Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Lizcon

Grafik Team Lider
  • Zawartość

34
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

9

Ostatnia wygrana Lizcon w dniu 31 Sierpień

Użytkownicy przyznają Lizcon punkty reputacji!

1 obserwujący

O Lizcon

• Tytuł
    Grafik

Urlop

• Urlop
    01.05.2018

Ostatnie wizyty

459 wyświetleń profilu
  1. Lizcon

Podanie na stanowisko Grafika - Latashi

Witaj Tomasz, Twoje prace są plagiatem innych prac i niestety nie możemy ciebie przyjąć. Jeśli zrobisz swoje własne prace, to dopiero wtedy będziesz miał jakieś szanse na dostanie się do naszej ekipy. Pozdrawiam.
  2. Lizcon

[Odrzucone] Nowy event

@Arewar @Kaseta VHS @Radek1288 wasze głosy nie są brane pod uwagę. i czakiego też nie
  3. Lizcon

[Odrzucone] Nowy event

Radek, co ty gadasz? Diss na admina/użytkownika był tylko przykładem. Nawet diss na kiełbasę może być, ale najlepszym rozwiązaniem będzie "Diss na Lizcon'a" mi to tam rybka. Jeżdżenie po rodzicach jest żałosne - dyskwalifikacja. Umiejętnie użyty wulgaryzm - ok. Przekleństwa rzucane na lewo i prawo - dyskwalifikacja. Używanie czyichś tekstów - dyskwalifikacja Napisać regulamin nie jest trudno 😜 Filmiki z normalnego konkursu naruszą opinię o serwerze GWT? ^^ No proszę cię, to konkurs tego typu. Ludzie się będą bawić i będzie śmiechawka :) Czemu lepszym rozwiązaniem jest freestyle? To jest to samo tylko, że na spontanie. Łatwiej jest przypadkowo rzucić "ku**ą" czy "twoją starą" A jeśli chodzi ci o pokojowy freestyle, to znudzi się przy drugim, trzecim no może czwartym uczestniku. Wygra wiadomo najkreatywniejsza osoba, a nie jakiś "Obywatel Śpiący" :P Także sub i dzwoneczek, zmieniaj na TAK
  4. Imię: Kamil Wiek: 17 Nick z TS3: Lizcon #murem_za_StaliQ'iem Dyspozycyjność: Większość wieczorów w tygodniu Unique ID: BaTg67qfSTxfqMRjYeMZARUUwPo= Coś o sobie: Jestem Kamil i mam 17 lat. Interesuje się grafiką, w tym roku idę do technikum na kierunek "grafika". Aktualnie mieszkam w Belgii. Słucham większości muzyk. Nienawidzę piosenek które tworzą Lily, Youngi itd. Autotune dla mnie podoba się tylko w refrenach, ale musi być dobrze użyty oczywiście. Jestem systematyczny, pracowity i bezpośredni. Jak w coś się angażuję, to 110% Jeśli mnie ktoś obraża, niech nikt nie oczekuję, że będę go lizał po dupie. Potrafię prowadzić konkursy, robiłem to już wiele razy. No i to tyle z mojej strony, ja prosty chłopak jestem. Także tego. Jak prowadziłbyś event?: Na każdy konkurs brany seba_rak bo on kozak w rozbawianiu publiczności. PogChamp śmiech. No normalnie, a jak mam prowadzić? Wstęp, konkurs, zakończenie. Jeśli jakieś problemy techniczne to jakaś zabawa z czatem (coś się wymyśli). Oczywiście pełna kulturka. Jak ktoś łamie regulamin to zabiera się prawa. Czasem można przymknąć oczko, ale już nie dwa. Jakie masz pomysły na eventy?: Żadne idole, karaoke czy inne 1 z 10. Jak już takie będą to w kreatywny sposób. Zobaczycie eventy jakich jeszcze nie było na tym ts'ie. Nie martw się pauliś żadne Diss Challenge, chociaż fajnie by było. Jak piszę ten temat to mam już zapisanych 7 eventów, a w głowie dalej pomysły się rodzą.
  5. Lizcon

[Odrzucone] Nowy event

Jestem jak najbardziej na TAK Coś nowego i do tego świetny pomysł.
  6. Lizcon

[Odrzucone] Podanie na New Admina

Tutaj miałeś obsługę teamspeak'a 9 na 10. Ewidentnie jestem na NIE
  7. Lizcon

[Diss] Lizcon vs ???

Jeśli pisałeś to z zamysłem, że jesteś w szpitalu bo odpaliłeś moje audio. To ci nie wyszło ci powiem jeśli o to chodziło. Nawet nie podniosłeś rękawicy.
  8. Lizcon

[Diss] Lizcon vs ???

No to po prostu poczekamy aż wyzdrowiejesz :) Temat tyle stał to nic się nie stanie jak jeszcze postoi.
  9. Lizcon

[Galeria] Lizcon

Tutaj prace które ostatnio zrobiłem dla forum/użytkowników GWT https://imgur.com/a/6TaqysY
  10. Lizcon

[Diss] Lizcon vs ???

No to ja skończyłem :) A tu wykonanie: "Jak nie masz co napisać to piszesz, że mnie zjesz Że jestem nonamem, albo, że jestem pies Ciekawe to napiszesz czy może się pomylę Czy masz jeszcze jakieś punche, czy kreatywność ginie Zjadasz mnie na bicie, ja cie acapella cisne Już w szkole zrobili z ciebie dziewczynę Dupeczką nazwali, bo gruba dupa byłeś A może dupeczką, bo im nogi rozłożyłeś Przyjąłeś wyzwanie, to czaszki otwieranie Mam pojebane wersy, mózg zjadam chcę energii To działa drink Energy, ty tylko chcesz atencji I chyc o podłogę, potylicą o krawężnik Wsłuchaj się w ten styl, flow, twoje to jest kit ziom Miażdżę cię jak Hellboy, to jest czysty destroy Wyjechać chcesz do Detroit, ja wolę Polskę dziwko Spalam cię jak tytoń, kończę z tobą pizdo"
  11. Lizcon

[Diss] Lizcon vs ???

Ja już zacząłem pisać, ale może nagramy nasze dissy zamiast sam tekst wysyłać, co ty na to?
  12. Lizcon

[Diss] Lizcon vs ???

Bo się boją lamuski ^^
  13. Lizcon

[Diss] Lizcon vs ???

Diss a Freestyle to dwie inne rzeczy, mylisz pojęcia. Przyjmujesz czy nie?
  14. Lizcon

[Diss] Lizcon vs ???

Wyzywający: Lizcon Wyzwany: Pierwsza osoba która się zgłosi Pojedynek: Diss Typ pojedynku: Zwykły Ilość wersów: 16 Czas oddania prac do: 3 dni od zgłoszenia się jakiegoś przeciwnika Czas głosowania do: 3 dni od oddania obu prac

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin