Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 19.07.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  czaki18 awansował na stanowisko Serwer Admin Franio awansował na stanowisko Junior Serwer Admin BeneK awansował na stanowisko Junior Serwer Admin
 2. 4 punkty
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  Rαdєк1288 złożył rezygnacje ze stanowiska Head Admina. Dziękujemy za spędzony czas z nami w gronie administracji.
 3. 3 punkty
  pauliś

  [Odrzucone] Podanie - Marcel

  Witam Marcel, Masz słabe opinie wśród użytkowników. Podanie odrzucam
 4. 3 punkty
  Pozytywny Chłopak

  Kosz: [Odrzucone] Podanie New Admin

  Imię: Dominik Wiek: 16 lat Nick z ts3: !Pozytywny Chłopak Dyspozycyjność: W wakacje mógłbym spędzać czas na TeamSpeku około 6 godzin. ( rano i wieczorem) , jednak podczas roku szkolnego tylko wieczorem jakieś 4 godziny (20-24 około) Unique ID: +03jnwqGol3UANpcazZxBJWuIy0= Coś o sobie: Pochodzę z Województwa Małopolskiego. Moje hobby to gra w pikę nożna . Z wielką chęcią i zaangażowaniem pomagał bym użytkownikom serwera Grywamtu.pl. Posiadam wysoką kulturę osobistą . Lubię sobie pożartować, jednak musieli by mieć szacunek do mnie. Wiele czasu spędzam na TeamSpeku 3 , więc bez problemu mógłbym nieść pomoc cały czas. Pomaganie innym użytkownikom sprawiało by mi przyjemność, z chęcią pomagał bym im w różnych potrzebach. Byłem na jakiś czas Adminem na serwerze : ts.mgsr.eu , jednak pokłuciłem się z założycielem serwera (Sprawy Osobiste) i został mi on odebrany. Umiem tworzyć kanały , nadawać rangi , Podstawy języka BBCode oraz Edytowanie Description nie jest mi obce. Postaram się pełnić funkcję dobrego administratora . Mikro , oczywiście posiadam oraz jest dobrze ustawione. Mocne strony : Dystans do siebie , poczucie humoru, znajomość BBCodu, dodawanie kanałów , nadawanie rang oraz inne rzeczy z tym związane Słabe strony: Mam lekko dziecięcy głos. Pozdrawiam
 5. 3 punkty
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  Terapeuta dołączył do składu na stanowisko New Admin
 6. 3 punkty
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  Dizo dołączył do składu na stanowisko New Admin
 7. 2 punkty
  KaNeKii

  [Przyjęte] Pochwała DIZO

  Nick(TS3): KaNeKii Nick administratora:Dizo Twoje Unique ID:ZXx3Z1XCJmVieJCCPWO5KyTRPSw= Opis (za co pochwała) : Pomocnik Dizo jest bardzo miłą osobą bardzo przyjemnie się z nim rozmawia odpowiada szybko na pytania jest dla mnie wzorem do naśladowania Dizo wykazuje się dużą wiedzą znajomości Teamspeaka. Dizo jest miły, kulturalny, zawsze pomoże, według mnie może za szybko na awans ale nagroda mu się jakaś należy jest super, polecam z nim pogadać każdemu i sobie z nim pograć pogadac lub zapytać się czegoś.
 8. 2 punkty
  Lozaczek

  [Odrzucone] !Lozaczek

  Imię: Krzysztof Wiek: 18 lat Nick z TS3: !Lozaczek Dyspozycyjność: Przeważnie przesiaduje na teamspeak'u od 3 do 7 godzin dziennie w losowych porach dniach choć wiem że teraz będą to raczej godziny wieczorne ( po 22 ) Unique ID: 5qaGcgbrQPWeAxg3Ax/94VyCPoU= Coś o sobie: Chciałbym po raz kolejny spróbować swoich sił jako Administrator teamspeak'a obejmowałem to funkcję 2-krotnie by ponownie móc pomagać ludziom, jednocześnie należąc do elitarnej społeczności Administratorów. Ponadto uważam się za osobę opanowaną, co sprawia iż jestem idealnym kandydatem na objęcie tego stanowiska, dodatkowo fakt iż jest uczniem i obecnie mam wakacje sprawia iż moje godziny przebywania na teamspeaku mogą się wydłużyć. >Wady: Jako użytkownik teamspeak'a zapewne nie będę wstanie odpuścić sobie przesiadywania na publicznych kanałach w celu znalezienia nowych, ciekawych ludzi do rozmów. Wspominam o tym gdyż wiem że może być to źle odbierane i chciałbym aby podczas rozpatrywania mojego zgłoszenie wzięto to pod uwagę.
 9. 2 punkty
  LittleFranio

  [Odrzucone] Podanie na admina

  Szkoda że nie użyłeś szablonu podania.
 10. 2 punkty
  pauliś

  [Odrzucone] Podanie na pomocnika

  Witam Adrian, Podanie zostało odrzucone, ponieważ masz bardzo złą opinie wśród administracji. Dostajemy częste skargi na ciebie, że trollujesz oraz nie zachowujesz się kulturalnie na kanałach prywatnych. Pozdrawiam Pauliś.
 11. 2 punkty
  Rafonix

  [Odrzucone] Podanie Rafonix

  Imię: MarcinWiek: 20Nick z TS3: RafonixDyspozycyjność: (Jak dużo czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcić na pomaganie użytkownikom oraz prace administratora) Jeśli są aktualnie wakacje to mam czas wolny od uczelni , więc praktycznie cały czas.Unique ID: bMxCoP/RoIQ7DR0CgSG3Jy5JGdU=Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora) Od samego początku od kiedy powstał teamspeak 3, jeszcze kiedyś się korzystało z teamspeak 2 kto pamięta pozdrawiam ; )..... Korzystam praktycznie od samego początku ich powstania i posiadam duże doświadczenie z nim związane. Od ustawiania rang w permisjach , tworzenia kanałów itd... Jako New Admin będę starał się i co postaram się udowodnić pomagać nowym użytkownikom i rozwiązywać każdy problem z nim związany. Prowadziłem również kiedyś swojego tsa, więc myślę ,że jeśli chodzi o obsługę teamspeaka jest 10/10. Również zaznaczam ,że posiadam duży staż na waszym serwerze. Jestem z wami od 9 marca 2015 roku. Niestety posiadam mało połączeń co przyznaję się od razu :). Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania oraz dostania szansy na te stanowisko. Pozdrawiam Rafonix
 12. 2 punkty
  Terapeutra

  co mam zrobić gdy mam ten błąd?

  Dokładnie posiadałem dokładnie problem tego samego typu rozwiązanie nr. 2 pomogło natychmiastowo ^^.
 13. 2 punkty
  Arewar

  [Ogłoszenie] Awanse i deGradacje

  Z dniem dzisiejszym @Radek1288 zrezygnował z wszystkich funkcji na naszym forum. Dziękujemy za wkład i poświęcony czas.
 14. 2 punkty
  Xanoxo

  co mam zrobić gdy mam ten błąd?

  A więc tak: Najpierw Zapomnij swoją sieć i wpisz hasło do niej na nowo. Natomiast, gdy to nie pomoże zrestartuj router. Jestem pewny, że ktoryś z tych sposób Ci pomoże, ponieważ sam miałem takie usterki.
 15. 1 punkt
  Koxer53

  Emotka Ts3

  Witam serdecznie! Chciałbym zaproponować nową emotke ''Serduszko''. ❤️ Z góry dziękuje.💪😊
 16. 1 punkt
  Marcel

  [Odrzucone] Podanie - Marcel

  Imię: Marcel Wiek: 16 Nick z TS3: Marcel Dyspozycyjność: Mojej dyspozycyjności nie jestem wstanie dokładnie określić z racji tego iż jest ona naprawdę różna, zazwyczaj jest to od 2 - 14 godzin dziennie. Unique ID: j9y/Z4qR7l8s9gV/jwmb0VM69NA= Coś o sobie: Mam na imię Marcel, pochodzę z wielkopolski, interesuje się informatyką i prowadzeniem serwerów TS3. Nieraz jak się nudzę gram w gry na komputerze - przykładem takowej gry może być CS:GO lub rozmawiam ze znajomymi na komunikatorze głosowym. Znajomość z TS'em mam od roku 2013/14 kiedy zącząłem używać ten komunikator, Jako administrator ts3 byłem niejednokrotnie przykładem może być serwer, który prowadziłem od roku 2016 - 2017 gdzie pełniłem funkcję Kierownika TS3. Swą pomoc mogę zaoferować administracji i użytkownikom serwera, administacji w ulepszaniu serwera, a użytkownikom m.in w rozwiązywaniu konfliktów na kanałach. Jestem osobą miłą i koleżeńską, a przede wszystkim punktualną oraz sumienną. Prowadzenie / pomaganie na serwerze sprawia mi przyjemność i można tak to nazwać, iż jest to moje hobby. Zawsze moim priorytetem był użytkownik oraz to aby czuł się dobrze. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. Z poważaniem, Marcel
 17. 1 punkt
  pauliś

  [Odrzucone] Chciałbym złożyć podanie na admina

  Witam, Podanie zostaje odrzucone, ponieważ nie zachowałeś odpowiedniego wzoru oraz wymagań. Pozdrawiam Pauliś.
 18. 1 punkt
  pauliś

  Podanie od Korniszona

  Witaj Mateusz, Zgłoś się do mnie na wstępną rozmowę w dniach 24.07.-01.08.2018 Pozdrawiam Pauliś.
 19. 1 punkt
  pauliś

  [Przyjęte] (Podanie) Terapeuta.

  Witaj Michał, Zgłoś się do mnie na wstępną rozmowę w dniach 23.07.-31.07.2018 Pozdrawiam Pauliś.
 20. 1 punkt
  caibacooper94

  co mam zrobić gdy mam ten błąd?

  To było tak...Ostatnio grałem sobie normalnie. Ale nagle jak wybrałem postać i czekałem aż zacznie się ładować to nie zaczęło się ładować. Był czarny ekran i pojawiło się okienko gdzie pisało "Nie udało połączyć się z serwerem. Sprawdź swoje połączenie i spróbuj ponownie połączyć się ze swoją grą.". Nigdy wcześniej tego nie miałem a mam ciągle ten sam internet, więc to chyba nie przez to. Spróbowałem już reinstalować lola, ale to nie pomogło. Próbowałem też restartować kompa ale też nie pomogło. Poradzicie coś na to?
 21. 1 punkt
  pauliś

  [Odrzucone] KaNeKii

  Witaj Adrian, Zgłoś się do mnie na wstępną rozmowę w dniach 18.07.-25.07.2018 Pozdrawiam Pauliś.
 22. 1 punkt
  Kixnare

  [Diss] Lizcon vs ???

  Siema, sorka ale jestem w szpitalu. odpaliłem te audio co podesłałeś i mi zaczęło krwawić z uszu. Możesz uznać to jako walkower, zdrówko ważniejsze od uznania na forum. A no i flow poćwicz, dopiero potem pisz żeby się wsłuchać w nie, bo wychodzi na to że sam się dissujesz XDD Buziaki.
 23. 1 punkt
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  Atomican został zdegradowany ze stanowiska Junior Serwer Admin
 24. 1 punkt
  pauliś

  [Odrzucone] Podanie Na New Admina

  Niestety nie spełniasz wymagań wiekowych. Następnym razem przeczytaj dokładnie wymagania.
 25. 1 punkt
  Kokol357x

  PokemonGO - Już dostępny w Polsce!

  Fajnie , że trafiłem na tę stronkę, bo właśnie szukałem jak wgrać na tablet. Mysle, że pójdzie.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin