Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/30/2019 in all areas

 1. 1 point
  Potrzebny jest taki mini baner reklamujący nasz serwer TS3. Umieszczony będzie u dołu naszego forum w boxie AdTaily, więc powinien mieć kwadratowy kształt 125 x 125 px. Można zobaczyć na samym dole jak wyglądają podobne banerki. Napis jaki powinien się znaleźć to: albo ze wglądu na ograniczona ilość miejsca można spróbować: i oczywiście IP serwera: Tło jakieś tematyczne jednak tak żeby nie zamazało napisów (wiem mało miejsca), ale może jakaś postać z gry obok np. z CS czy BF. Tak żeby wzrokowiec mógł się od razu przekonać bez czytania czego może dotyczyć baner. Może czcionka taka jak w logo TS3?, ale nie znajduję jej nazwy.
 2. 1 point
  Już nie aktualne 😜
 3. 1 point
  No i super, właśnie o coś takiego chodziło.
 4. 1 point
  Potrzebny jest baner reklamujący nasz event Karaoke, który odbędzie się w tą sobotę na naszym TS3. Główna nagroda w evencie to koszulka grywamtu. Tak więc grafika, która mogłaby się również znaleźć: http://i.imgur.com/myaGT9n.jpg Napisy, które powinny się znaleźć na banerze: Karaoke na ts.grywamtu.pl Odbędzie się w sobotę 16.05.2015 o godzinie 19:00 Nagrody: 1. Koszulka. 2. Skrzynka chrome II case. 3. dla 3 pierwszych osób 2k Smoczych Monet na naszych serverach Metin2 Wymiary mniej więcej w takich proporcjach: 700x300 albo około 600x200 Dobrze jakby był w formacie PSD.
 5. 1 point
  Przetłumaczona wiadomość z oficjalnego forum IPB: Przejdź na oficjalną stronę produktu IPS 4.0 i zapoznaj się z aktualizacjami i zmianami jakie niedługo nas odwiedzą ; )!
 6. 1 point
  Kurde wszedłeś tam i od razu musiałeś coś popsuć, bo błędami sypie. Profile trochę puste. Ale widać jak wszystko stylizowane pod win8. Mi się podoba. Ogólnie widzę tylko błąd w zakłądce "New Content" Niby treść kolejnej podstrony przygotowuje sie do załadowania ajaxem, ale i tak kulminacyjnie przeładowuje stronę.
 7. 1 point
  Jeśli korzystasz z naszego TS3, a w dodatku chciałbyś go zareklamować i powiększyć grono korzystających z niego osób umieść nasz widget TS na swoim forum/stronie internetowej. Skrypt slidera na stronę: <script type="text/javascript" src="http://grywamtu.pl/public/ads/slider/ts3slider.js"></script> Umieścić go należy w kodzie strony przed znacznikiem </head>, albo </body>. Ewentualnie dużo prostrzym sposobem jest umieszczenie go poprzez panel admina jako reklama. W skrypcie IP.B można to zrobić wchodząc w ACP -> Settings -> Ad Code Integration Niezależnie jak to zrobimy zawsze wyświetli się po lewej stronie jako wysuwająca się zakładka. Za każdą rekalmę z góry dziękujemy. Dodatkowo możecie liczyć na unikalne rangi na naszym serwerze TeamSpeak, albo rewanż w jakikolwiek inny sposób. Enjoy!
 8. 1 point
  Tak jak widać po lewej stronie chyba, że nie widzisz jakimś sposobem to tutaj masz ss:
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines