Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Trojka

[MTA:SA] State RolePlay

Recommended Posts

STATE ROLEPLAY 
-=-=-=-=-=-=-=-=-=- 
Projekt ma na celu przywrócenie starego trybu RolePlay jaki pamiętamy bez żadnych skomplikowanych czynności i zbędnego kodu. Nad projektem jako główny developer pracuje Trojka, a sam projekt jest już prowadzony około tygodnia. 


Panel Logowania 
-=-=-=-=-=-=-=-=-=- 
Panel logowania jest wykonany minimalistycznie oraz skromnie, posiada on wszystko co mu potrzebne, przy najechaniu na którekolwiek pole wyświetla on nam przydatne informacje w bocznym panelu w jednym przycisku jest wykonana rejestracja a zarazem logowanie 

Postacie 
-=-=-=-=-=-=-=-=-=- 
Po udanym zalogowaniu wyświetla się podstawowy panel również wykonany minimalistycznie w którym pojawiają się nasze postacie, jeśli ów nie mamy zostanie odblokowana możliwość kliknięcia opcji "Stwórz Postać" a inne dopiero po założeniu jej. 

Samouczek 
-=-=-=-=-=-=-=-=-=- 
Gdy system wykryje pierwsze zarejestrowanie to tuż po założeniu postaci przeniesie nas do samouczka który będzie pokazywał panoramę miasta i w międzyczasie wyświetlał podstawowe informacje na temat serwera niektóre przydatne a niektóre po prostu dla wiedzy 

Telefon 
-=-=-=-=-=-=-=-=-=- 
Do projektu został wprowadzony telefon (w wersji końcowej będzie w formie przedmiotu w ekwipunku) jest on zrobiony na wzór sampowego - Posiada proste komendy oraz system dodawania kontaktów (/odbierz /rozlacz i /p podczas połączenia np: /p cześć, zielonek) 
Oraz będzie dostępny do nabycia w sklepie 24/7. 

KOLORYSTYKA 
-=-=-=-=-=-=-=-=-=- 
Kolorystyka jest tak prosta że nie dałoby rady zrobić jej bardziej prostej… Lekko jasny brąz na wzór żółtego. jest kolorem przewodniczącym, ze względu na styl serwera postanowiłem wybrać takową - Niektórym się spodoba a ktoś inny powie że do kitu z takimi barwami 

ROZGRYWKA 
-=-=-=-=-=-=-=-=-=- 
Rozgrywka jest nieodłącznym elementem RolePlay’u bez niej nie byłoby możliwości się spotkać każdy byłby gdzie indziej, dla jednych nasze miejsce rozgrywki będzie nietypowe z powodu umieszczenia jej w San Fierro, a region całkowitej rozgrywki obejmuje obszar ponad do granic Flint County. 

Organizacje Publiczne 
Podstawą serwera przedstawiającego realia naszego świata jest system organizacji publicznych takich jak Departament Policji bądź Szeryfa / biuro. Bez tego nie byłoby mowy o jakiejkolwiek grze tego typu ewentualnie świecie gdzie każdy się zabija a licznik przestępstw się przekręca 3’razy dziennie…. Na początek nie chciałbym budować wielkich komisariatów policji gdzie każdy byłby uzbrojony w broń długą i miliard pojazdów, wraz z planem na gospodarkę miasta będą wyznaczane pieniądze frakcyjne za ów pieniądz będzie można inwestować w frakcję, Lider nie będzie mógł już brać wszystkiego do portfela lecz będzie musiał brać pod siebie masę paragonów za pojazdy i przedmioty również do tego jest potrzebna firma! - Firma która dostarczy ów sprzęt zależnie od zamówienia: Czy to medykamenty dla Pogotowia czy też gaśnice dla straży. Życie zmienia się z czasem a każda frakcja będzie musiała dbać o swój interes. Gra każdego członka frakcji będzie wyjątkowo przestrzegana i do zapewnienia zachodzi brak tolerancji omijania RolePlay przez co gra z członkami będzie przyjemna a ze względu na przebudowę systemu ów jednostek również ich gracze nie będą zażenowani brakiem dodatków!. 

Lokale i inne biznesy 
Wraz z rozwojem gamemoda zamierzam wprowadzić wiele nowych możliwości co za tym idzie właściciele biznesów nie będą znudzeni rozgrywką! oni również będą musieli pilnować własnego interesu ze względu na wydatki nie będzie amatorki! - Każdy biznes który zbankrutuje zostanie zamknięty przez jednostki sprawiedliwości US GOV. Każdy właściciel musi obmyślić strategię zarobku dzięki której będzie zarabiał mało wydając, właściciele biznesów będą mogli rozwijać przestępcze korzenie (bez przesady) na zasadzie lewych zamówień czy innych procederów. Każdy biznes będzie mógł upomnieć się o dotacje dzięki której chociaż na starcie nie upadnie!. 

Organizacje Przestępcze 
Ten temat jest jednym z cięższych do zrobienia iż ze względu na lokacje rozgrywki nie ma możliwości rozegrania przestępczej działalności na szeroką skalę jednak jeśli komuś zależy na pewno coś wymyśli dzięki czemu jego gang powstanie koledzy z podwórka? a może starzy znajomi z Los Santos? - Zawsze coś się znajdzie dzięki czemu rozgrywanie akcji jako OP będzie o wiele przyjemniejsze dzięki zmianom również oni będą zaskoczeni działaniami. 

Adres IP: Brak 
Nazwa: State RolePlay |MTA:SA| 
Sloty: 0/50 
Tryb Rozgrywki: RolePlay 
Data startu: Na chwilę obecną będzie to 04.25 Jednakże wszystko może się zmienić 

https://discord.gg/yHAGDZY

Edited by Trojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines