Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

NieznanyOfficial

Nowy
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

About NieznanyOfficial

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

NieznanyOfficial's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

  1. No niestety, można i tak. :) 

  2. Kłania się umiejętność czytania, jest to koniec z nazwą NIEZNANY DESIGN i zmienioną na NZX. Co z tego, że mam tzw, "krótki" czas na forum założyłem konto teraz bo nigdy nie potrzebowałem założyłem, ponieważ zobaczyłem rekrytacje na grafika. Na tym serwerze siedzę od 2015 roku przez ten czas byłem również adminem na ts. Pokaż mi chociaż jeden poradnik lub template z tego co zrobiłem to przyznam Ci rację chociaż w tej kwestii się mylisz bo nigdy niczego nie zrobiłem z poradnika.
  3. IMIĘ Maciej WIEK 21 CZAS PRACY Praktycznie zawsze znajdę czas na jakieś zlecenie PRZYKŁADOWE PRACE https://www.facebook.com/NieznanyDesign/ https://www.instagram.com/nieznvny_grafikuje/ (JEST ICH WIĘCEJ ALE TE POWINNY STARCZYĆ) UŻYWANE PROGRAMY PHOTOSHOP/ILLUSTRATOR/INDESIGN/PREMIERE/UNITY/BLENDER/EXPERIENCE DESIGN/ANIMATE/INNE OPIS Grafiką zajmuję się dobre parę lat, posiadam wykształcenie średnie w tej dziedzinie. Studiuję animacje, efekty specjalne i grafikę 3D we Wrocławiu. Robiłem wiele projektów większych i mniejszych ale zazwyczaj każdy był zadowolony z mojej pracy. Jeżeli chcecie mogę podesłać inne prace. Poza grafiką zajmuję się graniem na gitarze i doskonaleniu zdolności kuchennych bo jak wiadomo jakoś na studiach trzeba przeżyć XD.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines