Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Castio™

Nagrody na forum.

Recommended Posts

Witam. Piszę z prośbą do userów o rangi dla forum. Można powiedzieć, że to taki MiniKonkurs. Jakie rangi potrzebujemy ?

White User- Nagroda za wygranie konkursu na całym forum. Organizowane przez GWT Team, (Nie mylić GWT Media)

Gold User- Nagroda za wygranie konkursu działu. Np. Metina, Minecrafta itd.

GWT Coders- Grupa osób, które pomagają i moderują dział "Podręcznik hackera" i pracują dla forum.

GWT Coders Leader- Przewodniczący całej grupy GWT Coders

GWT Media- Osoby zajmujace sie prowadzeniem gazetki, filmów na youtube itd.

GWT Media Leader- Przewodniczący całej tej grupy, właściciel, opiekun TSa, kanału YouTube, FaceBooka.

Elita- Były admin lub g. moderator.

-Stały Bywalec

-Vip

-Premium

-Grafik

-Sponsor

-Zwycięzca

-Użytkownik miesiąca

-Moderator miesiąca

-Osoba Zasłużona / Zasłużony

Wszystko w podobnych kolorach !

A wymiary to 125x25. Szerokość x Wysokość.

Udział w konkursie mogą brać wszyscy !

Do wygrania ciekawe rzeczy, ale to jeszcze omówimy

;)

Edited by Dark_Side
  • Like 1

Do Elity bym dodał "Osoba Zasłużona" Po prostu ktoś robił tyle ile global, no ale nigdy rangi nie miał :)

• Like 1

Tutaj opis obecnie jest nie istotny. Liczą się prace. Opisy będą zmienione lub podobne do aktualnych.

Dodam, że każdy post bez pracy zostanie karany 5% !

Wszelkie pytania kierować na Pw !

Darka pytałem. Z Tobą nie ma kontaktu. PIsałem ci pw itd. Nie odpowiadasz to widzisz co tracisz ;)

Edited by Awesome
  • Like 1

Ja proponowałbym zrobić dodać takie:

black_glossy_forum_ranks_by_ntoupin-d4ruxpf.jpg

tzn. pytam się czy taki "wygląd" może być, jeśli tak to jeszcze dziś zrobię. Ale nachodzi mnie jedno pytanie czy w koło napisu np. "Banned" na być jakiś obrazek?

@EDIT

Propozycja nr 2.

a może takie:

Forum_Status_Buttons_FOR_FREE_by_Harry64.jpg

Nie chodzi tu o grupy. Chodzi o nagrody ! System nagród. Nie proponuj tylko rób to co jest w konkursie :D

Przeczytaj jeszcze raz mój post widzisz to

tzn. pytam się czy taki "wygląd" może być

Dlaczego wy robicie dosłownie kopię for któe istnieja i jakoś Użytkowników zniechęca to jeszcze bardziej.

Wymyślcie coś nowego a nie to co już jest.

Edited by Malutka

Malutka@

Pisz po polsku bo nikt nie rozumie tego co piszesz.

Top@

Kolory mi nie odpowiadają Liderzy powinni mieć bardziej ciemne.

Guest Lord_Kicha

@up nw o co ci chodzi, ja rozumiem o co chodzi Malutkiej.

Jej chodzi o oryginalność. Ja się z nią zgadzam. Pozwolę wywołać moje "ale"

Np. oryginalnie jest White user, ale nie każdy to znajdzie gdyż na M*C jest Gold Member, a ty zamiast member chcesz dać user, a przy White tylko zmienić kolor. Może zmienimy to na np. nie Gold tylko np. Złoty oscar, srebrny oscar, brązowy oscar.

A co to GWT media i codres to nie jest podróbka, bo nazwy nie da się zmienić, a to naprawdę przydatne :)

Te oscary to tylko przykład, można coś innego wymyślić. Najlepiej jak znajdzie się ktoś kto zrobi tutaj rangi na swój pomysł.

Freez boje się Cb, ale zapytam:

1. do kiedy trwa konkurs.

2. cos w tym stylu moze byc?

i.epvpimg.com/Iiezc.png
Edited by KaeN

Nie bój się mnie 

To nie jest konkurs tylko tak jakby zlecenie 

To co dałeś jest ładne tylko można dodać takim małym druczkiem grywamtu.pl

• Like 1

Freez a ty nadal nie rozumiesz. Człowieku nie twórz po raz kolejny forum które już istnieje. Zacznijmy się wyróżniać nowościami. Zyskaliście prawie 5k Użytkowników, lecz tylko około 30 jest o-line a dlaczego ? Juz Ci mówie, ponieważ na forum występuje wszystko identyczne jak na MP... więc tutaj nie mają po co przychodzić.

Trzeba wykonać nagrody ale o innych nazwach a nie powielać

Ale jak zobaczą Twoje prace, to tym bardziej nie przyjdą.

Po co się tyle unosisz? Chcesz GM'a? To weź w inny sposób, bo pracami z painta nic nie zdołasz.

Ale jak zobaczą Twoje prace, to tym bardziej nie przyjdą.

Po co się tyle unosisz? Chcesz GM'a? To weź w inny sposób, bo pracami z painta nic nie zdołasz.

Ha ha ha ha człowieku śmieszny jesteś. Jesteś nowy a się już rzucasz. Ja paint nie używam jak Ty,

Nie lecę na nagrody jak Ty dziecko. Na pewno nie będę patrzeć jak robią z tego forum istne MP. f...

Orginalność to podstawa.

Bez wyzwisk///FreeZzz

Edited by -FreeZzz

o.O XD

O co Ci chodzi? XD

Widze, że do każdego gadasz, że leci na nagrody jak coś zrobi, w ten sposób pokazujesz samego siebie.

No i co, że jestem "nowy" na tym forum? Nie można powiedzieć swojego słowa?

A i moje prace rzeczywiście wyglądają jak z Painta, sorry :(

Coś spięte jesteś. <nwm, czy chłopak o pedalskim nicku, czy dziewczyna z ch****, a może tranwestyta?>

Zapal to Ci pomoże, a nie na każdego na każdego jedziesz :*

o.O XD

O co Ci chodzi? XD

Widze, że do każdego gadasz, że leci na nagrody jak coś zrobi, w ten sposób pokazujesz samego siebie.

No i co, że jestem "nowy" na tym forum? Nie można powiedzieć swojego słowa?

A i moje prace rzeczywiście wyglądają jak z Painta, sorry :(

Coś spięte jesteś. <nwm, czy chłopak o pedalskim nicku, czy dziewczyna z ch****, a może tranwestyta?>

Zapal to Ci pomoże, a nie na każdego na każdego jedziesz :*

Wyłącznie Ty najechałeś na Mnie, więc się odwdzięczyłam. Każdy kto zna Mnie na tym forum doskonale wie, że się uczę grafiki komputerowej więc, nie narzekaj

To co dałeś jest ładne tylko można dodać takim małym druczkiem grywamtu.pl

Nie da rady raczej, próbowałem i jakieś "gówienko" było widać.

Freez a ty nadal nie rozumiesz. Człowieku nie twórz po raz kolejny forum które już istnieje. Zacznijmy się wyróżniać nowościami. Zyskaliście prawie 5k Użytkowników, lecz tylko około 30 jest o-line a dlaczego ? Juz Ci mówie, ponieważ na forum występuje wszystko identyczne jak na MP... więc tutaj nie mają po co przychodzić.

Trzeba wykonać nagrody ale o innych nazwach a nie powielać

Może dlatego, że większość przyłazi dla reklamy ... 

Wyłącznie Ty najechałeś na Mnie, więc się odwdzięczyłam. Każdy kto zna Mnie na tym forum doskonale wie, że się uczę grafiki komputerowej więc, nie narzekaj

Na razie ty najeżdżasz na innych :)

Sate czy znasz zasady kultury ? Nie wtrącaj się w rozmowe osób drugich. Nie znasz nikogo z Nas a zawierasz głos, więc chyba coś nie hallo. Nie ma Ciebie długi czas na tym forum, więc tak naprawdę nie maszco powiedzieć o danych Uzytkownikach a Ja po sobie nie dam jeżdzić 15 letniemu dziecku czy nawet Freezowi, posiadam swoje lata i jeszcze wiem co mam robić a co nie.

Sate czy znasz zasady kultury ? Nie wtrącaj się w rozmowe osób drugich. Nie znasz nikogo z Nas a zawierasz głos, więc chyba coś nie hallo. Nie ma Ciebie długi czas na tym forum, więc tak naprawdę nie maszco powiedzieć o danych Uzytkownikach a Ja po sobie nie dam jeżdzić 15 letniemu dziecku czy nawet Freezowi, posiadam swoje lata i jeszcze wiem co mam robić a co nie.

Tak znam, i nie jestem 15 letnim dzieckiem jak twój rozum Tak .. masz przestać tu się rozżalać, bo i tak nic ci nie pomoże. ; *

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Arewar
      Mamy przyjemność ogłosić, że rusza nabór do Ekipy Eventowej.
      Zachęcamy do składania podań, więcej szczegółów: 

• By Radek1288
      Witam wszystkich użytkowników naszego ts'3 zarówno starych wyjadaczy jak i nowych członków 

Jeżeli jesteście kreatywni i pomysłowi to dobrze trafiliście
      Planujemy zorganizować event z okazji Halloween i jest nam potrzebna drobna pomoc bo robimy  to dla was i potrzebuje właśnie WAS
      A mianowicie chodzi o to, że x dni przed halloween na naszym serwerze będą dodane specjalne ikonki, związane z tym świętem wasza pomóc polegała by na zaproponowaniu nazw tych ikonek. Poniżej podam przykład.

Truposz

Jednak nazwy muszą sprostać kilku prostym wymaganiom
      Nazwy nie mogą być wulgarne Nie mogą nikogo obrażać Muszę być śmieszne/ zabawne  

• By DisplayJP
      https://www.youtube.com/watch?v=Uveie6CLxZQ
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines