Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

M4L

User
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About M4L

• Rank
    Gram w gry

Recent Profile Visitors

2,758 profile views
  1. Nieźle Wam to idzie, choć filmiki wypuszczacie dość rzadko. No ale lepiej tak, niż żeby codziennie wrzucać jakiś chłam. Powodzenia.
  2. No więc właśnie. Co do tego wyczerpania, to ja w zasadzie nawet na nie nie patrzę, bo miałem zaledwie kilka takich sytuacji, w których wykorzystałbym te 6h w jeden dzień i uniemożliwiłoby mi to expienie. Możliwe, że dawniej tego wyczerpania dawało codziennie trochę mniej. Teraz w każdym razie jest go 360 minut i to spokojnie wystarcza nawet takim maniakom jak ja.
  3. Jeśli jest taka potrzeba, to mógłbym stworzyć jakiś poradnik typu "Jak zacząć?".
  4. O ile wiem, to system ruchów jest w My Fantasy. W Margonem jest co prawda coś takiego jak wyczerpanie, jednak działa ono zupełnie inaczej - każdego dnia dostajesz 6h wyczerpania. Ubywa ono, gdy przebywasz poza miastami. Gdy Ci się ono skończy, nie dostajesz expa za potworki. Exp za questy oraz drop z potworków pozostaje taki, jaki był. W Margonem, o ile się orientuję, nigdy nie było jakiegoś systemu ruchów jak w MyFantasy. Po około 5-7 tysięcy graczy online jest: http://www.margonem.pl/?task=stats
  5. W Tibię nie przegrałem dłużej niż godzinę, a Margonem wciągnęło mnie na kilka lat. Dla mnie jest ogromna przestrzeń pomiędzy tymi dwoma grami.
  6. Cieszę się, że choć jeden użytkownik wie, co dobre.
  7. Wydałem mniej niż 50 zł w ciągu 4-letniej gry i osiągnąłem naprawdę dużo. 195 level, ekwipunek w heroikach oraz legendach. Nieprawdą jest, że jest to gra typu pay2win.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines