Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

MaGicSuR

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O MaGicSuR

 • Tytuł
  Gracz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. MaGicSuR

  PRIVATENODE.PRO

  "Małe zmiany" aktualnie posiadamy: 4 serwery L4 3 serwery L7 proof: l7----->
 2. MaGicSuR

  PRIVATENODE.PRO

  Dodano kolejne serwery L4 L7
 3. MaGicSuR

  PRIVATENODE.PRO

  Dodano 2 nowe serwery Dodano OVH skrypt
 4. MaGicSuR

  PRIVATENODE.PRO

  "ABUSE" skrypt dodany
 5. MaGicSuR

  PRIVATENODE.PRO

  Taki mały projekt. Zapraszam
 6. MaGicSuR

  PRIVATENODE.PRO

  /do usunięcia ten post
 7. MaGicSuR

  PRIVATENODE.PRO

  DDOS SCRIPTS Layer 3 -ICMP Layer 4 UDP: -NTP -UDP -TFTP -SSDP -SNMP -STORM -SENTINEL -PORTMAP -BYE BYE (TS3 EXPLOIT) -WINDSTORM (TS3EXPLOIT) TCP: -ZAP -DIE -XMAS -XACK -XSYN -ATCP -YubiD -WINSYN -SYNACK -DOMINATE -TriGerminiTCP -TCP-ACK -TCP-SYN -TCP-PSH -TCP-FIN -TCP-SEQ -TCP-RST -TCP-URG -TCP-PTR Layer 7 -BoosTHTTP
 8. MaGicSuR

  [Odrzucone] gaba/Light Yagami podanie o admina

  Moje słowo może aktualnie się zbytnio nie liczyć, ponieważ miałem długą przerwę, ale jeśli administracji je weźmie pod uwagę to mam do przekazanie, że gaba/Light Yagami jest ogarniętą osobą, miło się z nim rozmawia, a także po długiej rozmowie stwierdzam, że nadawałby się na rolę (wstępnie) NA.
 9. MaGicSuR

  ts3

  Oki. Mam nadzieję, że naprawicie to poza tym/ nie możecie tych osób namierzyć?/ czy coś. Wiem, że da się coś takiego zrobić coś takiego, ale ja niestety mam za małą wiedzę... Może ty Dark coś zrobisz?
 10. MaGicSuR

  ts3

  Co jest z serwerem? DDOS czy OFF?
 11. MaGicSuR

  [Odrzucone] new admin!

  Rozmawiałem dzisiaj z nim. W porządku gość. I szczerze (pewnie mój głos średnio się liczy), ale zaprosiłbym go na rozmowę.
 12. MaGicSuR

  [Przyjęte] [NA]MaGicSuR

  zgłoszony
 13. Imię:Kacper Wiek:16 Nick z TS3:MaGicSuR Dyspozycyjność: ok 10-15 min wcześnie rano( nie zawsze), 15-18 może do 19, 23-1:00 Unique ID: eiB6bqpZfJcfAkaRwVEH5LL8AZU= Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Witam. Mam na imię Kacper, mam 16 lat. Jestem dość komunikatywną jak i twórczą osobą . Potrafię się zachować, jeżeli sytuacja tego wymaga.Gram w Lol`a, Cs:Go, WoWa, WoTa po prostu we wszystko . Pochodzę z Torunia (Bielany).Aktualnie zacząłem naukę w liceum (1 klasa) na profilu prawno - administracyjnym. Zajmuję się pisaniem programów w języku C++(do gier, a także programów "simple"), a także skryptów w .ahk. Twoje doświadczenie na TS3: Sam byłem właścicielem, jednego serwera ts3, znam się na ochronach DDOS, permisjach rang(tworzeniu ich, edytowaniu) Własnego ts3 posiadałem przez ok. 2.5r. , niestety po tym czasie ts3 upadł ze względu na brak finansów...
×

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin