Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

arukaZ

[Odrzucone] Chciałbym być w ekipie eventowej :D

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :D

od razu mówię, że nie spełniam jednego wymagania, otóż mam 13 lat... Mam nadzieję, że teraz nie odrzucicie tego podania, bo mam kilka fajnych pomysłów na serwer.

A więc tak, mam na imię Aleks, a mój nick z ts3 to arukaZ. Moje id to(To było ip.).  Podczas pobytu przy komputerze ok. (16h/tyg) mogę dużo czasu

poświęcić na serwer, ponieważ 7 klasa i dobre wyniki w nauce pozwalają mi na taki odpoczynek.

Teraz coś o mnie!: Kocham muzykę, tak bardzo, że prowadzenie i bycie w Jury na karaoke to moje marzenie. Jestem półprofesjonalnym Saksofonistą altowym,

pianistą, gitarzystą i wszystko jako absolwent ogólnokształcącej szkoły muzycznej I stopnia. Ponadto z gitarą śpiewam na ts, a moje ostatnie oceny na eventach często przekraczają próg możliwych punktów

punktów do zdobycia:D Nie za bardzo się chwalę? przepraszam!

Lecz będąc na Grywamtu mogę stanowić żywego bota muzycznego oraz rozmawiać z ludźmi, ponieważ uważam, że jestem wychowany, a raki i trolle ignoruję, nie wchodząc

w kłótnie z nimi. A więc chciałbym prowadzić KARAOKE, nawet co tydzień, nawet codziennie słuchać występów bardziej i mniej utalentowanych użytkowników, składać

konstruktywne i szczere opinie oraz być dla nich "miłym prowadzącym". Co do pomysłów to chętnie stworzyłbym kanał pt. śpiewamy for fun, albo podobny, na którym

za przydzieleniem przez opiekuna kanału mocy konwersacji 61 można byłoby pochwalić się swoim talentem, bądź ze mną porozmawiać.

Dziękuję, jeżeli mnie przyjmiecie :D           PS. Mam mutację

sdfhfdjfk.png

Edytowane przez Radek1288
Było wpisane Ip zamiast ID

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Odrazu mówie to nie ja zajmuję się rozpatrywaniem twojego podania chciałem tylko napisać ,że w twoim podaniu brakuje Unique ID jeśli nie wiesz co to jest to wpisz sobię w przeglądarke a napewno ci wyskoczy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moje id: SHZXF1oOc4yCANF+QnUNB7Jg3hY=

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin