Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Mystiic

Użytkownik
  • Zawartość

23
  • Ostatnia wizyta

O Mystiic

• Tytuł
    Gracz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Mystiic

[Odrzucone] Podanie na moderatora forum

Dziękuję za komentarz dobry człowieku szczerze powiedziawszy to zgodzę się z Tobą nie nadaję się na to stanowisko i do tego nie mam na to czasu, więc temat chyba do zamknięcia.
  2. Mystiic

Możliwe nie przeczę.
  3. Mystiic

Kanał yt- MaciejK - muzyka i nie tylko

Polecam tego pana bardzo dobry youtuber ma szanse na osiągnięcie sukcesu w branży youtubowej
  4. Mystiic

[Odrzucone] Propozycja nowej rangi dla Ts.grywamtu.pl V2

Myślę że się nie przyjmie Gdybyś pytał czemu unlike to już chyba kolega wyżej ci wyjaśnił.
  5. Nowe odkrycie? Koreańscy naukowcy potwierdzili, że w niektórych przypadkach Relic Shield wraz z Fleet Footwork i Overheal pozwalają ADC być niepokonanym – a jak jest w rzeczywistości? Wieki temu, kiedy Relic dopiero wyszedł, był naprawdę dobrym pickiem na ADC… do momentu, w którym przyszły nerfy. Teraz mamy S8 i chyba znowu powtarza się to samo – ale czy na pewno? Runy Synergia, synergia i jeszcze raz synergia – nie ma tu nic, co mogłoby “nie działać” wraz z innymi runami. Jakie postacie są najlepsze z takimi runami? Większość bohaterów, którzy polegają na AS. Przykładowo: Vayne, Kog’Maw, Kalista. Problemem mogą być postacie, których głównym źródłem obrażeń jest burst – no i te, które są szczególnie mocne w early/mid: Jhin, Miss Fortune. Cały trick polega na tym, że otrzymujemy pewną formę “przeżywalności” kosztem obrażeń w early. Świetną rzeczą jest to, że możemy zyskać więcej złota, kiedy nasz support także weźmie Reliktową – ale o tym potem. Ogólnie więcej mojego gadania znajdziecie w filmie poniżej. Dlaczego nie bierzemy Triumfu? Tutaj trochę zależy od gracza, aczkolwiek Overheal zapewnia nam stały “przypływ zdrowia”, a Triumf daje nam to zdrowie dopiero po zabójstwie – warto pamiętać, że w walce bardzo często trzeba uchronić się przed ogromnym burstem, więc Triumph może nie spełniać swojego zadania. Upgrade Reliktowej? Jest możliwy – można się zgodzić, że optymalna będzie Bransoleta, która zapewni nam jeszcze więcej szans na przeżycie. Z jakimi postaciami toto działa dobrze? Będę mówić o tym na filmie, aczkolwiek te picki powinny być świetne! Sona Braum Blitzcrank Leona (oj Leo) Thresh Warto pamiętać o tym że 2x Reliktowa Tarcza, to coś wspaniałego – oczywiście dla nas, nie dla przeciwnika. No i podsumowanie tego wszystkiego: Jeżeli przeczytaliście tekst, to zapraszam do oglądania od około 2:00: Spróbujecie czegoś takiego? A może według Was niepotrzebne jest takie “ochronne” podejście do postaci, które są mocne w late? Oceńcie sami.
  6. RIOT: Gry rankingowe Tak jak miało to miejsce w poprzednich sezonach, wasza ranga zostanie zresetowana na początku sezonu. Wasza nowa ranga będzie oparta o wasze obecne MMR i rezultaty 10 meczów rozstawiających. W kręgu Pretendenta usuwamy ograniczenie do gry tylko solo w kolejce rankingowej solo/duet. Zauważyliśmy, że Pretendenci dość często grali przeciwko duetom Mistrzów, czego efektem był spadek poziomu rywalizacji w kolejce rankingowej (odwrotnie do naszego pierwotnego zamysłu z 2016). Ma to również negatywny wpływ na duety graczy z wyższych okolic kręgu Mistrza. W nadchodzących tygodniach będziemy sprawdzali, jak ta zmiana wpłynie na ogólną jakość kolejki. Nagrody za kolejkę rankingową, poza kryterium kręgu, będą wymagały też 2. lub wyższego poziomu honoru na końcu sezonu. Honor Podobnie jak ranga, honor również resetuje się na początku sezonu. Gracze na 3., 4. i 5. poziomie honoru będę mieli łatwiejszy start, o czym możecie przeczytać więcej tutaj. Potem już tylko do was będzie należała honorowa gra podczas wspinaczki w drabince. Nagrody za honor w 2018 zaczynają się od 3. poziomu honoru. …i więcej Gdy zacznie się nowy sezon, znów będzie można zdobywać skrzynie hextech dla każdego bohatera poprzez uzyskanie w grze oceny S- lub wyższej. Zdecydowanie opłaci się wam szybko rozegrać mecze rozstawiające i pozostać na przynajmniej 2. poziomie honoru, żeby móc wziąć udział w naszym nowym turnieju - starciu. Dużo się zmieniło od rozpoczęcia przedsezonu! Więcej informacji znajdziecie na tych stronach. I czas na przypomnienie o zmianach honoru (pisałem o tym wcześniej), ale warto na początek odrobinę odświeżyć sobie pamięć Zmiany honoru! Punkty kontrolne: gracze którzy wbiją trzy “punkty kontrolne” na drodze po następny poziom, oraz gracze z poziomem Honoru 2-4 zobaczą to pokazane w ich profilach Reset honoru: Gracze którzy mają w tym momencie 3+ otrzymają reset do “punkty kontrolnego” pomiędzy poziomami 2, a 3: Poziom 5 w ostatnim sezonie -> Poziom 2, Punkt kontrolny 3 Poziom 4 w ostatnim sezonie -> Poziom 2, Punkt kontrolny 2 Poziom 3 w ostatnim sezonie -> Poziom 2, Punkt kontrolny 1 Poziom 2 w ostatnim sezonie -> Poziom 2, Punkt kontrolny 0 Poziom 0 i 1 -> zostają na tym samym poziomie Nagrody Otrzymasz jedną Kapsułę Honoru, która będzie zależna od poziomu, kiedy wbijesz poziomy 3, 4 i 5. Orby Honoru zależne od poziomu będą dropiły na każdym “punkcie kontrolnym” oraz po wbiciu 5 poziomu. Orby Honoru: Kompletnie coś innego – nie są to kapsuły: Orby będą najczęściej zawierały fragmenty kluczy oraz NE/Shardy postaci Kapsuły = takie ulepszone Orby Jakie nagrody otrzymamy za poszczególne poziomy? Poziom 1 1 klucz Poziom 2: 1 klucz Punkty kontrolne na poziomie 2: 2 frag. kluczy Poziom 3: Kapsuła honoru (niebieska, 3 frag kluczy/odłamek bohatera/losowa skórka totemu) Punkty kontrolne na poziomie 3: Kula honoru/Orb Poziom 4: Kapsuła honoru (fioletowa, 4 frag kluczy/odłamek bohatera/losowa emotka) Punkty kontrolne na poziomie 4: Kula honoru/Orb (2 frag./NE lub odłamek bohatera 200NE conajmniej) Poziom 5: Kapsuła honoru (pomarańczowa, 5 frag kluczy/Grey WW lub Twich – jeżeli je macie, to dostaniecie losową emotkę lub totem) Poziom 5+ Kula honoru/Orb (pomarańczowa)
  7. Mystiic

Tak tylko dział Lola bym chciał.
  8. Imię: Norbert Wiek: 16 Coś o sobie: Tak jak wspomniałem wcześniej mam na imię Norbert i mam 16 lat. Moimi głównym zainteresowaniami są: gry komputerowe, sporty drużynowe a w szczególności piłka nożna. Jestem osobą której można zaufać. Jestem miły i przyjacielski. W wolnej chwili lubię przebywać na teamspeaku i poznawać nowe osoby. Dlaczego staram się o posadę moderatora?: Ponieważ lubię pomagać innym użytkownikom, tudzież radzić im. Moderacja IPBoard: Nie Proponowany dział: W szczególności League of Legends.
  9. Mystiic

[Odrzucone] Podanie na new admin

Nie polecam tego użytkownika.
  10. 1. Mystιc 2. 6dbf7Q9FHIzYlTs/ygvQCWf9aHw= 3. Not4U 4. 6 5. -- 6. Chciałbym założyć kanał VIP, ponieważ robię famke w nostale i potrzebuję więcej pod kanałów. 7. Nostale 8. 16
  11. 1. Mystιc 2. 6dbf7Q9FHIzYlTs/ygvQCWf9aHw= 3. Not4U 4. 7 5. -- 6. Chciałbym dostać kanał VIP, ponieważ zakładam Famke w nostale i potrzebny jest mi kanał dosyć wysoko na którym będzie co najmniej 3 pod kanały. 7. Nostale 8. 16
  12. Mystiic

[Odrzucone] Podanie NeoS

Jestem na tak.
  13. Mystiic

[Przyjęte] Podanie Arewar

Polecam tego użytkownika
  14. Imię: Norbert Wiek: 16 Nick z TS3: Mystιc Dyspozycyjność: Od poniedziałku do czwartku jestem zwykle w godzinach 16:00 - 23:00 w piątki i soboty jestem w godzinach od 10:00 z małymi przerwami do około 02:00 a w niedziele jestem w godzinach od 10:00 do 22:30. Unique ID: UWjfg0+HOFEi+tMstlxQp7d985M= Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Tak jak wspomniałem wcześniej mam na imię Norbert i mam 16 lat. Moimi główni zainteresowaniami są: gry komputerowe, sporty drużynowe a w szczególności piłka nożna. Wszystkie wymagania które zostały wypisane we wzorze na podanie spełniam, a jeżeli bym czegoś nie umiał to jestem osobą która szybko się uczy i chętnie nauczyłbym się nowych rzeczy. Twoje doświadczenie na TS3: Nie mam zbyt dużego doświadczenia z ts3 oprócz tego, że używam tego komunikatora na co dzień.
  15. Imię: Norbert Wiek: 16 Nick z TS3: Mystic Dyspozycyjność: Od poniedziałku do czwartku jestem zwykle w godzinach 16:00 - 23:00 w piątki i soboty jestem godzinach od 10:00 z małymi przerwami do około 02:00 w niedziele jestem w godzinach od 10:00 do 22:30. Unique ID: UWjfg0+HOFEi+tMstlxQp7d985M= Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Tak jak wspomniałem wcześniej mam na imię Norbert i mam 16 lat. Moimi główni zainteresowaniami są: gry komputerowe, sporty drużynowe a w szczególności piłka nożna. Wszystkie wymagania które zostały wypisane we wzorze na podanie spełniam, a jeżeli bym czegoś nie umiał to jestem osobą która szybko się uczy i chętnie nauczyłbym się nowych rzeczy. Twoje doświadczenie na TS3: Nie mam zbyt dużego doświadczenia z ts3 oprócz tego, że używam tego komunikatora na co dzień.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin