Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

M.I.G.L.A.N.C

Poster
  • Zawartość

489
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Ostatnia wygrana M.I.G.L.A.N.C w dniu 21 Maj

Użytkownicy przyznają M.I.G.L.A.N.C punkty reputacji!

O M.I.G.L.A.N.C

• Tytuł
    I o to chodzi broda :D
  • Urodziny 26.05.1985

Metody kontaktu

• Gadu-Gadu
    41122161

Informacje

• Gram w
    Counter-Strike , Metin , War of warcraft, Hearth Stone, StarCraft II
  • Ulubiona gra
    Strip Poker :)
  • Hobby
    Hmmmmm

Ostatnie wizyty

21241 wyświetleń profilu
  1. M.I.G.L.A.N.C

Pokaż swój pulpit

2. M.I.G.L.A.N.C

Pokaż swoje biurko :D

Link nie działa..... Proponowany Host poprzez forum
  3. M.I.G.L.A.N.C

problem z połączeniem

Najpierw wyjaśnij problem z połączeniem...
  4. M.I.G.L.A.N.C

Ts3 a bluetootch

Witam, jakieś porady. Potrzebuje połączyć słuchawki bluetootch poprzez niewielki modem z Ts3.. Pacjent PC
  5. M.I.G.L.A.N.C

[Diss] Lizcon vs ???

.....Skoro DISS to dawaj na miejscu, a nie z oczekiwaniem 3 dniowym. To powinno się dziać z minutę na minutę, a nie z przygotowaniem.
  6. M.I.G.L.A.N.C

Jaki telefon waszym zdaniem jest najlepszy?

Póki co, nabyłem Huawei P8 2017. Używam nie całe 3 miesiące i nie narzekam. Każdy lubi to co woli.
  7. Imię: ŁukaszWiek: 32Nick z TS3: M.I.G.L.A.N.CDyspozycyjność: (Jak dużo czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcic na pomaganie użytkownikom oraz prace administratora) Nie wiem, ale na ile mnie będzie stać na tyle będę.Unique ID: vSMwb0QeVN9/uc/WLF9nScMITX0=Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora)No więc, nie wiem od czego mam zacząć...... Doświadczenie z TS'em mam dosyć spore.... Morze nie wnikajmy w szczegóły..... Mam posiadające 32 lata, "Do maja" bo po tym czasie już tylko "Chrystusowe" Do 5 zdań mi troszkę brakuje, ale mam nadzieję że moje podanie zostanie pozytywnie i sumiennie rozpatrzone..... Z poważaniem M.I.G.L.A.N.C Nie chodzi mi o TZW, władzę nad innymi ludźmi. Po prostu chciałbym zacząć od początku........ Podanie skopiowane od Prezesa...... ETC. Chyba będzie 5 zdań:) Mogę być w tym momencie, kiedy "Administracjii" .......jest BRAK
  8. M.I.G.L.A.N.C

Problem z FPS

Ok sprobuje dzieki
  9. M.I.G.L.A.N.C

Problem z FPS

Fps_max300 jest A z rozdzielczością się jeszcze nie bawiłem. Zaraz spróbuje pokombinować. F5 Po zabawie z rozdzielczością, troszkę się zmieniło na lepsze ale to tylko kwestia kilku FPS.
  10. M.I.G.L.A.N.C

Problem z FPS

Karta niby w porządku. Jak nie miałem odpowiedniego sterownika do grafiki, to w menu gry nie widziałem nawet kursora. Tak się cięło. Ale zastanawia mnie jedna rzecz, jak odpalam mecz turniejowy jest wszystko ok . Zero scinki. A jak wejdę w uproszczony tryb bądź deathmatch to jest po prostu dramat. Bywało więcej Fps-ów i grało się normalnie, więc nie mam pojęcia skąd ta zmiana. A może to ma coś z tym wspólnego?? Dlaczego 32 skoro system jest 64???? A na mapie z ustawieniami pokazuje tyle.....
  11. M.I.G.L.A.N.C

Problem z FPS

Witam może ma ktoś pomysł, jak uzyskać większą ilość FPS-ów w grze?? Mianowicie na wejściu do menu gry mam ok 200, a jak zacznę grać to nie całe 100. Sterowniki graficzne najnowsze. Proszę darujcie sobie komentarze typu zmień komputer , bądź inne tego rodzaju.
  12. M.I.G.L.A.N.C

Ostatnia litera

Apokalipsa
  13. M.I.G.L.A.N.C

Liczymy do 5000

282

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin