Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Opcja93

Makemmo - Stwórz Własną Grę Przeglądarkową I Zarabiaj Na Niej

Recommended Posts

Makemmo - Stwórz Własną Grę Przeglądarkową I Zarabiaj Na Niej 
Marzyliście kiedyś o stworzeniu własnej gry przeglądarkowej? Pewnie tak, ale nie mieliście albo pieniędzy, albo wiedzy na temat programowania. Właśnie dla takich ludzi, stworzono projekt MakeMMO, czyli kreatora sieciowych tytułów via www.
 
Możemy stworzyć grę w dowolnej tematyce, od zombiaków, science-fiction, po standardowe fantasy. Zawsze też możemy podążyć drogą strategii, tworząc typowego MMORTS, gdzie będziemy nudzić się nad rozbudową miasta/królestwa.
 
Niewątpliwym plusem jest fakt, że stworzoną przez nas grę... możemy opublikować na Facebooku.
 
Oprócz satysfakcji stworzenia czegoś, na co wiele osób będzie chciało poświęcać swój czas, daje szanse na wprowadzenie w życie własnych pomysłów. Przede wszystkim jednak serwis umożliwia zarabianie na swoim własnym projekcie. Jeśli nasza gra zachęci ludzi do kupowania przedmiotów, lub wydawania w niej w inny sposób wirtualnych kredytów, będziemy mieli swój udział w zyskach.
 
Jeśli gracz kupi kredyty bezpośrednio u Makemmo.com i wyda u nas w grze, podział zysku wygląda następująco: 60% trafia do Makemmo.com, a 40% do naszej kieszeni. Jeśli zakupimy hurtowo Epiny, żeby samemu sprzedawać je naszym graczom podział będzie korzystniejszy z punktu widzenia twórcy gry, 30% dla Makemmo.com, a 70% dla nas. W porównaniu do innych serwisów internetowych podział zysków wydaje się zaskakująco korzystny dla twórcy gry.
 
Założenie gry kosztuje jedynie 19,99zł w ramach tej opłaty rozwijamy swoją grę za darmo bez ograniczeń i dostajemy dożywotni hosting więc nie martwimy się o nic tylko o graczy i o to ile wydadzą w naszej grze
 
Adres kreatora: http://makemmo.com

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm , masz jakieś dowody zarobionych $$$? Czy to kolejny fake? Mimo wszystko sprawdzę samego kreatora, i zobaczę z czym to się je, w razie czego dam znać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Flantive
   Witam,   chciałbym polecić Wam grę przeglądarkową o nazwie Gorwen. Jest to strategiczno-ekonomiczna gra w uniwersum wojen kosmicznych, walk o panowanie, niszczenia obcych planet. Grę możnaby porównać do bardzo zmodyfikowanego Ogame, choć tak na prawdę jedyne czym przypomina Ogame to klimat.   W grze wcielamy się w kosmicznego Imperatora, który w szeregach jednej z 3 panujących nacji będzie wydawał rozkazy wynajętym dowódcom. W trakcie rozgrywki możemy szkolić tych dowódców, którzy kierując flotą i walcząc z przeciwnikiem będą zdobywać doświadczenie.   Celem rozgrywki jest przejęcie najlepszych Stacji Wsparcia, aby zapewnić sobie najwartościowsze bonusy i dzięki nim zbudować Gwiazdy Śmierci. Posługując się tymi Gwiazdami będziemy w stanie całkowicie zniszczyć wrogie planety i tym samym zapanować nad wszechświatem.   Myślę, że ten skromy opis zachęci Was do wypróbowania gry na nowo otwartym, świezym serwerze "Otrais"!   Serdecznie wszystkich zapraszam do zabawy pod adresem: http://gorwen.pl (bez reflinka)   Pozdrawiam.
  • By BuKaa16
   Dnia 25.04.2015r. wystartował 10 serwer gry Footballteam!
   "Stwórz piłkarza, dołącz do klubu, wygraj ligę!"
   Zapraszamy do rejestracji:http://s10.footballteam.pl/index.php?polecil=1015

  • By under
   Witajcie!
   Under to polska, postapokaliptyczna, darmowa gra przeglądarkowa znajdująca się obecnie w fazie beta testów. Celem graczy jest współpraca, współzawodnictwo czy też odnalezienie swojej własnej ścieżki w systemie tysiąca korytarzy.
   Zapraszamy do wspólnego testowania funkcjonalności gry i dzielenia się swoimi opiniami, uwagami oraz raportami o błędach. By dołączyć do zabawy, wystarczy udać się na oficjalną stronę projektu znajdującą się pod adresem podanym poniżej i wypełnić formularz rejestracji.

   Potwierdzenie adresu e-mail spowoduje utworzenie konta i możliwość zalogowania się.

   Co oferujemy?
   Zacznij jako samotny bohater
   Znajdź swoje miejsce na kartach ostatniej, wielkiej historii. Rozwiń swoje umiejętności w dowolny sposób i wykonuj zadania odsłaniając kolejne strony książki, która opowiada właśnie o tobie.

   Rozbuduj swoje podziemne schronienie
   Stań się niezależnym zarówno od Enklaw jak i od innych graczy. Opracuj własny system dojścia do zwycięstwa i zniszcz każdego kto stanie Ci na drodze.

   Opanuj technologie
   Odnajdź własną drogę ku potędze technologii, która wzmocni ciebie i zabezpieczy to, co już dotychczas osiągnąłeś.

   Stwórz Gromadę
   Zostań liderem tworząc strukturę graczy zjednoczonych w osiągnięciu danego celu. Dzielcie się surowcami, budujcie unikalne budynki, wypowiadajcie wojny i udzielajcie wsparcia słabszym!

   Poszukuj!
   Zwiedź kilkanaście lokacji, wybierz typ misji i zaplanuj ją, zabijaj przeciwników oraz zdobywaj rzadkie przedmioty! Pochwal się zdobytymi trofeami przez innymi graczami. Wyjdź na powierzchnię, gdzie czekają jeszcze większe wyzwania.

   Link do gry: http://undergame.pl
   Nasz profil z nowościami na Facebook: https://www.facebook.com/pages/Under/554571064676743


   Obrazy z gry • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines