Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Tomekst

Moje Rysunki - Manga [Oceniać] !

Recommended Posts

Siemson  :lol: .

Chciałem wam się pochwalić rysunkiem w stylu Manga które narysowałem niedawno zupełnie sam.Jestem dopiero początkujący,ale oceniajcie  ;) .

bbe5.jpg

Jeśli rysunki podobają się,nie zapomnij o like !  :lol: .

Liczę na waszą szczerą odpowiedz/ocenę. ^_^

ps.Temat bendę aktualizował w celu dodania nowych rysunków.

ps2.Mam tych rysunków dużo więcej,jednak miałem problem z dodaniem..mała rozdzielczośc,dzisiaj postaram się to ogarnąć.

Edited by Tomekst
  • Like 4

Fajny rysuneczek, tylko coś do mangi nie pasuje (przynajmniej mi się tak zdaje.)

Fajny rysuneczek, tylko coś do mangi nie pasuje (przynajmniej mi się tak zdaje.)

Jak już mówiłem mam tego trochę więcej ; ) Niedługo wrzucę ;)

Ale mu wywaliła "kusiola" :) zajebisty rysunek. Co do Subtelnego, to widocznie nie zna się na sztuce :D

Ale mu wywaliła "kusiola" :) zajebisty rysunek. Co do Subtelnego, to widocznie nie zna się na sztuce :D

Wpisz sobie manga w google i porównaj, artysto. ^_^

Edited by Subtelny

Świetne i nie waż się napisać mi więcej że nie idzie Ci to rysowanie, bo będę zmuszona udusić :D Czekam na więcej ;>

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Gohid
      Witam.

Skoro otworzyliście ten temat interesujecie się tematami wymienionymi w tytule/tagach. Zanim jednak przejdę do opowiadania o tym, co chcę "zareklamować" w tym temacie zadam Wam jedno krótkie pytanie. Chcielibyście poznać, często mało znane, a mimo to bardzo dobre produkcje ? Cóż, mało który fan odrzuci taką ofertę. Tak więc zmierzając do sedna. Prowadzę aktualnie bloga, na którym opisuje ciekawe tytuły - nie ograniczam się tylko do mang i anime, są tam też manhwy, webtoony etc. Zresztą - przekonajcie się sami .

Adres bloga : http://wlasnafantastyka.blog.pl/

Adres fanpage'a na fb : https://www.facebook.com/wlasnafantastyka

Na fb znajdziecie przyklejony na samej górze link do tematu, gdzie znajdują się hiperłącza do każdego wpisu - te które będą napisane w przyszłości, też będą tutaj dodane. Jak wiadomo, początki są dość trudne, tak więc o ile spodoba się Wam blog/jego zawartość - podajcie go dalej. Z góry dziękuję za poświęcony na przejrzenie bloga czas.

Ahhh zapomniałbym - jako mały bonus na blogu znajduje się prolog do książki mojego autorstwa (skoro już się reklamować, to o tym też warto wspomnieć ) : http://wlasnafantastyka.blog.pl/2015/04/06/dravia-prolog/. Dalsze rozdziały powstają, ale dość powoli.

Cóż, to już wszystko - dziękuje wszystkim za uwagę i życzę miłego dnia, wieczoru, popołudnia, nocy, wiosy, lata, jesieni, zimy, równonocy .
    • By Tomekst
      Hey  .
      Na forum pusto że masakra...Miglanc napisał kilka tematów co lekko ratuje sytuację,jednak postanowiłem dodać coś od siebie... 

Zastanawialiscie się kiedyś na pewną chorobą...a dokładniem "Wirusem Zombie" . ?
      Strasznie jarają mnie takie tematy a odpowiedzi ...ciężko uznać je za prawdę czy też kłamstwo...a że na forum jest pusto..myślę że jakoś zajmie nam to czas  .
      W poniedziałek oglądałem 4 Sezon The Walking Dead(2 odc) i naszła mnie myśl..."czy takie coś jak  w filmie może stać się naprawdę" ?.
      Czy może powstać wirus który zdziesiątkuje nasz kontynent czy też świat,i czy ludzie bendą musieli walczyć o przetrwanie.. 
      jedzenie,picie.
      I jak taki zombie by do końca funkcjonował,przecież wiecie lub nie...po śmierci zombie(na przykładzie książek i filmów)to poprostu normalny trup,u którego nie pracują żadne narządy tylko mózg który jest za wszystko odpowiedzialny,dlatego te potwory są dość niezdarne i powolne.
      Ludzie kłóca się też o to jak one moga widzieć skoro w pierwszej kolejnośći rozkładają się oczy i z czlowieka wyparowuje cała woda...otóż Zombie kieruje się wyostrzonym zmyslem słuchu.
      Ale do rzeczy...Jak myślicie,czy kiedykolwiek coś takiego nastąpi,oraz jak by to wyglądało .. ?

Myślę że temat dla niektórych może okazać się ciekawy.
      A ja...myślę że takie coś raczej nigdy nie powstanie....a szczerze mówiąć...szkoda.Bo chciałbym to wszystko zobaczyć...przeżyć 

Jeśli temat cię choć trochę zaciekawił..zostaw Like !   

Zródlo wiedzy o Zombie:Wszystko napisane z własnych doświadczeń jakich nabrałem podczasz oglądania świetnego serialu The Walking Dead oraż książki(Film oparty na książe,a gra na podstawie filmu)   
    • By Spec od reklamy
      Z tego co widzicie, to dopiero zaczynam swoją przygodę z YouTube i wielu z was przyzna, że nie wyszły najgorzej. 

Oto moje prace.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines