Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/09/2020 in all areas

 1. 5 points
  Witaj @Mystic Administracja mogła poczuć się obrażona i podjąć wobec Ciebie stosownego bana. Co niniejszym nastąpiło. Sam bowiem poczułem się obrażony Twoim nickiem. Skargę odrzucam, ban został słusznie nadany, bo po prostu została zmieniona klasyfikacja.
 2. 2 points
  Podanie o Knal vip mój nick Polander
 3. 2 points
  Witam, Myślę, że ta ranga się u nas nie przyjmie. Pozdrawiam
 4. 2 points
  Nick(TS3): Frosty Nick administratora: BoHeN Twoje Unique ID: aEq4dDR6XxrI8J7pJxr7XhUF7Zc= Opis (za co pochwała): Dobra pomoc techniczna, spoko morda, fajnie się z chłopem gada. Polecam 10/10
 5. 1 point
  Dzień dobry. Składam propozycję rangi dla graczy "Gracz Konsolowy", ponieważ widziałem na Grywamtu kilku ludzi którzy grają na konsoli więc pomyślałem sobie, że złożę taką propozycję a ponadto sam gram na konsoli. Mam nadzieję że przyjmiecie moją propozycję. Tutaj w załączniku przesyłam ikonkę. Pozdrawiam Kaseta
 6. 1 point
  Ja nie mam aż takiej pamięci żeby pamiętać nicki ludzi oraz ilu ich było ale ja myślę że ranga może się sprawdzić nie musi ale może. Ja tylko proponuję nic więcej.
 7. 1 point
  Nick(TS3): Mystic (Gównostracja - w czasie otrzymania bana) Unique ID: 6dbf7Q9FHIzYlTs/ygvQCWf9aHw= Powód blokdy: "Obraza administratora" Data otrzymania blokady: 21:07:04 Odwołanie: Otóż dostałem bana za rzekomą "obrazę administracji", gdzie nawet do nikogo nie napisałem obraźliwej rzeczy, ani też nie powiedziałem. Jedynym czynnikiem jaki mógł wpłynąć na bana jest mój nick "Gównostracja", który podlega pod wulgarny/obraźliwy nick i za ustawienie go jest najpierw upomnienie, a później ban i to nie na 4 godziny, a na parę minut bodajże. Także dostałem bana niesłusznego od administratora o nicku Buazen i ja wiem, że ranga uderza do głowy niczym awans na kierownika McDonalds ze zwykłego kasjera, ale to nie powód na bezpodstawne banowanie. Skoro mówicie o obrażaniu to najpierw zacznijcie od siebie bo, każdy admin już chyba wie, że admin Dreams wczoraj skierował do mnie i mojego kanału niemiłe słowa, a żadnych konsekwencji nie poniósł, zatem dlaczego ja za ustawienie nicku, który nawet nie jest jakoś bardzo obraźliwy, tudzież wulgarny dostałem bana na 4 godziny. Otóż teoria jest taka, że czcigodny administrator "Buazen" (tutaj nikt adekwatny do zachowania) był zdenerwowany na mnie z niewiadomych, choć się domyślam, jakich przyczyn.
 8. 1 point
  Stan: Otwarta Kim jest Pomocnik? Pomocnik to osoba, która ubiega się o stanowisko Pomocnika. Okres próbny trwa 14 dni. Jak mogę złożyć podanie? Podanie możesz złożyć w tym dziale: KLIk, Dział widoczny tylko dla Zarejestrowanych Forumowiczów. Temat powinien zawierać wzór oraz ogólne zasady pojętej estetyki, ortografii oraz gramatyki. W tytule tematu wpisz swój nick. Pamiętaj o przedstawieniu nam swojej osoby. Co dalej? Po pozytywnym rozpatrzeniu zostaniesz zaproszony na rozmowę. Czas na rozpatrzenie podania to 72h jeśli trwa rekrutacja (Informacja po wejściu na serwer). Poza rekrutacją podanie czeka na rozpatrzenie tak długo aż będziemy kogoś potrzebować. Czego od Ciebie wymagamy? ➤ Wysokiej kultury osobistej ➤ Dyspozycyjności ➤ Chęć niesienia pomocy innym użytkownikom ➤ Komunikatywności ➤ Chęć niesienia pomocy w rozwoju serwera Grywamtu.pl ➤ Dobrze ustawionego mikrofonu ➤ Ukończenia 16-tego roku życia ➤ Doświadczenia w zarządzaniu serwerami TeamSpeak 3: Między innymi: ➥ Zakładanie kanałów ➥ Edytowanie Description ➥ Umiejętność nadawania rang serwerowych/kanałowych ➥ Podstawowa znajomość języka BBCode ➥ Znajomości naszych regulaminów, ➥Znajomości opcji TeamSpeaka (podstawowe i zaawansowane) (PODANIA KRÓTKIE ORAZ W <CODE> BĘDĄ OD RAZU ODRZUCANE. POSTARAJ SIĘ OPISAĆ SWOJĄ OSOBĘ TAK ABYŚMY TO WŁAŚNIE CIEBIE ZAPROSILI NA ROZMOWĘ) Czym więcej napiszesz, tym lepiej dla Ciebie, postaraj się pisać zgodnie z zasadami interpunkcji, składaj poprawnie zdania oraz stosuj poprawną gramatykę. Wzór:
 9. 1 point
 10. 0 points
  Wzór: 1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP: 2. UID: 3. Nazwa twojego kanału VIP: 4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale: 5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer: 6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP: 7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale: 8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz) Odpowiedzi udziel nastepująco: 1. Free 2. 3. Michelinskie Gadki 4. 7-8 5. 241 6. Kanał VIP jest kanałem na którym możemy siedzieć wspólnie ze znajomymi i nie szukać w 200 innych kanałach prywatnego, jeżeli to możliwe proszę o VIP 9 7. CS, lol, mta, ets2 8. 16
 11. 0 points
  Jak wielu tych ludzi widziałeś @Kaseta VHS?
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines