Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/05/2020 in all areas

 1. Twoje podanie zostało odrzucone, nie widzę sensu pisać dalej postów. Jeśli mimo wszystko nadal jesteś uparty pisz prywatną wiadomość do wyższej Administracji niech dadzą ci ostateczną decyzję. Póki co zamykam temat. Dziękuję Pozdrawiam
  3 points
 2. Proszę o UB. Dostałem bana za udostępnianie nie prawidłowych linków. Bardzo mi zależy na tym UB ponieważ mam tam kolegów z którymi gram w różne gry a nie mam z nimi innego kontaktu poza tym serwerem. Zdaje sobie sprawę z mojego zachowanie przepraszam i gwarantuje ze nigdy się to nie powtórzy. Wiem że pisze odwołanie za późno. I przepraszam też adminów za za moje zachowanie. Nick: xFejleD9.: Działanie na niekorzyść serwera. ID: DRQcu5wCsXHORJvlTrB1rqDJjYE= Data: 02.04.2020 Powód: Działanie na niekorzyść serwera.
  2 points
 3. S1_MIKE zrezygnował ze stanowiska New Admin
  1 point
 4. Dzień dobry zostałem zablokowany permanentnie powód: Omijanie bana. Czy jest jakaś możliwość UB? Przepraszam za moje zachowanie gwarantuje że już nigdy to się nie powtórzy. Nick(TS3): xFejleD9 Unique ID: 95Z6XQBXv7I2ziTAO/ViJLOuml0= Powód blokdy: Omijanie bana Data otrzymania blokady: 02.04.2020 Odwołanie: Proszę o UB
  1 point
 5. Udzieliłem już ci odpowiedzi w innym odwołaniu
  1 point
 6. Dzień dobry zostałem zablokowany permanentnie powód: Omijanie bana. Czy jest jakaś możliwość UB? Przepraszam za moje zachowanie gwarantuje że już nigdy to się nie powtórzy. Nick(TS3): xFejleD9 Unique ID: 95Z6XQBXv7I2ziTAO/ViJLOuml0= Powód blokdy: Omijanie bana Data otrzymania blokady: 02.04.2020 Proszę o UB przepraszam za moje zachowanie gwarantuje że już nigdy to się nie powtórzy
  1 point
 7. Witaj Po Twoim nicku wnioskuje, że dostałeś bana za działanie na niekorzyść serwera. Unbana nie będzie. Czas na odwołanie u nas, to 24 godziny. Napisałeś odwołanie za późno.
  1 point
 8. Dzień dobry zostałem zablokowany permanentnie powód: Omijanie bana. Czy jest jakaś możliwość UB? Przepraszam za moje zachowanie gwarantuje że już nigdy to się nie powtórzy.
  1 point
 9. Witaj, Dziękuje za pochwałę naszej administracji. Administrator zostanie na pewno wynagrodzony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że tak dobrze odbieracie naszych administratorów! Pozdrawiam, Arewar.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines