Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

LelkaOriginal

Poster
  • Content Count

131
  • Last visited

Community Reputation

57 Pomocny

About LelkaOriginal

• Rank
    (Goth Singer)
  • Birthday 01/04/1995

Profile Information

• Gram w
    Minecraft, LoL, Cs 1.6, TES III Morrowind, TES V Skyrim

Recent Profile Visitors

13,714 profile views
  1. Złamanie punktu 6,7,10 i 12 regulaminu publikacji serwerów Minecraft
  2. Ups. MissClick'nęło mi się i dałam lubię to. Witaj ponownie @nicku1
  3. Krzysiu. Coś więcej. Jakie kolory mogą być? Ma to być proste, taka jak koszulka na event karaoke czy bardziej wymyślne? A i czy ma być logo GWT, czy ma być tylko napisane grywamtu.pl itp itd ?
  4. Jak mogłeś zmienić AVATAR?!?! :((((

5. Teraz już wiem co oznacza zaczynać dzień od kawy.

1. Show previous comments  1 more
    2. Subtelny

Subtelny

ja dzień zaczynam od popołudnia C:

3. LelkaOriginal

LelkaOriginal

Nie polecam sprawdzać.

4. Lord_Phoenix

Lord_Phoenix

Ja zaczynam od południa kappa

6. W podaniu , u którego z resztą się wypowiedziałeś, było już pisane, że na serwerownie w skrócie mówi się GWT,a nie GT.
  7. Nie musisz być taki nie miły Zrozumiałam swój błąd,zadowolony? @Adr1an A przykłady gier,które lubisz(tak dla ułatwienia)?
  8. 1.Together można grać też samemu, więc jak pobierze togehter to będzie zarówno multi, jak i single 2.Dont Starve Ci Tnie?! .-. @Subtelny nie wierzę. Mnie śmiga bez zarzutu. No poza momentami,gdzie wpraszają się giganci - wtedy mam około 30sekundowy loading i ścinkę. 3. @ Też jest to dobra opcja. Polecam Jeszcze może być MARIO!
  9. Coś od siebie powiadasz? Najbardziej interesowałoby wszystkich (bynajmniej tak zakładam) logo forum. To co dałeś powyżej jakoś mnie (osobista opinia) nie przekonuje Prace minimalistyczne, więc jakoś nie mogę ocenić. Oczywiście poza sygnaturką(to chyba sygnaturka,nie wiem ;/) w podaniu. Jest bardzo ciekawa. Mam nadzieję,że @Dark_Side się ze mną zgodzi,że logo byłoby najlepszym pomysłem.
  10. @Subtelny Zawiodłeś mnie. O Minecraftach nie wspomniałeś Ewentualnie proponuję Dont Starve(osobna gra to Dont Starve Together). https://minecraft.net/ http://www.dontstarvegame.com/(na dzień dobry prezentacja DST )
  11. Pokaż okładkę dla takiego lenia jakim jestem
  12. A wybacz,że spytam ,ale bardzo mnie ciekawi Twoja odpowiedź. Innych pewnie też. Czemu Ci zależy, aby zostać grafikiem na Grywamtu?
  13. @Dark_Side Jeśli dalej myślisz o tej jasnej stronce (tej co wtedy pokazywałeś) to pierwsze będzie chyba okke. Obawiam się tylko o ten biały napis [czy będzie widoczny]
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines