Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/21/2018 in all areas

  1. Rαdєк1288 złożył rezygnacje ze stanowiska Head Admina. Dziękujemy za spędzony czas z nami w gronie administracji.
    1 point
  2. Siema, sorka ale jestem w szpitalu. odpaliłem te audio co podesłałeś i mi zaczęło krwawić z uszu. Możesz uznać to jako walkower, zdrówko ważniejsze od uznania na forum. A no i flow poćwicz, dopiero potem pisz żeby się wsłuchać w nie, bo wychodzi na to że sam się dissujesz XDD Buziaki.
    1 point
  3. No to ja skończyłem A tu wykonanie: "Jak nie masz co napisać to piszesz, że mnie zjesz Że jestem nonamem, albo, że jestem pies Ciekawe to napiszesz czy może się pomylę Czy masz jeszcze jakieś punche, czy kreatywność ginie Zjadasz mnie na bicie, ja cie acapella cisne Już w szkole zrobili z ciebie dziewczynę Dupeczką nazwali, bo gruba dupa byłeś A może dupeczką, bo im nogi rozłożyłeś Przyjąłeś wyzwanie, to czaszki otwieranie Mam pojebane wersy, mózg zjadam chcę energii To działa drink Energy, ty tylko chcesz atencji I chyc o podłogę, potylicą o krawężnik Wsłuchaj się w ten styl, flow, twoje to jest kit ziom Miażdżę cię jak Hellboy, to jest czysty destroy Wyjechać chcesz do Detroit, ja wolę Polskę dziwko Spalam cię jak tytoń, kończę z tobą pizdo"
    0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines