Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

• Ogłoszenia

• Arewar

Rekrutacja na Redaktora Gazetki forumowej-Otwarta   04.09.2017

Witajcie   Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Redaktora. Podania prosimy składać w tym dziale KLIK. Nabór trwa do odwołania.   Wzór: Imię: Wiek: Coś o sobie: Ile mógłbyś tygodniowo napisać artykułów: Tematyka, o której chciałbyś pisać: Przykładowy artykuł:  
qolax

Luxcraft.pl wersja 1.7.2 SkyBlock

Polecane posty

LuxCraft.pl - polski serwer SkyBlock

IP: LuxCraft.pl
Wersja 1.7.2
SkyBlock

TS3: goldskill.pl

Start serwera 11 października (sobota) 2017 godzina 16

Reklama serwera:
https://www.youtube.com/watch?v=DwXhKpGb318

Rekrutacja na ChatModa otwarta!
Podanie możesz złożyć na forum :

http://goldskill.pl

(jeszcze w budowie, ale na otwarcie będzie gotowe)
Strona serwera :

http://luxcraft.pl

(też w budowie)

23379501_918036598354725_54043800_o — kopia.png

23379668_918036648354720_529857575_o — kopia.png

23423586_918036601688058_1300866233_o — kopia.png

23335782_918036618354723_1292247317_o — kopia.png

23335858_918036605021391_1808506969_o — kopia.png

23336206_918036641688054_2124540914_o — kopia.png

23336432_918036628354722_1269959039_o — kopia.png

Edytowano przez qolax

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Wczytywanie...

• Podobna zawartość

• Przez EuroPL
      Zapraszamy juz dzisiaj o 18

Siec serwerow MyCraftLand jest nowością na liśćie serwerów SkyBlock.
      Posiadamy duzo dodatkow ktore umilą wam grę.
      Specjale pluginy sprawią, że nie zapomnisz nigdy naszego serwera.
      Zapewnimy ci, że u nas będziesz grał bez lagów,błedów i nigdy nie bedzie ci sie nudziło!
      Kamienie duszy, losowe kody na chacie, punkty na powiekszanie wyspy,dungeony  to tylko 10% z tego co ci zapewnimy!
      Sprawdz nas już dziś!

Właściciel- xNexT-zajmuje się serwerem od strony technicznej,przyjmuje helperów na rekrutacje.
      Właściciel- MuliaN1337-zajmuje się serwerem,przyjmuje helperów na rekrutacje,eliminuje bugi.
      Admin- MyszAkPL- pilnuje porządku na serwerze,banuje cheater'ów,sprawdza graczy.

Jak już wcześniej wspominaliśmy nasza sieć posiada serwer SkyBlock.
      Nie jest to normalny SkyBlock.
      Zmodyfikowaliśmy rozgrywkę tak aby ona sie nie znudziła po 2 dniach grania.
      Ale! Nie bójcie się nie ruszalismy starego dobrego skyblocka. 
      Posiadamy różnorodne dodatki które opiszemy na dole.
      Nie posiadamy dropu! Wszystko dropimy z dodatków lub kupujemy.

Maszyna:
      Zakupilismy taka maszyne aby rozgrywka była płynna 
      IP: mc.mycraftland.pl

Przyszedł czas na dodatki jakie oferujemy:
      1. Doungeony: Jestes najlepszy na serwerze? Zmierz sie z naszymi doungeonami! Posiadamy na razie jeden dougeon jeśli sie wam spodoba dodamy wiecej! Pamietaj na koncu jest BOSS! Jest o co walczyc! Mozna dropnac KD+4
      2. Kamienie duszy(KD):  Sa to kamienie ktore daja nam np. szybsze kopanie, wyzsze skakanie itd.
      Na serwerze jest 4 typy KD
      KD +1 dropi ze Stone (w grze dowiecie sie jaka ma moc)
        KD +2 dropi z CobbleX (w grze dowiecie sie jaka ma moc)
       KD +3 dropi z Pandory (w grze dowiecie sie jaka ma moc)
          KD +4 dropi z Dungeona (w grze dowiecie sie jaka ma moc)
      3. Rozne eventy
      4. Od 30 lvl kopania dostajecie dostęp do mapy surowcowej! Nie bójcie sie! Lvl 30 jest cięzko wbic a na mapie mozna sie bic! Powodzenia!
      5. Parkoury: Jestes najlepszy w parkourach? Sprawdz nasze! Sa one przygotowane tak aby nie były za latwe! Dostaneisz nagrode 
      6. Statystyki: Od dzis mozesz sprawdzic swoje statystyki! Co tam ukrylismy? Wykopany stone, spedzony czas na serwerze, poziom kopania
      7. Ranking: Mozesz też sprawdzić ranking! Kto najwiecej kopie na serwerze, kto jest nolifem, oraz wysp na stronie www
      8. Jackpot: Lubisz hazard, lecz wszystkie skiny już przegrałeś? U nas możesz tez walczyć na jackpocie,lecz za pieniądze w grze.
      9. Losowe kody: Co pare minut na chacie pojawiają się kody. Wpisz go najszybciej a dostaniesz niespodziankę.
      10. PVP: Nudził cie skyblock bez pvp? Nie mogłes trollowac swoich przyjaciol? U nas PVP w dzieł jest wyłaczone a w nocy tak! Milej zabawy!
      11. MyCraftLandPoints: Co one daja? Mozesz wydropic punkty na powiekszenie wyspy ze stone! Wpisz /powieksz aby powiekszyc wyspe
      12. Menu: Pod komenda /menu znajdziesz menu serwerowe
      13. Pomoc: Pod komenda /pomoc znajdziesz pomoc serwerowa.
      14. Bankomat: Lubisz nasz serwer? Wynagradzamy cię za to! 1 minuta spedzona na serwerze= 1 MyPoints na serwerze
      14. Aukcje: Lubisz licytować się z graczami? U nas jest to możliwe!
      15. Pandora: Pandore u nas mozesz kupic za 500 MyPoints lub wygrac w evencie. Drop zostawimy jako niespodzianke
      16. Nether: Utrudniliśmy wam rozgrywkę! Teraz nether jest tylko DLA VIPA lub dla gracza jeśli ma bilet. Bilet można dropnąć z stone.
      17. Questy: Dodalismy na naszym serwerze questy które umila wam grę.
      18. Challenge z wysp: Aby nie bylo za latwo utrudnilismy challenge wysp. Wejdzcie i je zobaczcie
      19. Oczywiście nie mogło zabraknąć stanadardowego SkyBlocka 
      20. Na serwer dodaliśmy MobArene wejdz i walcz.
      Zapraszamy na serwer!

Strona :Podamy
      Itemshop:Podamy 
      Forum: Podamy
      Lista Banów: Podamy
      Launcher: Tymczasowo niedostępny
      FB: facebook.com/mycraftlandpl

Spawn:
      Lobby:
      Lobby parkourów:
      Komnata bossa DG1:
      Przykładowy parkour Easy:
      Przykładowy parkour Medium:
      Przykładowy parkour Hard:
      Start serwera niedziela 18!
    • Przez kacan

Serwer działa pod IP Go2Play.pl od ponad 150 dni, wcześniej znany jako normal-sky działamy od 18 kwietnia 2015.
    • Przez FEXO
      Czy ktoś zna jakiś sposób na zainstalowanie Forge+Optifine na wersje minecraft 1.7.2?
    • Przez Grands

SKYISLAND.PL  

My, SkyIsland jesteśmy na rynku serwerów od niedawna. A właściwie start naszego serwera odbędzie się 15 lipca bieżącego roku. Na naszym serwerze znajdziesz m.in Klasycznego SkyBlocka, o który dzisiaj trudno. Oczywiście nie obejdzie się bez drobnych dodatków jak Parkour czy PVP. Na spawnie będą oczywiście areny, gdzie będzie można ćwiczyć tam swoje umiejętności przed różnymi tego typu eventami czy konkursami. Co ważne -> na naszym serwerze zagrasz zarówno na wersji 1.7 jak i na 1.8 ! Pozwala to na osiągnięcie większej ilości graczy, dzięki którym na serwerze będzie raźniej! Kto wie - jeśli kiedyś będzie taka możliwość możemy zrobić serwer od 1.7 do 1.10 ! Chociaż to mało prawdopodobne możemy robić to co możemy, aby rozgrywka na naszym serwerze była niezapomniana. Jeśli chcesz stać się naszym stałym graczem, możesz zakupić konto VIP oraz sVIP! Możesz także zakupić u nas: UnBana postaci, 50k kasy, 100k kasy, Specjalne KITy (zestawy) Oraz różne bloki, jedzenie, jajka zwierząt itp! Jednym słowem: U nas się nie zanudzisz!  IP serwera: SkyIsland.pl
      Co znajdziesz na naszym serwerze:
      • Sklep
      • Skup
      • Arena Parkour
      • Arena PVP
      • Arena Painball 
      • Lista komend
      • Sala wymian
      • Prosty i ładny spawn
      • SkyBlock
      • Eventy (spis eventów poniżej) 

Spis Eventów:
      • Parkour
      • PVP
      • Łucznik
      • 1vs1
      • Wyścig
      • Spleef
      • Ruletka (znikające bloki)
      • Paintball
      Wkrótce planujemy uruchomienie kolejnych eventów!
      FACEBOOK:
      https://www.facebook.com/SkyIslandpl-150981985309562/
      STRONA WWW:
      Wkrótce

Wszelkie screeny/zdjęcia będą umieszczone już wkrótce!

• Przez Jahumen
      Witam,
      miałem taki zamiar już od dłuższego czasu, jednak jakoś nie miałem jak się za to zabrać. A mianowicie - stworzenie dobrego serwera sky-block. Teraz pewnie wszyscy się odezwiecie "hahahahha jaki typ skyblocków jest pełno" - nie. Sprawdzałem sam, przejrzałem wszystkie tematy z tagiem SKYBLOCK na różnych forach, zerknąłem na mc-liste i co widzę? Jest kilka, ale żaden nie jest dobry. Albo są 100% P2W i jakiś ProMegaVIP ma gm1/goda albo są niedopracowane. Pewnie powiecie, że serwerów nie ma ponieważ tryb się przejadł? To nie prawda. Rozmawiałem z bardzo wieloma osobami i wszyscy twierdzili, że graliby na skyblocku na stałe, jeśli takowy byłby naprawdę dobrze wykonany, posiadał ten prawdziwy skyblockowy klimat.

I stąd moja inicjatywa. To tyle słowem wstępu. Zaprezentuję Wam troszkę jak ten serwer będzie wyglądał. Będzie to SkyBlock z jedyną rangą to kupienia VIP (bez żadnych dziwnych odmian), która nie będzie czyniła go P2W - dostanie on efekty wizualne i ewentaulnie jakąś inną wyspę czy komendę. Wyspy zamierzałem wykonać przy pomocy pluginu ASkyBlock (jednak trochę go przerobić) (chyba, że ktoś będzie miał jakiś lepszy pomysł to zmienię swój zamysł). Moim głównym celem jest stworzenie prawdziwego, unikalnego klimatu, którego już od dłuższego czasu nie ma prawie nigdzie.

Oczywistą (chyba) rzeczą jest to, że takiego serwera nie stworzę sam. Osoby których poszukuje to przede wszystkim opiekun, współwłaściciel, HeadAdministrator - zwał jak zwał - ktoś, kto zajmie się serwerem, ts3, forum itp. gdy mnie nie będzie, ktoś, kto będzie w stanie racjonalnie myśleć, nadzorować ekipą, pomagać mi w różnych sprawach. Taka osoba powinna być naprawdę dojrzała, obowiązkowo musi posiadać mikrofon, TS3, przejść już mutację oraz dobrze znać się na tworzeniu serwerów jak i samym trybie skyblock, dobrze by było jeżeli umiałaby obsługiwać VPS'y/dedyki, forum, TS3 w celu błyskawicznego naprawienia ewentualnych błędów. Za wszystko płacę sam (chyba, że opiekun koniecznie chciałby się dołożyć) więc taka osoba nie musi się o to martwić. Kolejnym człowiekiem jakiego poszukuję jest technik czy programista (wiem, że to różne słowa). Poszukuję osoby, która potrafi obsługiwać VPS/dedyk, zainstalować na nim minecrafta, stronę WWW (sam ją napiszę), forum, TS3 oraz wszystko co będzie potrzebne. Oprócz takich ogólnych rzeczy musi także potrafić (bo to w końcu serwer minecraft) konfigurować pluginy oraz je pisać (ewentualnie gdzieś załatwiać). Od razu piszę, skrypty mnie nie interesują, nie chcę skryptera, zależy mi na programiście JAVA. Więc poszukuję programistów javy i techników. Finalnie, gracze muszą na czymś grać. Szukam budowniczych, którzy zbudują spawn, różne wyspy - czyli to, z czym kontakt mają gracze. Nie zależy mi na jakiś domkach z dirtu, jako, że ma to być dobry serwer poszukuję osób, którzy tworzą dobre budowle.
      Właśnie takich osób poszukuję i właśnie to muszą potrafić.

Czas przejść do tego co oferuję!
      Oczywiście będą to takie banały jak wszędzie - ranga (na serwerze, stronie www, forum, TS3), specjalna strefa kanałów na TS3 itp.
      Prócz tego oferuję także wynagrodzenie pieniężne. W jakiej wysokości? Wszystko zależy od włożonego wkładu w powstawanie serwera oraz trudność pracy wykonywanej przez tą konkretną osobę.

Myślę, że zainteresowałem kogoś, czas przejść do podania kontaktu. Tymczasowo w celach rekrutacji zamierzam skorzystać z komunikatora discord. Jeśli chcesz się zgłosić wejdź w ten Link (ewentualnie jeśli chcesz możesz napisać na skype jan.majchrzak6, jednak na skype zaglądam znacznie rzadziej). Gdy dostaniesz się już na serwer "SkyBlock Rekrutacja" do którego kieruje ten odnośnik opisz kim chcesz zostać oraz przedstaw się w kanale chatowym rekrutacja. Nie nakładam wzorów, liczę na kreatywność, im podanie będzie lepsze, tym większa szansa, że zostaniesz przyjęty.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.