Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Mrroczny

User
  • Content Count

10
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Mrroczny

• Rank
    Gracz

Profile Information

1. Cześć chciałbym zachęcić was do gry w FG jest to gra piłkarska podobna do FootballTeam a w szczegolności prosił bym was o rejestrowanie sie z tego linku lub chociaz wejscie z niego do gry http://footballgame.pl/?polecam=8771 A chciałbym was o to prosić poniewaz trwa konkurs i za to ze ktoś wejdzie w link i nawet jesli sie zarejestruje z nigo dostaje pkt ale prosił bym o rejestracje z niego bo dostaje sie więcej pkt I z gory dzieki
  2. Szukam gildi - Shakes & Fidget Nick : Mrrok Serwer : 20 Jaki mam level?. : 11 ale ciagle rośnie Ile gram w Shakes & Fidget?: Dość dlugo na róznych serverach Kontakt: PW w grze nick Mrrok Szukam : Szukam gildi z dobra pozycja i dobrze rozbudowana gdzie bede mogł być grzybiazem.
  3. Mi nie dziala na s20 :/
  4. Ale kupujesz klejnoty u NPC i sprzedajesz u NPC
  5. dział dla gry Shaiya mógłbym dodawa w nim tematy ma pare na poczatek // dodane // Dark_Side
  6. Ja kiedys miale problem z uruchomieniem tego z tym parametrem ale torozpracowałem
  7. Mrroczny

Sokker

Ja tez postaram sie zagrac jesli maz jakis link polecajacy to daj
  8. Niewiem czy dobrze mysle jego strona to nie jest jakiegos typu forum ??
  9. DO moderatoró i adminów dochodza PW ?? :/

1. Dark_Side
    2. Kixnare
    3. Mrroczny

Mrroczny

Juz nic niemoglem obrazka z hostingu wstawic ale przeczytalem potem regulamin i juz wszystko jest ok bo tez gluupie pytanie wyslalem

10. SSubtelny odpisz na PW

11. Moim zdaniemm nikt kto go uzywa niedostal jeszcze bana ja goszukalem ponad tydzien po google az sam go znalazlem I jakby ktos sie eszcze nie domyslil do soccer star tez jest taki bot http://www.ksbot.de/
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines