Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Lizcon

Grafik Team Lider
  • Content Count

59
  • Last visited

• Days Won

11

Lizcon last won the day on March 23

Lizcon had the most liked content!

Community Reputation

44 Pomocny

1 Follower

About Lizcon

• Rank
    Grafik

Recent Profile Visitors

1,139 profile views
  1. A ja dalej brak zleceń xD

1. Show previous comments  2 more
    2. Lizcon

Lizcon

Czyjego ptaka?

benek już od lutego nie mam urlopu xD

3. BeneK

BeneK

Who cares xD 

4. xjajo

xjajo

dawaj tego ptaka

2. Lizcon

Wisielec

Mój strzał jest prosty i niektórym znany Literkę "E" teraz strzelamy
  3. Tak, CS = Counter Strike I "Sieć serwerów CS" = "Sieć serwerów Counter Strike" Ale na ich sieci są tylko serwery globala a w nazwie mają ogólnie Counter Strike także we we. Ja tam po 1.6 wszedłem a nie było. ;(
  4. Nie polecam ludzi w błąd wprowadzają. Zmieńcie nazwę na CS:GO Wrocław i zmieńcie z "Sieć serwerów CS" na "Sieć serwerów CS:GO", tylko czas straciłem...
  5. Jak nie ma, to zróbcie max 4 A co do tych ilości kanałów, to zależy ile slotów jest i ile zapełnionych średnio w ciągu dnia sprawdzane przez tydzień. Jak jeszcze dużo miejsca, to można dorobić. Jak nie ma, no to nie. Prosta piłka
  6. Lizcon

[Galeria] Lizcon

Nowsze prace :D Wiadomo, zostawiam do oceny. https://imgur.com/a/5MjJUDv
  7. Witaj, hellboy Ewidentnie to samo imię. Daniel od tyłu jest to Leniad, a jak wiadomo dwa plus dwa równa się czternaście, ale nie zapomnijmy uwzględnić zmiennych w elipsie prostopadłej do prostokątnego sześciokątnego trapezu, którą oczywiście trzeba podnieść do potęgi sześcianu pomnożonego przez wynik rozwiązania o tej samej wartości dwusiecznej kąta i wyciągnąć niewiadomą ze średniej arytmetycznej funkcji trygonometrycznej, by współczynnik nierówności oraz nieskończoności był równy w stosunku do współrzędnych stycznej podzielonej na przedziały proporcji logarytmu bądź grafu. Temu też uważam, że Daniel i Magda, to jest jedno i,to samo imię. Pozdrawiam, tfuj somsiad. Więc wychodzi na to, że Maks jest gwałcony przez Magdę.
  8. Nick(TS3): [Premium | Izba wytrzeźwień] Lizcon #murem_za_StaliQ'iem [Przyjaciel] Nick administratora: Siasiu Twoje Unique ID: BaTg67qfSTxfqMRjYeMZARUUwPo= Opis (za co pochwała): Taki benek (<--- ) sobie o dziesiontej pewnie śpi, a Siasiu pięknie wyczyścił listę uczestników i wpisał mnie. Bardzo miły i sympatyczny młodzieniec. Widać, że chłopakowi zależy. #murem_za_StaliQ'iem [1] #murem_za_StaliQ'iem [2] #murem_za_StaliQ'iem [3] Uniewinionny
  9. https://imgur.com/a/vSSLdH5 Akurat w PS siedziałem xd
  10. Witaj Tomasz, Twoje prace są plagiatem innych prac i niestety nie możemy ciebie przyjąć. Jeśli zrobisz swoje własne prace, to dopiero wtedy będziesz miał jakieś szanse na dostanie się do naszej ekipy. Pozdrawiam.
  11. @Arewar @Kaseta VHS @Radek1288 wasze głosy nie są brane pod uwagę. i czakiego też nie
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines