Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Machikoo

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

O Machikoo

• Ranga
    Gram w grę

Ostatnio na profilu byli

146 wyświetleń profilu
  1. A nie powinno być Zdolny ale leniwy?
  2. Imię: Mateusz Wiek: 19 lat (rocznik 98) Nick z TS3: Machikoo Dyspozycyjność: W zależności od zmiany którą aktualnie posiadam w pracy. Jeżeli pracuje na rano (6:00-14:30) to w takiej sytuacji mam prawie cały dzień na pomoc użytkownikom. Jeżeli pracuje na popołudnie (15-23:30) wtedy mam czas tylko rano oraz chwilkę wieczorem. Unique ID: 04Vjfz9aTdJnYqr8rViC4oQbMfo= Coś o sobie: Pomoc ma dawać mi przyjemność z najmniejszych rzeczy, jak gra aktorowi scen jak w teatrze. Liczę, że trafię na grupę współpracujących z sobą osób z poczuciem humoru. Chciałbym stać się częścią tej załogi. A pozostali członkowie będą szanować i respektować mój styl bycia oraz charakter. Nie chcę też zawieść również wyżej postawionych rang, brzmi to śmiesznie ale taka jest prawda. Do aplikowania akurat do tej zalogi skłoniły mnie takie rzeczy jak: Odpowiedni poziom, jaki reprezentuje załoga gwarantuje iż mieszkańcy miasta będą podchodzić do współpracy z naszą grupą w sposób należyty i z odpowiednim poziomem. Zakres obowiązków i przywileje, inaczej: pełnione zadania. Mogę dodać jeszcze że swoją osobą dodam do załogi dodatkowy kawałek cegiełki. i stanę się fundamentem dla pozostałych osób na stanowisku jak i przykładu dla użytkowników, co pozwoli nam na dobre wykonywanych obowiązków na odpowiednim poziomie. Ze swojej strony, nie mogę obiecać doświadczenia, które zapewne większość z Was ma wyższe i otwarcie się do tego przyznaję. Przychodzę się tutaj pomóc a nie wywyższać się w przyszłości może i uczyć kolejne osoby, zachowując odpowiedni poziom oraz standardy mogę bez problemu powiedzieć że nikogo nie zawiodę. Prowadziłem kiedyś również mały serwer teamspeak'a, zatem znam obsługę programu 9/10. Co do osoby o mnie to jestem 19 letni chłopak, z dobrym poczuciem humoru, jak i wyczuciem co można do kogo powiedzieć. Od roku mieszkam w Niemczech. I jakoś to życie się toczy.