Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 18.09.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 5 punktów
  realgs23

  [Odrzucone] Podanie na New Admina

  Imię: Oskar Wiek: 16 Nick z TS3: bentley Dyspozycyjność: Jestem aktywny na teamspeaku codziennie dlatego chciałbym się właśnie dostać. Unique ID: nhGvpL9Vow5yKCipUGP6kaRZE7Q= Coś o sobie: Lubię pomagać, sprawia mi to przyjemność. Umiem sie zachować nie przeklinam jestem kulturalnym, dobrym i nadwyraz sympatycznym człowiekiem szanuję użytkowników grywamtu oraz administrację. Dotrzymuję słowa, zawsze mówię prawdę. Chciałbym zacząć pomagać innym i dołączyć do waszego grona. Pozdrawiam
 2. 5 punktów
  0rientooo

  Pochwała dla Mystic

  Mystic to dobry admin. Jest on bardzo dobry w swoim fachu. Bardzo go lubie jako admina. Jest on najlepszy i nie nabija sztucznej aktywności. Ostatnio jak graliśmy w lige legend uratował mi życie, więc jest bohaterem. Myśle że zasługuje on na Pomocnika bo jest pomocny.
 3. 3 punkty
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  Rαdєк1288 dołączył ponownie do składu na stanowisko SA
 4. 3 punkty
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  Franio zrezygnował z stanowiska Junior Serwer Admin seba_1805 opuścił skład administracji GWT TS3
 5. 2 punkty
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  vilo dołączył do składu na stanowisko New Admin Mystìc awansował na stanowisko Pomocnik
 6. 2 punkty
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  ßilard dołączył do składu na stanowisko New Admin
 7. 2 punkty
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  Siasiu ponownie dołączył do składu na stanowisko Pomocnik
 8. 1 punkt
  pauliś

  [Przyjete] Podanie Na Kanał Vip

  Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiam ραυℓiś .
 9. 1 punkt
  VilO

  [Przyjęte] podanie na new admin

  Imię: MarcelWiek: 16 Nick z TS3: VilODyspozycyjność: Jestem dostępny na komputerze prawie ciągle więc w tygodniu mógłbym siedzieć na komunikatorze z ok. 5 godzin, oczywiście weekend troszkę więcej.Unique ID: klMOsyOq1W7YZMo0XfoHdP4SzV0=Coś o sobie: Jak ww. na imię dano mi Marcel, mam szesnaście lat. Jestem specyficzną personą gdyż potrafię kogoś pocieszyć jeżeli jest smutny czy też znam sytuacje w której można się pośmiać, a w której być poważnym. Interesuje się motoryzacją, ratownictwem medycznym, a pasjonuje ciężarówkami. Z początku chciałem iść do liceum na profil ratownictwa medycznego gdyż interesował mnie ten zawód od dzieciństwa lecz nie ma szans na to że po tej szkole dostane się na jakiekolwiek studia, musiałbym się mocno przykładać do nauki, a taki z natury nie jestem. Lubie w wolnej chwili wyjść na dwór ze znajomymi, pojeździć na rowerze po jakichś górzystych terenach czy posłuchać muzyki, uwielbiam rap, a najczęściej w ucho wpada mi twórczość 21 letniego szpaka i innych lecz zagranicznych raperów (Ameryka i te sprawy). Pozwolę przejść teraz do mojego doświadczenia z komunikatorem teamspeak 3, spędziłem sporo czasu będąc administratorem na wielu różnych serwerach lecz były one o 75% mniejsze od grywamtu.pl gdzie w sumie nie mogłem się wykazać. Bbcode potrafię, znam podstawy więc problemu z tym u mnie raczej by nie było. Jak wyżej wspomniałem w punkcie dyspozycyjność jestem często aktywny na komputerze więc nie miałbym żadnych przeciw wskazań aby wejść na serwer i pomagać użytkownikom. Jestem kulturalną i szanującą każdego osobą więc żadnej ze skarg od strony społeczności na mnie na pewno by nie było. Spełniam większość wymagań które zostały ujęte w temacie informującym o rekrutacji oprócz jednego, wieku. Myślę że to nie skreśla mnie jakoś z listy bo jestem z rocznika 02, gdybym urodził się w styczniu miałbym już to za sobą. Miłego wieczoru!
 10. 1 punkt
  Arewar

  [Ogłoszenie] Awanse i deGradacje

  Z dniem dzisiejszym, na posadę Redaktora Awansuje @benek343 Serdecznie gratulujemy.
 11. 1 punkt
  kaminari

  [Odrzucone] Podanie na New Admina - Kaminari

  Imię: DamianWiek: 20Nick z TS3: Kaminari (雷)Dyspozycyjność: (Jak dużo czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcić na pomaganie użytkownikom oraz prace administratora) - Mam bardzo dużo czasu. Na Teamspeaku przesiaduję od 8 do 14 godzin. Cały swój czas jestem w stanie przekazać na sumienną oraz odpowiedzialną pracę.Unique ID: xXNqzCo9FIp0svg/DE9r5T6H240=Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora) Moje doświadczenie z programem TS3 zawdzięczam wieloletniemu użytkowaniu oraz stawianiu własnych serverów. Ciekawość doprowadziła mnie do poznania tego, co w zupełności wystarczało mi, ale dla innych było to całkowicie nie potrzebne. Moim skromnym zdaniem, to właśnie dzięki temu, że potrzebowałem więcej, wręcz chciałem więcej, zakończyło się to właśnie na jako takim doświadczeniu. Nie uważam się za specjalistę, czy "fachowca", uważam, że mam jeszcze sporo do nadrobienia, dlatego brakujące doświadczenie chciałbym uzupełnić pomagając innym. Zawodowo pracuję jako Programista, po części Web-Developer, po części Software-Developer, takie 50:50, które owocuje szerokim wachlarzem zleceń. Tak, pracuję jako programista na zlecenia. To co robię, robię z pasji, od 7 roku życia zaczynałem programować i ciągnie się to do teraz. Poza pracą, uczę się zaocznie, stąd ta ogromna ilość czasu którą jestem w stanie poświęcić dla was, użytkowników oraz administracji. Uważam, że swoim zaangażowaniem oraz chęcią pomocy innym zyskuję w waszych oczach. Dziękuję za wszelkie poświęcenie uwagi.
 12. 1 punkt
  pauliś

  [Odrzucone] Podanie na New Admina - Kaminari

  Witam, Niezgłoszenie się na wstępną rozmowę skutkuje odrzuceniem podania. Pozdrawiam ραυℓiś
 13. 1 punkt
  bilard

  [Przyjęte] Podanie na NewAdmina (bilard)

  Imię: Kuba Wiek: 18 Nick z TS3: bilard / kuba Dyspozycyjność: Teraz mam praktyki więc dość wcześnie jestem w domu, dlatego mogę poświęcić czas na TeamSpeak'a około 5 h, w weekendy oczywiście dłużej, nawet do 7 h, lecz gdy wrócę do szkoły ( 2.11.2018 będzie to inaczej wyglądało, mniej więcej 4h w tygodniu a w weekend 6h, oczywiście w niektóre soboty zdarzają się zarwane nocki, dlatego w takie dni mógłbym być na TeamSpeak'a nawet przez 12 h. Unique ID: PuDaLNo750SHTdHXbiO61iVGgTY= Coś o sobie: Nazywam się Kuba, tak Kuba, moi rodzice chcieli nadać mi niestandardowe imię i jestem im za to wdzięczny ponieważ, często w oczach moich znajomych widzę wielkie ździwienie, wtedy to można się pośmiać i zacząć innych znajomych prosić o potwierdzenie tego jak się nazywam, jeśli to nie działa zawsze jest dowód osobisty, ale przejdźmy do konkretów a mianowicie do TeamSpeak'a, o tuż doświadczenie mam raczej duże, ponieważ byłem już Moderatorem na pewnym serwerze, lecz musiałem zrezygnować ponieważ mój komputer niestety się rozwalił, później gdy już miałem nowy komputer zacząłem się bawić w zakładanie własnego serwera, wszystko było gotowe, rangi zrobione, administracja ogarnięta w tym jeden z waszych (BeneK) to właśnie dzięki niemu troszkę się podszkoliłem, lecz teraz mogę powiedzieć że uczeń przerósł mistrza.
 14. 1 punkt
  StaliQ

  Podanie na New Admina

  Imię: Mateusz Wiek: 16 lat Nick z TS3: STALIQ Dyspozycyjność: Jestem bardzo aktywny, siedzę praktycznie codziennie, więc jestem w stanie się poświęcić na pomaganie użytkownikom bardzo często! Unique ID:2geuOhla8hb/GAix98+5VmgQVTs= Coś o sobie: A więc mam duże doświadczenie z ts3. Mam na imię Mateusz mam 16 lat. Mieszkam w województwie Kujawsko-Pomorskim. Chodzę do 1LO. Jestem 'JUŻ' w miarę ogarnięty. Moje zainteresowania to piłka nożna, muzyka itp. Jestem bardzo przyjazną osobą oraz lubię sobie czasem pośmieszkować (już nie tak jak kiedyś). Jestem otwarty na nowe znajomości. Pomocna ze mnie osoba. Lubię z kolegami grać w różne gry. Moją wadą jest to że jestem trochę wulgarny ale w roli admina potrafiłbym się przystopować. Aktualnie należę do vip6 Myślę że bardzo się nadam w roli Administratora tego tsa ponieważ jestem bardzo aktywny.
 15. 1 punkt
  pauliś

  [Przyjęte] podanie na new admin

  Witaj Marcel, Możesz ponownie do nas wrócić, ale przygotuj się na krótki i szczegółowy test z regulaminów. Zgłoś się do mnie w dniach 09.10-14.10.2018 Pozdrawiam ραυℓiś
 16. 1 punkt
  pauliś

  [Odrzucone] Podanie na New Admina

  Witam Oskar, Masz złą opinię wśród niektórych osób z administracji oraz byłych naszych administratorów. Nieodpowiednie zachowanie (wulgarne oraz wyzwiska) wobec innych użytkowników i Administratorów na kanałach w dyżurce administracji. Wielokrotnie dostajesz bany za wyzwiska użytkowników jaki i adminów. Takiego zachowania nie powinien reprezentować administrator naszego serwera. Pozdrawiam ραυℓiś
 17. 1 punkt
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  Greka dołączył do składu na stanowisko New Admin
 18. 1 punkt
  Radek1288

  utworzenie prywatnego kanału

  Cześć Wystarczy, że wejdziesz na którykolwiek kanał "Centrum Pomocy" i poprosisz administratora, aby stworzył Ci kanał
 19. 1 punkt
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  Latashi opuścił skład administracji GWT TS3
 20. 1 punkt
  pauliś

  [Odrzucone] Podanie na New Admina - Kaminari

  Witaj Damian, Zgłoś się do mnie na wstępną rozmowę w dniach 26.09.-03.10.2018 Pozdrawiam ραυℓiś
 21. 1 punkt
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  Mystìc dołączył ponownie do składu na stanowisko New Admin
 22. 1 punkt
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  Nexus® awansował na stanowisko Pomocnik
 23. 0 punktów
  WecioK

  [Przyjete] Podanie Na Kanał Vip

  Wzór: 1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP: 2. UID: 3. Nazwa twojego kanału VIP: 4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale: 5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer: 6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP: 7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale: 8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz) Odpowiedzi udziel nastepująco: 1. WecioK 2. rEOmaznDVg2+NePp7goAdhqGFIo= 3. NoSexGoLol 4. 7-8 Będzie Nas więcej 5. 697 6. Chcielibyśmy otrzymać kanał Vip ponieważ siedzimy długo już na Waszym TS i twierdzimy że zasłużyliśmy na coś więcej niż tylko kanał prywatny . Myślę że siedzimy na waszym TS Ponad Rok więc to jest odpowiedni Czas By dostać Kanał Vip . Dodam też że nikt u nas w ekipie nie dostał Bana . 7. LOL , CS , FIFA , 8. 16
 24. 0 punktów
  pauliś

  [Przyjęte] podanie na new admin

  Przyjęty na okres próbny.
 25. 0 punktów
  czaki18

  Poprawione podanie na Redaktora

  Spróbuj wymyślić coś sam, a nie kopiujesz z internetu. Poczytaj sobie jakieś artykuły i napisz jeszcze raz, a na razie jestem na nie.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin