Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Lord_Phoenix

ExModerator
  • Zawartość

258
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

7

Ostatnia wygrana Lord_Phoenix w Rankingu w dniu 9 Listopad 2015

Lord_Phoenix posiada najczęściej lubianą zawartość!

2 obserwujących

O Lord_Phoenix

• Tytuł
    Lord
  • Urodziny 5 Luty

Informacje

• Gram w
    League of Legends
  • Ulubiona gra
    League of Legends
  • Hobby
    Anime i Manga

Ostatnie wizyty

3774 wyświetleń profilu
  1. Polecam wlanie soku pomarańczowego XDD
  2. Gra ktoś w lola teraz? c:

3. Typ: Avatar + Sygnatura Rozmiar: Na forum Tematyka: Anime Kolorystyka: Obojętna Napis: Lord Phoenix Informacje dodatkowe: Avatar niech będzie wycięciem z sygnatury bez napisu
  4. To jakiś troll? Oczywiście popieram to, że Demonica jest pomocna, lecz ta pochwała trochę niepoważnie napisana lub ja mam tylko takie odczucia Tak czy tak jej praca zasługuje na pochwałę, bo nawet ja pogadać z nią nie mogę, bo na Centrum Pomocy musi latać ;xxx
  5. Grałem w CS:GO zanim nie było skinów i wtedy było dobre community. Jak tylko wprowadzili skiny, a ludzie zamiast gracz turniejowe to chodza po respie i robią tricki na swoich pixelowych nożach to mnie krew zalewa. Potem zaczęły od minecraftowych youtuberów powstawać openingi, a dzieci chciały być jak one i ta plaga sie przeniosła. Mam tysiące godzin rozegranych w CS:GO, 2-3 letni staż i setni gier turniejowych, więc mogę śmiało ocenić, że gra spadła na psy...
  6. Mój kolega od początku grał na wh + trigger i przez pół roku nie dostał bana ok 150 wygranych miał na koncie...
  7. I też jest dużo cheaterów/boostów/smurfów, więc system rankingowy to dno... U mnie 3/4 znajomych ciśnie na swoim już 20 koncie z rzędu na cheatach wku*wiając innych graczy...
  8. CS1.6 - Klasyk i miłe wspomnienia CS;GO - Skiny i banda dzieci
  9. PS3

Dlaczego? Najbardziej jest to opłacalne. Możesz też poczekać na promocja na PS Storze na Crysisa i wtedy wyrwiesz za te 30-50 zł chyba, że w grę wchodzi tylko pudełkowa wersja Media Markt na pewno masz gdzieś w pobliżu to się przejedź i kup lub w empiku zapytaj sie czy nie maja uzywanych i możesz zobaczyć stan + odpalić grę czy działa ;)
  10. PS3

Za 30 zł możesz już używkę kupić. Zobacz czy w twoim mieście jest skup gier. Jak nie to allegro nawet tanio xd
  11. Jestem na nie. Po rozmowie z nim wydaje się być nieogarnięty...
  12. Nie polecam. Bardzo nie miły użytkownik ;/
  13. Jestem na nie, bo koleżanka nie umie liczyć xd
  14. Cześć SG (SweetGirl) aka Allysan Po 1 nie obrażałem nikogo rodziny, a tym bardziej jakiegoś zmarłego ojca na TS3, bo jak mam już kogoś obrażać to tylko tą osobę, która mi podpadła,a nie jak dzieciak cisnąć po rodzinie i mam szacunek do osób zmarłych. Po 2 nie gadam zwykłymi użytkownikami tylko siedzę na kanałach na samej górze min. niebo/zlot czarownic i gadam tam tylko z administracją np. atrama, paradoxalna, envy. Po 3 masz jakieś dowody? Nie no właśnie... Po 4 masz bana Jeżeli masz coś do dodania jeszcze w sprawie to na nowym normalnym koncie...