Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
denis630

Makemmo - Stwórz Własną Grę

Recommended Posts

Makemmo - Stwórz Własną Grę Przeglądarkową I Zarabiaj Na Niej 
Marzyliście kiedyś o stworzeniu własnej gry przeglądarkowej? Pewnie tak. ale nie mieliście albo pieniędzy, albo wiedzy na temat programowania. Właśnie dla takich ludzi, stworzono projekt MakeMMO, czyli kreatora sieciowych tytułów via www.
 
Możemy stworzyć grę w dowolnej tematyce, od zombiaków, science-fiction, po standardowe fantasy. Zawsze też możemy podążyć drogą strategii, tworząc typowego MMORTS, gdzie będziemy nudzić się nad rozbudową miasta/królestwa.
 
Niewątpliwym plusem jest fakt, że stworzoną przez nas grę... możemy opublikować na Facebooku.
 
Oprócz satysfakcji stworzenia czegoś, na co wiele osób będzie chciało poświęcać swój czas, daje szanse na wprowadzenie w życie własnych pomysłów. Przede wszystkim jednak serwis umożliwia zarabianie na swoim własnym projekcie. Jeśli nasza gra zachęci ludzi do kupowania przedmiotów, lub wydawania w niej w inny sposób wirtualnych kredytów, będziemy mieli swój udział w zyskach.
 
Jeśli gracz kupi kredyty bezpośrednio u Makemmo.com i wyda u nas w grze, podział zysku wygląda następująco: 60% trafia do Makemmo.com, a 40% do naszej kieszeni. Jeśli zakupimy hurtowo Epiny, żeby samemu sprzedawać je naszym graczom podział będzie korzystniejszy z punktu widzenia twórcy gry, 30% dla Makemmo.com, a 70% dla nas. W porównaniu do innych serwisów internetowych podział zysków wydaje się zaskakująco korzystny dla twórcy gry.
 
Założenie gry kosztuje jedynie 19,99zł w ramach tej opłaty rozwijamy swoją grę za darmo bez ograniczeń i dostajemy dożywotni hosting więc nie martwimy się o nic tylko o graczy i o to ile wydadzą w naszej grze
 
Adres kreatora: http://makemmo.com
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By ZabujcaPsculga
   https://www.youtube.com/watch?v=lu3PwCGB8Tw   Po tym filmie dowiecie się jak zrobić stronę która będzie wykradała ip   Zapraszam tez do subskrybowania i lajkowania   Mam tez parę innych fajnych poradników  
  • By Opcja93
   Makemmo - Stwórz Własną Grę Przeglądarkową I Zarabiaj Na Niej  Marzyliście kiedyś o stworzeniu własnej gry przeglądarkowej? Pewnie tak, ale nie mieliście albo pieniędzy, albo wiedzy na temat programowania. Właśnie dla takich ludzi, stworzono projekt MakeMMO, czyli kreatora sieciowych tytułów via www.   Możemy stworzyć grę w dowolnej tematyce, od zombiaków, science-fiction, po standardowe fantasy. Zawsze też możemy podążyć drogą strategii, tworząc typowego MMORTS, gdzie będziemy nudzić się nad rozbudową miasta/królestwa.   Niewątpliwym plusem jest fakt, że stworzoną przez nas grę... możemy opublikować na Facebooku.   Oprócz satysfakcji stworzenia czegoś, na co wiele osób będzie chciało poświęcać swój czas, daje szanse na wprowadzenie w życie własnych pomysłów. Przede wszystkim jednak serwis umożliwia zarabianie na swoim własnym projekcie. Jeśli nasza gra zachęci ludzi do kupowania przedmiotów, lub wydawania w niej w inny sposób wirtualnych kredytów, będziemy mieli swój udział w zyskach.   Jeśli gracz kupi kredyty bezpośrednio u Makemmo.com i wyda u nas w grze, podział zysku wygląda następująco: 60% trafia do Makemmo.com, a 40% do naszej kieszeni. Jeśli zakupimy hurtowo Epiny, żeby samemu sprzedawać je naszym graczom podział będzie korzystniejszy z punktu widzenia twórcy gry, 30% dla Makemmo.com, a 70% dla nas. W porównaniu do innych serwisów internetowych podział zysków wydaje się zaskakująco korzystny dla twórcy gry.   Założenie gry kosztuje jedynie 19,99zł w ramach tej opłaty rozwijamy swoją grę za darmo bez ograniczeń i dostajemy dożywotni hosting więc nie martwimy się o nic tylko o graczy i o to ile wydadzą w naszej grze   Adres kreatora: http://makemmo.com  
  • By SkatePiter
   Chcesz zmienić muzykę startową w cs'ie?
   Zapraszam do czytania!
    
   1. Wejdź do folderu z twoim Cs'em.
   2. Następnie do ,,cstrike_polish''
   3. Tworzysz folder ,,media'', jeśli go masz to nie tworzysz.
   4. Wrzuć tam swoją muzykę, która ma lecieć przy starcie gry.
   5. Zmień nazwę muzyki na ,,gamestartup''.
   6. Wejdź do gry i ciesz się muzyką
    
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines