Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Majkaa.

User
  • Content Count

100
  • Last visited

Community Reputation

61 Pomocny

About Majkaa.

• Rank
    Pasjonat gier III

Contact Methods

• Gadu-Gadu
    5632039

Profile Information

• Gram w
    ghost recon, l4d2, army rage, minecraft, SKILL, aion

Recent Profile Visitors

16,202 profile views
  1. Wesołego Alleluja i smacznego jajka ;)

2. Majkaa.

Witam :v

Jak się nazywasz? xD
  3. Słaby mikrofon ma jeden z Was, Maks? Jeśli dobrze zrozumiałam. Mało rozgadany jakoś i ogółem nudno troszkę na odcinkach. Jednakże myślę, że z czasem to się zmieni, bo trema itd. Powodzenia
  4. Fajny pomysł :3 Może też być konkurs na najlepsze zdjęcie związane z tematyką forum czy coś takiego.
  5. Majkaa.

:)

Pamiętam tylko Twój poprzedni powrót ._. Siema.
  6. Majkaa.

Elo :D

Lubin? Blisko mnie Siemka.
  7. Skoro nie wiesz to dlaczego się wypowiadasz?._.
  8. "Hejtowanie", "hejter"- no weźcie ogarnij Vision. Każda własna opinia to dla Ciebie hejt? Uważam, że jak już jesteś taki dokładny to lepiej wnieść wniosek na osoby, które faktycznie na tego degrada zasługują. Nie wiem co Ty chcesz od tego Savesa, fakt- czasem mu coś odwala, ale jak tak poczytać te kłótnie to on jedyny troszkę z sensem pisze. Zamiast dać sobie z tym spokój to wy nadal to wszystko ciągnięcie :x Prowokatorzy troszkę
  9. Minecraft? Serio? Minecrafta na YT jest od groma.. Lepiej nagrywać z czego innego, bo mc jest już nudny. A w sumie to gp z mc.
  10. @Up Myślę, że rozwiązanie Dark'a jest dobre. Jak dział się rozkręci to można pomyśleć o poddziałach
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines