Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Liliana

User
  • Content Count

21
  • Last visited

Everything posted by Liliana

1. Oj tak, szumi straszliwie. Program tutaj nic nie da. Może jedynie troszkę skorygować szumienie, ale i tak będzie słyszalne. Polecam kupić nowy mikrofon i owinąć go delikatnie watą kosmetyczną oraz siedzieć dość daleko od monitora (nie przysuwać do niego nosa ) bo on też emituje szumy, niesłyszalne dla ludzkiego ucha, ale wykrywalne przez mikrofon.
  2. Aiona charakteryzuje między innymi ogromna różnorodność, jeśli chodzi o tworzenie image naszych postaci. Każdy main jest inny, gracze starają się, by ich mocno się wyróżniał. W tym temacie możemy pochwalić się wyglądem naszych postaci Na początek moja Klesia:
  3. Zależy jakie. Koni np. nie umiem Nie mogę ogarnąć ich anatomii podczas rysowania.
  4. Projektuje website'y pod różne tematyki, nie tylko nawiązujących do gier. Co do banneru, to został specjalnie tak zaprojektowany. Gdyby dać treść na środek przysłoniłoby to postacie, co automatycznie zwaliło całą kompozycję i efekt wizualny.
  5. Wiadomo System, o którym wspomniałam miał dotyczyć całej społeczności GWT i nie nawiązywać do działań moderatorskich, czy też obowiązków grupowych.
  6. Realizacja grafiki na kubek z uwzględnieniem grafików na forum= 0 zł (o ile w teamie będą osoby, które znają się na vectorze i projektowaniu pod DTP) Wyprodukowanie/nadruk na kubku+sam kubek+przesyłka 10-20zł. Więc według mnie nie są to duże pieniądze Oczywiście, by też forum nie było z budżetem na minusie, tego typu nagrody nie powinny być aż tak łatwe do pozyskania i stanowiło to ciekawe wyzwanie.
  7. Fajnie by było Teraz tak naprawdę nagrody rzeczowe, to są groszowe sprawy. Zwłaszcza, jak mówimy o takich drobnych upominkach, jak np smycze, podkładki pod mysz, koszulki, magazyny/gazety. Oczywiście wszystko zależy od tego, co dla kogo jest "sprawą groszową", i jaki forum posiada budżet. Nie trzeba od razu oferować w nagrodę gier, padów, czy innych tego typu rzeczy, by zadowolić użytkowników i sprawić komuś radość, tym samym rozrywkę z jej pozyskania.
  8. Jeszcze zauważyłam, że odnośnik do serwera mt2, który znajduje się na dole forum ma niaktywną stronę. Co do pytania to: -Konkursy cykliczne dla działów -konkursy cykliczne dla całego forum, najlepiej tak skonstruowane, by każdy przeciętny Kowalski mógł w nich wziać udzial. -zachęcenie do do dyskusji (i to najważniejsze, bez tego forum nie istnieje, użytkownicy uciekają lub nie zostają na dłużej). Tym powinni zająć się moderatorzy działów oraz administracja. Wyszukiwać nowinki odnośnie tematyk/działów, które znajdują się na forum, tworzyć tematy, zachecać do dyskusji, czy też recenzji. -zapewnienie użytkownikom dodatkowej rozrywki/zabawy z możliwością pozyskania nagród bezpośrednio związanych z forum. Na przykład wprowadzenie systemu punktacji (nie reputacji), która była by naliczana za poszczegolne osiągniecia, czy czynności. Za punkty można by było wygrać np plakietke, zmiane nicku, specialne przywileje dla konta (np możliwość używania html w profilu, zwiekszona skrzynka, specialny kolor nicku, plakietka itp). System powinien być dobrze rozbudowany, fajnie by wśród nagród znalazły się jakieś rarytasy. Ludzie uwielbiają takie zabawy, zwłaszcza gracze, którzy z natury chcą coś zdobywac, do czegoś dażyć. Tym samym frekwencja na forum ulega poprawie. Dobrze by było, gdyby zostało to zrobione na zasadzie skryptu, który zliczalby punkty, pokazywał je publicznie, jednym słowem, by było to widoczne. Jeśli forum nie ma możliwości czegoś takiego, można zrobić to w inny sposób. Taki system widziałam ładne pare lat temu na jednym forum i cieszył się ogromną popularnością. -rozbudowanie społeczności na forum, wprowadzenie dodatkowych rang, czy funkci. Umożliwienie użytkownikom rozwijanie forum. Mamy grafików, mamy mentorów. Może przydały by się jeszcze jakieś ciekawe funkcje? Redaktor, filmowiec, programista. Grupy powinny być zamknięte, powinny mieć swoje prywatne działy i tworzyć na potrzeby GWT. Dzięki temu integracja między użytkownikami wchodzi na wyższy poziom, jak i sama frekwencja. -nie wyrzucanie tematów do kosza. Na pierwszy rzut oka głupia propozycja, ale ma dużo plusów. Najważniejszym z nich jest pokazanie, że forum ''żyje''. Inaczej patrzy się na forum, które np w dziale ma kilka tysiecy tematów i postów, niż na takie, gdzie jest ich kilka na krzyż. Oczywiście mowa tu o tematach, które nie naruszają regulaminu.
  9. Jestem za krótko, by wydawać opinie, czy pisać o jakiś pomysłach na ulepszenie forum i wzniesienie go na piedestały internetu, ale za to jeśli mogę to chciałabym przytoczyć kilka nieprawidłowości, które zauważyłam. Przede wszystkim chodzi o nieaktywne lub źle sprecyzowane tematy. 1. http://forum.grywamtu.pl/przeczytaj-jeśli-jesteś-zainteresowany-t34590/ Wydaje mi się, że Lord_Kicha zakończył swoją działalność na forum, dlatego też wzmianka o nim i ogólnie zasady rekrutacji powinny zostać poprawione. 2. http://forum.grywamtu.pl/nowe-zarządzanie-reputacją-forum-przyjazne-użytkownikom-t32793/ Dotyczy pkt. 2 i informacji: Nie wiadomo, czy chodzi konkretnie o ten temat, nawet jeśli, to jest on zamknięty. Chyba, że chodzi o dział, więc należy to poprawić. Co do sugestii, która tutaj padła na temat reklamy. Aktualnie najlepszą formą reklamy jest facebook. Nie ma sensu kupować reklam na różnych stronach, bawić się w wymienianie bannerami, czy reklamować się pisemnie na różnych portalach. Reklama na facebooku ściągą 10x więcej użytkowników, tym samym nakładem czasu i gotówki. Ale, by tak się stało, to po pierwsze sam fanpage musi cieszyć oko i zachęcać wizualnie na samym wejściu (niestety, według mnie na chwilę obecną odstrasza), po drugie musi być staranie i przede wszystkim z głową prowadzony. By potencjalni użytkownicy widząc go chcieli od razu wejść na forum.
  10. @Dark_Side , @ proszę, przygotowałam taki banner w trzech różnych wersjach: Statyczny v1: v2 bez grafiki w lewym, górnym rogu: Dynamiczny (animacja): Od siebie jeszcze dodam, że pracuje w branży, jak i studiuje grafikę komputerową, więc chyba aż tak źle nie jest Bywa też, że rysuje cyfrowo, więc tego typu formy graficzne, gdyby były potrzebne również byłabym w stanie zaprojektować.
  11. Pragnę złożyć podanie na grafika. Jestem nowa na forum, dlatego też myślę, że jeśli uda mi się pozyskać tą rangę szybciej się tutaj zaadaptuje, zyskam znajomości i doświadczenie. Grafiką komputerową zajmuje się już jakiś czas. Lubuje się głównie w projektach 2D pod gamedev ze względu na moje zainteresowania, ale bywają też inne tematyki. Zapraszam do lektury. Imię. Ola Wiek. Sporo ponad 18. Czy możesz wykonywać zlecenia dla forum i stron sieci grywamtu.pl bez problemu? (Czas, ochota). Tak, po to składam podanie ;-) W granicach rozsądku oczywiście. Jakich programów używasz. Adobe Photoshop Adobe Illustrator Adobe After Effects Adobe InDesign PaintToolSai 3Dmax Przykładowe grafiki. Daje w formie odnośników bo niestety niektóre projekty są bardzo duże, a nie chce by ktoś był zmuszony się "zaskrolować" : Pozdrawiam i czekam na rozpatrzenie podania.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines