Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/01/2020 in all areas

 1. 4 points
  Xtreme powraca do składu jako Junior Serwer Admin
 2. 4 points
  Buazen awansował na stanowisko Serwer Admin Radek1288 zrezygnował ze stanowiska Super Serwer Admin ale zostaje z nami na randze Support
 3. 4 points
 4. 3 points
  KuBaB02 awansował na stanowisko New Admin
 5. 3 points
  Nazwa propozycji: Nowy kanał Tyralnia albo Freestyle. Streszczenie: Nowy kanał, który byłby otwartym kanałem dla każdego.(Tyralnia,Freestyle) Dokładny opis: sądzę., iż taki kanał powinien znaleźć się na naszym serwerze, ponieważ taka inicjatywa mogłaby podnieść frekwencję. Kanał ''tryalnia'' moim zdaniem nikomu nie zaszkodzi, raczej pomoże, ponieważ wielu użytkowników ''TeamSpeak'a'' poszukuje rozrywki na swój sposób, dla niektórych jest to granie w gry, a dla innych Lekkie styranie się z rozsądkiem, albo spełniać swojego hobby, co dla wielu osób jest to ''Freestyle''. Moim zdaniem taki kanał pomógłby takiej osobie sprawdzić jak się czuje w czymś takim. Pomijając to, iż Administracja miałby mniej ''pracy'', ponieważ na pewno by dostawała mniej zgłoszeń, iż na kanale publicznym dzieję się tak zwana ''trzoda''. W związku tym Administracja miałaby więcej czasu na to, aby nasz ''TeamSpeak'' się rozwijał i zwiększyła się ilość użytkowników, a sądzę im bardziej Serwer jest popularny i więcej osób z niego korzysta, tym większa jest satysfakcja dla Właściciela Kanału. Pomijając to, że na większości serwerach znajdują się Tytułowe kanały, ponieważ możecie powiedzieć, że chcecie by nasz serwer różnił się od innych, ale jednak moim zdaniem jest to dość rozsądna propozycja. Mam nadzieję, że moja propozycja zostanie rozpatrzona, a nie wrzucona od razu do ''kosza'' i temat zamkniety, więc proszę o raczej pozytywne rozpatrzenie. Pozdrawia
 6. 3 points
  Nick(TS3): Wrzątek Unique ID: XsW7E18NXRQI40TViecjbfv5N7g= Powód blokdy: Cwaniaczek(ban za hasztag w niku gdzie po upomnienu zdazylem tylko usunac b Data otrzymania blokady: 01.05.20 Odwołanie: Prosze bardzo o un bana bo dzisiaj bede zalatwial sprawy biznesowe na ts musze sie wstawic do 20godziny. bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego odwolania. I bardzo przepraszam za moje zachowanie. pozdrawiam Wrzątek
 7. 2 points
  Chciałbym pochwalić Admin BoHeN, ponieważ był dla mnie miły i wyrozumiały. Mimo że jestem Czechem, mógł ze mną normalnie rozmawiać. Dzięki BoHeN!
 8. 2 points
  BatKe został usunięty ze stanowiska Pomocnik
 9. 2 points
  Witaj @Wrzątek Nie napisałeś w odwołaniu za co masz bana i o co chodzi. Zrobiłem drobny rekonesans i wiem z uzyskanych informacji i dowodów, że obrażałeś ludzi i Admina. Jako, że nie jest to Twój pierwszy "wybryk", nie dostaniesz unbana. Mam nadzieje. że przemyślisz sobie sytuacje i nie będziesz stosował inwektyw wobec innych. A co do nagrania o którym wspominasz na czacie, Administracja nie ma obowiązku przekazywać Ci dowodów.
 10. 2 points
  Witaj @lalus Ban dawno Ci się skończył, więc nie masz się od czego odwoływać. Na przyszłość nie daj się prowokować. Jeśli zaistniała potrzeba kilku banów, Administrator na pewno je nadał. Pozdrawiam, Arewar.
 11. 2 points
  BoHeN awansował na stanowisko New Admin
 12. 2 points
  Jeszcze działacie na windows 98. Dowód https://imgur.com/a/spHK6ak
 13. 2 points
  Witaj Wrzątek, niestety ale twoje odwołanie zostaje odrzucone. Musisz odbyć swoją karę jaką uzyskałeś na naszym serwerze. Pozdrawiam
 14. 1 point
  Nick(TS3): Lalus Unique ID: OrcFQRVZdf/qIT2jZaSjO4PXT9s= Powód blokdy: "Obraza innego użytkownika" Data otrzymania blokady: 05-09 Odwołanie: Administrator był subiektywny w stosunku w stosunku do zaistniałej sytuacji, ponieważ drugi użytkownik zaczął mnie prowokować i wtedy gdy ja odpowiedziałem na prowokacje dostałem bana, a użytkownik który zaczął sytuacje nie dostał bana. Prosiłbym o rozmowę z administratorem z HC powyżej na temat tej sytuacji.PS pewnie i tak odrzucicie moje odwołanie bo jestem właścicielem Vip2, trochę beka ale sądzę, że chociaż to przeczytacie
 15. 1 point
  Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
 16. 1 point
 17. 1 point
  Zapraszam do najlepszego klubu! Pęknięta pończocha
 18. 1 point
  Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
 19. 1 point
  Klaudia♥ zrezygnowała ze stanowiska New Admin
 20. 1 point
  Witaj @lalus Masz złą opinie wśród Administracji. Podanie zostaje odrzucone.
 21. 1 point
  Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
 22. 1 point
  BoHeN dołączył do składu na stanowisko Pomocnik
 23. 1 point
  Witam. Wymagania na kanał VIP, nie zostały spełnione. Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT
 24. 1 point
  BatKe Dołączył do składu na stanowisko Pomocnik
 25. 1 point
  Sajmor został usunięty ze stanowiska New Admin
 26. 1 point
  KuBaB02 Dołączył do składu na stanowisko Pomocnik
 27. 1 point
  S1_MIKE zrezygnował ze stanowiska New Admin
 28. 1 point
  Xtreme zrezygnował ze stanowiska Serwer Admin
 29. 1 point
  κσzα opuścił skład administracji GWT TS3
 30. 1 point
  Ayumi zrezygnowała z funkcji New Admin
 31. 1 point
  JustDolt dołączył do składu na stanowisko Pomocnik
 32. 1 point
  Witajcie użytkownicy, W kolejny weekend organizujemy event, który sami wybierzecie! Zagłosować możecie pod tym linkiem: https://goo.gl/forms/H17ZIzEEudOdoXX72 Pozdrawia Zespół GWT!
 33. 1 point
  http://www.wonderchild.pl/grywamtu/activity.html Zrobiłem taką trochę niepubliczną tabelę aktywności TS tylko nie mam pomysłu na design. W tej chwili jest dość mierny, bo nie mam pomysłu jak ładniej można by to było zrobić. Jakieś pomysły?
 34. 1 point
  Witam. W tym poradniku chciałbym wam zaprezentować jak wyrwać dziewczynę otaku. Przepis jest bardzo prosty, często nawet prostszy niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Poziom trudniości zależy od tego jak bardzo jest nerdem mangi i anime. Czasem wystarczy powiedzieć "Cześć" i się uśmiechnąć. Jeśli przypuszczasz, że nie wystarcza, bardziej efektownym jest dodać "Hej, kawaii". Jeśli oboje jesteście nerdami, już jest Twoja, jeśli nie to już niewiele brakuje do całego sukcesu. Zaczynasz rozmowę, rzucasz tytuł jakiegoś anime/mangi, najlepiej popularnej i dobrej, np "Higurashi no Naku Koro ni" albo "Toradora", byle nie było to tak mainstreamowe wśród mangofanów jak np. "Death Note". Nie jest koniecznym abyś kiedykolwiek oglądał te anime/czytał tą mangę, po prostu rzucasz tytuł i pytasz czy zna. Powie, że zna i zacznie opowiadać, przytakujesz ciągle i ogólnie improwizujesz. Po chwili mówisz, że jesteś Tsundere. Dziewczyny na to lecą, majtki powoli same spadają. Już prawie sukces, jeszcze tylko mówisz, że ją saranghae (to po koreańsku, ale żaden nawet mangozjeb nie potrafi powiedzieć 'kocham cię' po japońsku) i od tego momentu wystarczy tylko chwilę porozmawiać i jest twoja. Mam nadzieję, że pomogłem. Polecam się na przyszłość, Daniel Makowski
 35. 1 point
  Spis Poradników w Dziale TeamSpeak 3 Instalacja Team Speak 3 Jak Spolszczyć Team Speak 3 Jak zrobić DJ na Team Speak3 http://grywamtu.pl/mega-poradnik-team-speak-3-t15820/ Ustawienia Mikrofonu http://grywamtu.pl/poradnik-team-speak-3-ustawienia-mikrofonu-t15870/ Jak Uzywac Use Privilege Key http://grywamtu.pl/poradnikjak-uzywac-privilege-keys-t15923/ Jak Ustawic Globalnego AFK http://grywamtu.pl/poradnik-jak-ustawic-globalnego-afk-t15935/ Jak Zrobic Kanał Tymczasowy http://grywamtu.pl/poradnik-jak-zrobic-kanał-tymczasowy-t15942/ Jak Zrobić Wiadomość Pożegnalną http://grywamtu.pl/poradnikjak-zrobić-wiadomość-pożegnalną-t15957/ Wyjaśniający Wszystkie Skróty Na TS http://grywamtu.pl/poradnik-wyjaśniający-wszystkie-skróty-na-ts-t16009/ DJ BOT http://grywamtu.pl/poradnik-dj-bot-t16195/ Team-Speak na Androida za free http://grywamtu.pl/team-speak-na-androida-za-freee-t16915/ Wyświetlanie Unique ID, Database ID i Connections dowolnego użytkownika na TS3 http://grywamtu.pl/tut-wyświetlanie-unique-id-database-id-i-connections-dowolnego-użytkownika-na-ts3-t17517/ Spolszczenie TS3 http://grywamtu.pl/poradnik-spolszczenie-ts3-t17106/ Jak szeptać na TeamSpeak'u http://grywamtu.pl/tut-jak-szeptać-na-teamspeaku-t17682/ Konfiguracja TeamSpeak'a z Virtual DJ http://grywamtu.pl/tut-konfiguracja-teamspeaka-z-virtual-dj-t17957/ Jak zachować tożsamość, po formacie na TeamSpeak 3 http://grywamtu.pl/tut-jak-zachować-tożsamość-po-formacie-na-teamspeak-3-t18017/ DJ bot na Win7 http://grywamtu.pl/tut-dj-bot-na-win7-t18202/ Jak wyłączyć standardowe dźwięki Clienta TeamSpeak? http://grywamtu.pl/tut-jak-wyłączyć-standardowe-dźwięki-clienta-teamspeak-t19284/ Blokady na Użytkowników http://grywamtu.pl/tut-blokady-na-użytkowników-t19285/
 36. 1 point
  W dniu dzisiejszy padł rekord osób online na naszym TeamSpeak3 w ilości 945 osób. Ostatni rekord z przed około miesiąca został poprawiony o 41 osób.
 37. 0 points
  Nick(TS3): Wrzątek Unique ID: dRSjFjbwopyf6A7OP9CCPUn92kE= Powód blokdy: OBRAZA ADMINISTARCJi Data otrzymania blokady: Dzisiaj h temu Odwołanie: BAN BEZ PODSTAWNY.
 38. 0 points
  Pierw to wy pierwsze sobie załatwcie jakiegoś grafika.
 39. 0 points
  Witam. Propozycja była poruszana wielokrotnie. Niestety jej realizacja, nie będzie miała miejsca.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines