Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

memezio

Nowy
    2
  • Last visited

About memezio

memezio's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

1. Ip jest nie ważne bo to admini mają a nie bede upubliczniał go jak nie mam zmiennego. Wiec na starcie widac z kim mam do czynienia. Nick dotyczacy bana jest taki sam jak i zgloszenie. Wedlug cb moze mam jeszcze podac nr karty i przeslac skan dowodu itp co bys se na mnie kretyt zaciagnal. I sry ale za taki bezsensowny post powinienes dostac ostrzerzenie
  2. Witam dostałem bana za to, że zgłosiłem łamanie regulaminu przez adminów moje ip XXX mam nadzieje ze wyjaśnicie temat z osobami które prztyczynily się skutecznie do tego czynu i wezmiecie pod uwage ze majac 14 lat nie jest stosownym oznaczenie kogos adminem. Niestety nie wiem od kogo to był ban ale od czego są logi. A sory ale ban rzkomo brzmiał tak You are banned temporarily. Reason: "Pkt. 12 | Marnowanie czasu administracji." PS. zglosilem chyba prezesowi ze lamie regualmin i dostalem za to bana. Try again in 04:43:36 PS. Do administracji, Zakończenie czasu tego bana nie jest równoznaczne z zakończeniem tej skargi.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines