdobycie kolejnej dawki,która wreszcie doprowadzi go do śmierci.

Chciałabym również zwrócić uwagę na to, że narkotyki pozbawiają marzeń , planów i poznawania piękna życia. Narkoman nie myśli o założeniu rodziny , o planach na lepszą przyszłość ,ponieważ poza kolejnymi dawkami narkotyku nie widzi innej wartośc.

 

Nie jest świadom tego, że uzależnienie od narkotyków zasłoniło mu całą piękność życia.

Nie mogę zapomnieć o tym , iż narkotyki powodują izolacje od społeczeństwa i skazują na bycie w wąskim kręgu narkomanów .
Myślę, że powyższe argumenty udowadniają i potwierdzają postawioną przeze mnie tezę . Mam nadzieję, że moja praca otworzy wielu ludziom oczy i nie będą oni próbowali sięgać po narkotyki.Muszą wiedzieć jakie są tego konsekwencje.Narkomani są to ludzie chorzy i nbależy im pomagać , a przede wszystkim nie odwracać się od nich.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym mu jednak zdiął tą banicje, wiem że narozrabiał ale myślę, że zrozumiał swój błąd i należy mu się druga szansa. 
                                                                                                                                                                                                     Z poważaniem STALIQ :)

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sama lubie dowalic dobre wiaderko ale mysle ze marihuana to lekki narkotyk a on mial problem z pixami i kuciem sie w zyle i sniffami wiec zdjelabym mu blokade aby chlopak nie zniszczyl sie znowu narkotykami :)

peace

Edited by hellboy
  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym mu dał drugą szansę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines