Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 07.03.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Dark_Side

  WAŻNE!! - Aktualizacja TS3

  W dniu dzisiejszym nasz serwer TeamSpeak3 został zaktualizowany do najnowszej wersji i przeniesiony na nową stabilną maszynę. W związku z tym w razie problemów z połączeniem prosimy o aktualizację klienta TS3 do wersji minimalnie 3.1.7, a także o łącznie się przez domenę ts.grywamtu.pl gdyż adres numeryczny również uległ zmianie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby aktualizacja odbyła się możliwie bezproblemowo i transparentnie dla Was, jednak jeśli któryś z Waszych znajomych miałby problem z połączeniem się z serwerem poinformujcie o aktualnych wymaganiach: klient TeamSpeak3 w wersji minimum 3.1.7 adres serwera: ts.grywamtu.pl Możliwe jest też użycie nowego numerycznego adresu, jednak jest to mniej uniwersalne i niezalecane bez wyraźnej potrzeby: 178.217.188.146 Dziękujemy że z nami jesteście! To już ponad 6 lat stuknęło. Enjoy!
 2. 1 punkt
  Radek1288

  Aktualizacja Ts3

  W tym poradniku pokaże wam krok po kroku jak sprawdzić dostępne aktualizację klienta. Na początku klikamy HELP Następnie klikamy "Check for Update" Jeżeli będziemy mieli najnowszą wersję Ts3 obecnie (3.1.8). Pojawi się taki komunikat. W przypadku gdy będziemy mieli starszą wersję klienta wybieramy opcję aktualizacja. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE DLA GRYWAMTU.PL©
×

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin