Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Luxion

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Luxion

• Rank
    Gram w grę
  • Birthday 08/09/1993

Profile Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Witam! Otóż mam problem z nowym launcherem premium. Nie dawno temu, pojawił się nowy launcher minecraft. Czasami, gdy wchodzę w minecrafta, pokazuje mi się okienko aktulizacji launchera. Gdy już się pobierze, albo pisze że jest ERROR jakiś, albo odpala launcher bez zmian. Pomóżcie mi, proszę!
  2. Witam. Mam problem z e-mailem mam konto bardzo długo i jeszcze nie przerejstrowałem na nowy minecraft.net ponieważ nie pamiętam starego e-maila. Czy jest jakaś możliwość przypomnienia e-mailu. Nie wiem czy pisać do supportu bo było tam napisane że trzeba podać kod transakcji albo giftcode nie mam ani tego ani tego ponieważ transakcja była przeprowadzona parę lat temu. Czy mógłby mi ktoś zaradzić co zrobić w tej sytuacji?
  3. Hej, Mam pytanie: czy da się mieć odpalone dwa minecrafty jednocześnie? Chodzi mi o to że gdy mam włączony minecraft premium i non premium to muszę w jednym kliknąć Esc aby moc powrócić do drugiego bo inaczej przycisk powrót do gry w drugim nie działa. Od razu mówię: nie pytajcie się po co mi dwa minecrafty jednocześnie - mam powody.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines