Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Lizcon

Grafik Team Lider
  • Zawartość

46
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

9

Ostatnia wygrana Lizcon w dniu 31 Sierpień

Użytkownicy przyznają Lizcon punkty reputacji!

1 obserwujący

O Lizcon

• Tytuł
    Grafik

Urlop

• Urlop
    01.05.2018

Ostatnie wizyty

547 wyświetleń profilu
  1. Lizcon

[Galeria] Lizcon

Nowsze prace :D Wiadomo, zostawiam do oceny. https://imgur.com/a/5MjJUDv
  2. Lizcon

ZABAWA FORUMOWA

Witaj, hellboy Ewidentnie to samo imię. Daniel od tyłu jest to Leniad, a jak wiadomo dwa plus dwa równa się czternaście, ale nie zapomnijmy uwzględnić zmiennych w elipsie prostopadłej do prostokątnego sześciokątnego trapezu, którą oczywiście trzeba podnieść do potęgi sześcianu pomnożonego przez wynik rozwiązania o tej samej wartości dwusiecznej kąta i wyciągnąć niewiadomą ze średniej arytmetycznej funkcji trygonometrycznej, by współczynnik nierówności oraz nieskończoności był równy w stosunku do współrzędnych stycznej podzielonej na przedziały proporcji logarytmu bądź grafu. Temu też uważam, że Daniel i Magda, to jest jedno i,to samo imię. Pozdrawiam, tfuj somsiad. Więc wychodzi na to, że Maks jest gwałcony przez Magdę.
  3. Lizcon

Wisielec

Przestraszony
  4. Lizcon

Pochwała dla Siasiu

Nick(TS3): [Premium | Izba wytrzeźwień] Lizcon #murem_za_StaliQ'iem [Przyjaciel] Nick administratora: Siasiu Twoje Unique ID: BaTg67qfSTxfqMRjYeMZARUUwPo= Opis (za co pochwała): Taki benek (<--- ) sobie o dziesiontej pewnie śpi, a Siasiu pięknie wyczyścił listę uczestników i wpisał mnie. Bardzo miły i sympatyczny młodzieniec. Widać, że chłopakowi zależy. #murem_za_StaliQ'iem [1] #murem_za_StaliQ'iem [2] #murem_za_StaliQ'iem [3] Uniewinionny
  5. Lizcon

[Odrzucone] Nazwa propozycji: Płaska 13

https://imgur.com/a/vSSLdH5 Akurat w PS siedziałem xd
  6. Lizcon

Podanie na stanowisko Grafika - Latashi

Witaj Tomasz, Twoje prace są plagiatem innych prac i niestety nie możemy ciebie przyjąć. Jeśli zrobisz swoje własne prace, to dopiero wtedy będziesz miał jakieś szanse na dostanie się do naszej ekipy. Pozdrawiam.
  7. Lizcon

[Odrzucone] Nowy event

@Arewar @Kaseta VHS @Radek1288 wasze głosy nie są brane pod uwagę. i czakiego też nie
  8. Lizcon

[Odrzucone] Nowy event

Radek, co ty gadasz? Diss na admina/użytkownika był tylko przykładem. Nawet diss na kiełbasę może być, ale najlepszym rozwiązaniem będzie "Diss na Lizcon'a" mi to tam rybka. Jeżdżenie po rodzicach jest żałosne - dyskwalifikacja. Umiejętnie użyty wulgaryzm - ok. Przekleństwa rzucane na lewo i prawo - dyskwalifikacja. Używanie czyichś tekstów - dyskwalifikacja Napisać regulamin nie jest trudno 😜 Filmiki z normalnego konkursu naruszą opinię o serwerze GWT? ^^ No proszę cię, to konkurs tego typu. Ludzie się będą bawić i będzie śmiechawka :) Czemu lepszym rozwiązaniem jest freestyle? To jest to samo tylko, że na spontanie. Łatwiej jest przypadkowo rzucić "ku**ą" czy "twoją starą" A jeśli chodzi ci o pokojowy freestyle, to znudzi się przy drugim, trzecim no może czwartym uczestniku. Wygra wiadomo najkreatywniejsza osoba, a nie jakiś "Obywatel Śpiący" :P Także sub i dzwoneczek, zmieniaj na TAK
  9. Imię: Kamil Wiek: 17 Nick z TS3: Lizcon #murem_za_StaliQ'iem Dyspozycyjność: Większość wieczorów w tygodniu Unique ID: BaTg67qfSTxfqMRjYeMZARUUwPo= Coś o sobie: Jestem Kamil i mam 17 lat. Interesuje się grafiką, w tym roku idę do technikum na kierunek "grafika". Aktualnie mieszkam w Belgii. Słucham większości muzyk. Nienawidzę piosenek które tworzą Lily, Youngi itd. Autotune dla mnie podoba się tylko w refrenach, ale musi być dobrze użyty oczywiście. Jestem systematyczny, pracowity i bezpośredni. Jak w coś się angażuję, to 110% Jeśli mnie ktoś obraża, niech nikt nie oczekuję, że będę go lizał po dupie. Potrafię prowadzić konkursy, robiłem to już wiele razy. No i to tyle z mojej strony, ja prosty chłopak jestem. Także tego. Jak prowadziłbyś event?: Na każdy konkurs brany seba_rak bo on kozak w rozbawianiu publiczności. PogChamp śmiech. No normalnie, a jak mam prowadzić? Wstęp, konkurs, zakończenie. Jeśli jakieś problemy techniczne to jakaś zabawa z czatem (coś się wymyśli). Oczywiście pełna kulturka. Jak ktoś łamie regulamin to zabiera się prawa. Czasem można przymknąć oczko, ale już nie dwa. Jakie masz pomysły na eventy?: Żadne idole, karaoke czy inne 1 z 10. Jak już takie będą to w kreatywny sposób. Zobaczycie eventy jakich jeszcze nie było na tym ts'ie. Nie martw się pauliś żadne Diss Challenge, chociaż fajnie by było. Jak piszę ten temat to mam już zapisanych 7 eventów, a w głowie dalej pomysły się rodzą.
  10. Lizcon

[Odrzucone] Nowy event

Jestem jak najbardziej na TAK Coś nowego i do tego świetny pomysł.
  11. Lizcon

[Odrzucone] Podanie na New Admina

Tutaj miałeś obsługę teamspeak'a 9 na 10. Ewidentnie jestem na NIE
  12. Lizcon

[Diss] Lizcon vs ???

Jeśli pisałeś to z zamysłem, że jesteś w szpitalu bo odpaliłeś moje audio. To ci nie wyszło ci powiem jeśli o to chodziło. Nawet nie podniosłeś rękawicy.
  13. Lizcon

[Diss] Lizcon vs ???

No to po prostu poczekamy aż wyzdrowiejesz :) Temat tyle stał to nic się nie stanie jak jeszcze postoi.
  14. Lizcon

[Galeria] Lizcon

Tutaj prace które ostatnio zrobiłem dla forum/użytkowników GWT https://imgur.com/a/6TaqysY

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin