Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/29/2019 in all areas

 1. 3 points
  Nick(TS3): Paweł Nick administratora: quikker Twoje Unique ID: 8XEw+kp4FCo7Us1MW9or2/37NOY= Opis (za co pochwała):Miła pomocna osoba. Bezproblemowo podchodzi do użytkowników. Doskonale rozumie ich problemy i stara się im pomóc. Totalnie bezkonfliktowy.
 2. 2 points
  Gdyby żona nie skakała to by chu** nie złamała
 3. 2 points
  Nick(TS3): -Yang- Nick administratora: Quikker Twoje Unique ID: A1vBdnQpFLmll7ksT3AP9idqa80= Opis (za co pochwała): W związku z czynną i aktywną praca Quikkera, należy mu się pochwała oraz pozytywna opinia jako administratora. Marcin to osoba pomocna, zawsze rozwiązuje konflikty oraz problemy użytkowników, zejście na CP to nie problem dla niego, na wiadomość prywatną czy tz. ''poke'' zawsze odpisuje i kontaktuje się z użytkownikiem. Osoba ta stara się być wyrozumiała i zawsze oddaje szacunek każdej napotkanej osobie na centrum pomocy. Marcin prezentuje sobą kulturę osobistą oraz widoczne zaangażowanie w rozwój tego serwera. Ten administrator to osoba godna podziwu, pomimo roli SA nie traktuje innych przedmiotowo oraz odgórnie. Moja opinie podziela także szereg innych osób. Polecam i pozdrawiam.
 4. 2 points
 5. 1 point
  Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
 6. 1 point
  Każdy Polak po jedzeniu nie zapomni o ...
 7. 1 point
  1. Lolowygracz 2. gk1q4EA5DobBpiALXKH7Oaubs/U= 3. Karaoke u Cygana 4. 6-7 5. kanał 151 6. Ponieważ jest nas czasami sporo i nie każdy chce siedzieć na kanale gdzie jest 10 osób i jest młyn.Jest to pewien rodzaj wyróżnienia a większość lubi się wyróżniać wśród innych :). 7. League of Legends,CS:GO,MC 8.16
 8. 1 point
  Nick(TS3): ojajx Nick administratora: quikker Twoje Unique ID: R/S2iBiUp+kMp8cW3YWlTYIl6qc= Opis (za co pochwała): quikker to jeden z lepszych adminów jakiego ten ts obecnie ma i po prostu należy mu sie pochwała co tu więcej pisać
 9. 1 point
  [1] [2] [3] [4] [5] Numery od 3 do 5 są bez tła Jeśli zrobić inną to lepiej żebyście dali jakieś pomysły ;d
 10. 1 point
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
 14. 1 point
  Nick(TS3): saw1985pl Nick administratora: Tanatos Twoje Unique ID: 1GtsBAHYByq5sx/69V7ETALhyOo= Opis (za co pochwała): Bardzo przyjemnie , kulturalnie i przejrzyscie poinstruował mnie jak mam złozyc podanie o kanał Vip . Oby wiecej takich administratorów :) pozdrawiam
 15. 1 point
  1. saw1985pl 2. 1GtsBAHYByq5sx/69V7ETALhyOo= 3. Bdyby Tak Było Można _ WoT Squad 4. 10 do 15 5. 15 6. Od dawna jestem zwiazany z wami jako uzytkownik i przyjaciel i mam nadzieje ze dalej tak bedzie a;) , kanal vip pomoze mi jak i moim klanowicza w rozwijaniu Klanu a poza tym Prestiż 7. World of tanks , cs go i moze inne w przyszłosci 8. 20
 16. 1 point
  @Lizcon moze cos zdziałasz?
 17. 1 point
  Potrzebny jest taki mini baner reklamujący nasz serwer TS3. Umieszczony będzie u dołu naszego forum w boxie AdTaily, więc powinien mieć kwadratowy kształt 125 x 125 px. Można zobaczyć na samym dole jak wyglądają podobne banerki. Napis jaki powinien się znaleźć to: albo ze wglądu na ograniczona ilość miejsca można spróbować: i oczywiście IP serwera: Tło jakieś tematyczne jednak tak żeby nie zamazało napisów (wiem mało miejsca), ale może jakaś postać z gry obok np. z CS czy BF. Tak żeby wzrokowiec mógł się od razu przekonać bez czytania czego może dotyczyć baner. Może czcionka taka jak w logo TS3?, ale nie znajduję jej nazwy.
 18. 1 point
  Już nie aktualne 😜
 19. 1 point
  No i super, właśnie o coś takiego chodziło.
 20. 1 point
  Potrzebny jest baner reklamujący nasz event Karaoke, który odbędzie się w tą sobotę na naszym TS3. Główna nagroda w evencie to koszulka grywamtu. Tak więc grafika, która mogłaby się również znaleźć: http://i.imgur.com/myaGT9n.jpg Napisy, które powinny się znaleźć na banerze: Karaoke na ts.grywamtu.pl Odbędzie się w sobotę 16.05.2015 o godzinie 19:00 Nagrody: 1. Koszulka. 2. Skrzynka chrome II case. 3. dla 3 pierwszych osób 2k Smoczych Monet na naszych serverach Metin2 Wymiary mniej więcej w takich proporcjach: 700x300 albo około 600x200 Dobrze jakby był w formacie PSD.
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 1 point
 24. 1 point
  Kurde wszedłeś tam i od razu musiałeś coś popsuć, bo błędami sypie. Profile trochę puste. Ale widać jak wszystko stylizowane pod win8. Mi się podoba. Ogólnie widzę tylko błąd w zakłądce "New Content" Niby treść kolejnej podstrony przygotowuje sie do załadowania ajaxem, ale i tak kulminacyjnie przeładowuje stronę.
 25. 1 point
  Przetłumaczona wiadomość z oficjalnego forum IPB: Przejdź na oficjalną stronę produktu IPS 4.0 i zapoznaj się z aktualizacjami i zmianami jakie niedługo nas odwiedzą ; )!
 26. 1 point
  Tak jak widać po lewej stronie chyba, że nie widzisz jakimś sposobem to tutaj masz ss:
 27. 1 point
  Jeśli korzystasz z naszego TS3, a w dodatku chciałbyś go zareklamować i powiększyć grono korzystających z niego osób umieść nasz widget TS na swoim forum/stronie internetowej. Skrypt slidera na stronę: <script type="text/javascript" src="http://grywamtu.pl/public/ads/slider/ts3slider.js"></script> Umieścić go należy w kodzie strony przed znacznikiem </head>, albo </body>. Ewentualnie dużo prostrzym sposobem jest umieszczenie go poprzez panel admina jako reklama. W skrypcie IP.B można to zrobić wchodząc w ACP -> Settings -> Ad Code Integration Niezależnie jak to zrobimy zawsze wyświetli się po lewej stronie jako wysuwająca się zakładka. Za każdą rekalmę z góry dziękujemy. Dodatkowo możecie liczyć na unikalne rangi na naszym serwerze TeamSpeak, albo rewanż w jakikolwiek inny sposób. Enjoy!
 28. 0 points
  potwierdzam pomógł mi z myszką kiedyś ale już zapomniał chyba
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines