Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

M.I.G.L.A.N.C

Poster
  • Content Count

490
  • Last visited

• Days Won

2

M.I.G.L.A.N.C last won the day on May 15

M.I.G.L.A.N.C had the most liked content!

Community Reputation

238 Popularny

1 Follower

About M.I.G.L.A.N.C

• Rank
    I o to chodzi broda :D
  • Birthday 05/26/1985

Contact Methods

• Gadu-Gadu
    41122161

Profile Information

• Gram w
    Counter-Strike , Metin , War of warcraft, Hearth Stone, StarCraft II
  • Ulubiona gra
    Strip Poker :)
  • Hobby
    Hmmmmm

Recent Profile Visitors

23,864 profile views
  1. Link nie działa..... Proponowany Host poprzez forum
  2. Najpierw wyjaśnij problem z połączeniem...
  3. Witam, jakieś porady. Potrzebuje połączyć słuchawki bluetootch poprzez niewielki modem z Ts3.. Pacjent PC
  4. .....Skoro DISS to dawaj na miejscu, a nie z oczekiwaniem 3 dniowym. To powinno się dziać z minutę na minutę, a nie z przygotowaniem.
  5. Póki co, nabyłem Huawei P8 2017. Używam nie całe 3 miesiące i nie narzekam. Każdy lubi to co woli.
  6. Fps_max300 jest A z rozdzielczością się jeszcze nie bawiłem. Zaraz spróbuje pokombinować. F5 Po zabawie z rozdzielczością, troszkę się zmieniło na lepsze ale to tylko kwestia kilku FPS.
  7. Karta niby w porządku. Jak nie miałem odpowiedniego sterownika do grafiki, to w menu gry nie widziałem nawet kursora. Tak się cięło. Ale zastanawia mnie jedna rzecz, jak odpalam mecz turniejowy jest wszystko ok . Zero scinki. A jak wejdę w uproszczony tryb bądź deathmatch to jest po prostu dramat. Bywało więcej Fps-ów i grało się normalnie, więc nie mam pojęcia skąd ta zmiana. A może to ma coś z tym wspólnego?? Dlaczego 32 skoro system jest 64???? A na mapie z ustawieniami pokazuje tyle.....
  8. Witam może ma ktoś pomysł, jak uzyskać większą ilość FPS-ów w grze?? Mianowicie na wejściu do menu gry mam ok 200, a jak zacznę grać to nie całe 100. Sterowniki graficzne najnowsze. Proszę darujcie sobie komentarze typu zmień komputer , bądź inne tego rodzaju.
  9. 220..... Nie umiem liczyć, i popsułem waszą grę
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines