Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość od 26.03.2018 we wszystkich miejscach

 1. 9 punktów
  Imię: Michał Wiek: 16 Nick z TS3: Michał Dyspozycyjność: Czas poświęcony na "siedzenie" na TeamSpeak'u, zależy od mojej szkoły oraz czynności wykonywanych poza nią. Tygodniowo będzie to czas w granicach 6 godzin, natomiast weekendowo może podnieść się nawet do 12 godzin. Unique ID: vwLcyAxfddFJpt2QH8r9c/wUkKQ= Coś o sobie: No to zacznijmy od tego, że mam na imię Michał i mieszkam w Niemczech w Konstanz (w Polsce pochodzę z Radomska). Dużą frajdę sprawia mi gra w gry komputerowe, ale nie zapominając o pływaniu, siłowni czy też jeżdzeniu na rowerze. Moją osobę cechuje systematyczność oraz łatwo mi nawiązywać kontakty z nowymi osobami. Gdy podejdę się jakieś zadania to jest ono priorytetem co do moich obowiązków. Swoją przyszłość widzę w logistyce magazynej, w której uczę się, aby w przyszłości wykonywać ten zawód. Liczę się z zdaniem każdej osoby i zawsze jestem bezstronny. Siedzę na tym TeamSpeak'u od bardzo dawna, gdzie z resztą posiadam rangę "Przyjaciel". Mam bardzo dobry kontakt z administracją z którymi rozmawiam dzień w dzień i świetnie się dogadujemy. Moim jednym z celów jest pomóc oraz wsparcie dla GWT, ponieważ na tym TS'ie przesiedziałem najlepsze momenty w moim wolnym czasie. Niestety nigdy nie miałem okazji być administratorem na większych TeamSpeak'ach (Udało mi się kiedyś dorwać administratora na jednym z prywatnych serwerów, ale to nic wielkiego). Administratorzy znają moją osobę, więc nie ma co tutaj więcej dopisywać . Co do moich "umiejętności" administratorskich oceniam siebie na 8/10. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania Pozdrawiam Michał
 2. 5 punktów
  Imię: Kacper Wiek: 16Nick z TS3: Fu$ionDyspozycyjność: Tygodniowo na team speak' u mogę spędzić mniej więcej 28-40 godzin, też zależy czy wypadam gdzieś na weekend Unique ID: h+qrGHDAC1E9IXIjsg48g+paAVU=Coś o sobie: Jak wspomniałem powyżej mam na imię Kacper i mam 16 lat. Interesuję się sportem, przede wszystkim piłką nożną oraz siatkówką. Intersuję się także kuchnią, sam gotuję muszę przyznać nie najgorzej. Jednym z nielicznych moich zainteresowań jest matematyka. Lubię oglądać różnorodne filmy typu komedie, science-fiction, horrory, interesują mnie także ładne dziewczyny. Lubię chodzić na pobliską siłownie wraz z kolegami i brać troszku na klatę .Z programem team speak mam do czynienia od ponad dwóch lat. Swoją znajomość z ts'em oceniam tak na 7/10, te opcje których nie znam staram się szybko opanować. Mam nadzieje że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Dziękuje za przeczytanie .
 3. 5 punktów
  Ciekawe podanie znam Cię kawałek czasu myślę, że można dac szansę TAK
 4. 4 punkty
  Lizcon

  [Przyjęte] Lizconeczek

  Imię: Kamil Wiek: 17 Ile będziesz miał czasu na wykonywanie zleceń: Godzinkę, dwie dziennie Przykładowe prace: Tutaj taka jeszcze nieskończona praca https://i.imgur.com/pz86OZc.png Prosty avatar. https://i.imgur.com/CRlhXE0.png Zestaw. https://i.imgur.com/J0IhCbb.png Chyba powinno starczyć Używane programy: Adobe Photoshop Krótko opisz siebie: Jestem Kamil, od kilku lat zajmuję się grafiką. Jestem osobą kreatywną i pracowitą. Opis siebie raczej mogę zostawić, ponieważ jestem tu tylko po to by polepszyć się w grafice.
 5. 4 punkty
  Imię: Mateusz Wiek: 16 lat Nick z TS3: STALIQ Dyspozycyjność: Jestem bardzo aktywny, siedzę praktycznie codziennie, przeważnie ponad 7/8 godzin, więc jestem w stanie się poświęcić na pomaganie użytkownikom bardzo często! Unique ID:pIuc8ZdgDcv/F/bU6SxG5iQD2uk= Coś o sobie: A więc mam duże doświadczenie z ts3. Mam na imię Mateusz mam 16 lat. Mieszkam w województwie Kujawsko-Pomorskim. Chodzę do 3 Gimnazjum. Jestem w miarę ogarnięty. Moje zainteresowania to piłka nożna, jeżdżenie na rowerze itp. Jestem bardzo przyjazną osobą oraz lubię sobie czasem pośmieszkować. Jestem otwarty na nowe znajomości. Pomocna ze mnie osoba. Lubię z kolegami grać w różne gry. Moją wadą jest to że jestem trochę wulgarny ale w roli admina potrafiłbym się przystopować. Aktualnie należę do vip3 ale też siedzę często na vip1. Myślę że bardzo się nadam w roli Administratora tego tsa ponieważ jestem bardzo aktywny oraz nikt nie ma o mnie złego zdania wśród użytkowników.
 6. 4 punkty
  Radek1288

  Jaki masz dzwonek w telefonie?

  To jest dzwonek
 7. 3 punkty
  Xanoxo

  Turniej 3v3

  Turniej 3v3 League of Legends! Potrzebne linki oraz strony 1. KLIK - Główna strona eventu z której będziemy korzystać przez cały czas trwania eventu. Znajduje się tam harmonogram, nagrody oraz szczegółowy regulamin i wszelkie zasady. 2. KLIK - Strona League of Legends potrzebna tylko do rejestracji nagród. Będzie ona przez nas używana jednorazowo. Jak poprawnie wziąć udział w evencie? 1. Pierwszą rzeczą jest skomentowanie tego wątka komentarzem "Biorę udział"(Robi to tylko założyciel drużyny), 2. Następnie wchodzimy tutaj --->KLIK<--- I klikamy "Register". Uzupełniamy dane o nazwie drużyny, jest to najważniejsza opcja. Pamiętamy, że w drużynie mogą być MAX 3 osoby. (Zalecam nie podawać swojej nazwy drużyny innym uczestników, gdyż mogą celowo zwiększyć liczbę członków) 3. Gdy już mamy to przechodzimy tutaj --->KLIK<--- I rejestrujemy się tutaj (przy tym oczywiście potwierdzając e-mail). 4. Gdy już to mamy, przechodzimy tu --->KLIK<---- I zakładamy drużynę (Tutaj oczywiście kapitan drużyny to robi) Gdy już założymy drużynę zostało nam tylko czekać na Turniej! Główny organizator : Xanoxo - Wszystkie pytania dotyczące eventu kierować do tej osoby. Wszelkie prawa zastrzeżone dla GWT
 8. 3 punkty
  Najprawdopodobniej plik ten uległ uszkodzeniu np poprzez ingerencje anty wirusa. Najłatwiej będzie jeśli odinstalujesz i zainstalujesz lola spowrotem ewentualnie sprawdzić spójność plików jeśli wiesz jak. Jeśli błąd nadal będzie występował po reinstalacji gry to napisz mi a postaram się pomóc.
 9. 3 punkty
  StaliQ

  [Przyjęte] Pochwała CEBULA

  Nick(TS3): STALIQ Nick administratora: CEBULA Twoje Unique ID: pIuc8ZdgDcv/F/bU6SxG5iQD2uk= Opis (za co pochwała) : Cebula to bardzo przyjazny człowiek. Gdy czegoś potrzebuje na tym ts3 on zawsze służy mi pomocą i nigdy nie odmówił, ponieważ mu zależy. Często gramy w różne gierki, razem śmieszkujemy, rozmawiamy codziennie. Jest aktywny bardzo często, widzę w tym chłopaku potencjał i wiem, że ucieszyłby go awans na wyższe stanowisko. Cebula jest dla mnie jednym z najlepszych adminów tego ts3. Bardzo polecam wszystkim użytkownikom tsa tym którzy go jeszcze nie znają żeby się zapoznali bo warto.
 10. 3 punkty
  Imię: Piotr Wiek: 17 (2000 rocznik rocznikowo 18) Nick z TS3: BeneK Dyspozycyjność: Jak wskazuje wiek chodzę jeszcze do szkoły i tak jak inni mam życie prywatne ;). Na teamspeak'u siedzę codziennie 3-4 godziny czasem dłużej oczywiście w weekendy dłużej nawet do 8 godzin. W niektóre soboty robię tzw "nocki" i przez ten czas siedzę na ts3 aż do upadłego (aż będę padnięty). Unique ID: YQej7C2ZX+OvE+A9SkIBzum7LWU= Coś o sobie: Jestem Piotr lat 17 (rocznikowo 18) i mieszkam w województwie Mazowieckim interesuję się komputerem ogólnie informatyką, lubię grać w piłkę, lecz zima nie dawała mi na to warunków. Moją wadą ( tak w sumie to nie wiem czy można to nazwać wadą ale raczej chyba zaletą) jest to, że nie oczekuje od nikogo pomocy wolę wszystko robić sam bez niczyjej pomocy oczywiście przy mniej trudnych zadaniach, bo w trudnych takowa pomoc była by niezbędna. Jestem miły oraz otwarty na nowe znajomości, chętnie pomagam każdemu nie tylko na ts też i w życiu prywatnym. Mam fajne poczucie humoru lubię pocieszać ludzi kiedy tego najbardziej potrzebują . Jeśli chodzi o doświadczenie w programie ( myślę, że będzie to gdzieś 8/10 ) to posiadam i to nie małe, stanowisko administratora nie jest mi obce, ponieważ kilka razy posiadałem takie stanowisko: Admina na serwerze kolegi (który niestety upadł) JuniorAdmina na dużym serwerze który także upadł Współzałożycielem serwera wraz ze znajomym który potrzebował mojej wiedzy na ten temat (nie mam pojęcia co się stało z tym serwerem pewnie też upadł. W sprawie mikrofonu to mam od nie dawna zakupiony nowy więc nie będzie z tym problemu. BBcode jest dla mnie chlebem powszedni tak jak HTML czy CSS, lubię tworzyć strony a BBcode jest podobny do tych języków, nadawanie rang oraz edycje kanałów wraz z opisami nie jest dla mnie problemu. Chciałbym zosatać członkiem tak wspaniałej ekipy dodać coś od siebie w rozwój serwera i nie tylko. Będę się trzymał regulaminu, postaram się należycie wypełniać swoje obowiązki oraz nie zawiodę wyżej ;postawionych rang. Liczę na jak najszybsze rozpatrzenie mojego podania oraz kontakt
 11. 2 punkty
  A więc tak znam Cię dość długo i na Ts wykonujesz dobrze swoje obowiązki z tego co pamiętam lecz to jest forum więc musisz się wykazać kreatywnością. Jestem skłonny dać Ci TAK, ale musisz mnie nie zawieść, a mianowicie chodzi o to, żebyś jakoś rozruszał ten dział. Napisz jeszcze kilka ciekawych tematów, których jeszcze nie ma. Nie zawiedź nas Ps. Moim zdaniem akurat 50 postów nie jest tak mocno znaczące, bo jak ktoś ma dobre pomysły to na pewno w bardzo szybkim czasie zdobędzie dwukrotną liczbę postów. Pozdrawiam Radek.
 12. 2 punkty
  Cóż twoje podanie średnio mnie przekonuje według mnie najpierw musisz się wykazać aktywnością w dziale do którego aplikujesz, widziałem temat, który zrobiłeś lecz takowe już są pisałem ci o tym a dokładnie dany dział HUMOR. Ja ze swoim zdaniem się jeszcze wstrzymam jak zobacze przyrost aktywności u ciebie wtedy za decyduje na razie jestem Neutralny.
 13. 2 punkty
  Empi

  [Przyjęte] Lizconeczek

  Jestem jak najbardziej za! Prace są super, oraz wykonane profesjonalnie. Zapraszam na teamspeak'a chętnie z Tobą porozmawiam
 14. 2 punkty
  Imię: Kuba Wiek: 19 lat (rocznik 98) Nick z TS3: elo gaming pro Dyspozycyjność: W zależności od zmiany którą aktualnie posiadam w pracy. Jeżeli pracuje na rano (6:00-12.00) to w takiej sytuacji mam prawie cały dzień na pomoc użytkownikom. wtedy mam czas to lubię pomagać ludziom. unikatowe id:7tgaN1ntS4yDzFHqWl7HC+lgIVY= Coś o sobie: Pomoc ma dawać mi przyjemność z najmniejszych rzeczy, jak gra aktorowi scen jak w teatrze.Na tym serwerze jestem już pół roku ZATEM CHCIAŁBYM BARZO POMAGAĆ LUDZIOM.Lubię bardzo ten serwer, ponieważ ten serwer polecił mój kolega i sam sprawdziłem ten serwer i z takiego powodu. Mogę dodać jeszcze że swoją osobą dodam do załogi dodatkowy kawałek cegiełki. i stanę się fundamentem dla pozostałych osób na stanowisku jak i przykładu dla użytkowników, co pozwoli nam na dobre wykonywanych obowiązków na odpowiednim poziomie. Ze swojej strony, nie mogę obiecać doświadczenia, które zapewne większość z Was ma wyższe i otwarcie się do tego przyznaję. Przychodzę się tutaj pomóc a nie wywyższać się w przyszłości może i uczyć kolejne osoby, zachowując odpowiedni poziom oraz standardy mogę bez problemu powiedzieć że nikogo nie zawiodę. Co do osoby o mnie to jestem 19 letni chłopakiem, z dobrym poczuciem humoru, jak i wyczuciem co można do kogo powiedzieć.
 15. 2 punkty
  Radek1288

  Figurka Yasuo

  Coś dla prawdziwych fanów Yasuo Riot przygotował unikatową figurkę owej postaci Figurkę możecie nabyć już za jedyne, albo aż 65 € Więcej informacji jak zawsze na oficjalnej stronie link poniżej: Przybliżone wymiary: Wysokość: 6,7 cala / 17 cm Szerokość: 3,5 cala / 9 cm https://eune.merch.riotgames.com/pl/collectibles/figures/figma-yasuo.html
 16. 2 punkty
  Fantastyczny live wczoraj kiedy następny ? W końcu jakaś normalna osoba a nie patostream'er Oczywiście czekamy na powrót na GW.
 17. 2 punkty
  Imię: KacperWiek: 16 latNick z TS3: Biev0 Dyspozycyjność: Mój czas codzienny który chętnie przeznaczę na pobyt na teamspeak'u to ponad 4 godziny,a jest to spowodowane tym że zawsze przebywam na teamspeak'u (szczególnie waszym) gdy tylko mogę. Unique ID: gWx7TZEp2d3amuWiScEfH9CZ9Do= Coś o sobie: Kiedyś gdy byłem administratorem na serwerze który już nie istnieje,na którym średnia ilość graczy wynosiła około 150-200 aktywnych przez cały dzień byłem bardzo szczęśliwy, że mogę pomagać tylu ludziom, nawet w takich sprawach jak przydzielanie rang czy tworzenie kanałów dla innych osób.Jestem osobą kreatywną,spokojną i zawsze zastanawiam się 2 razy zanim coś zrobię.Uważam że sprawdziłbym się w roli administratora na serwerowni ts3 grywamtu.pl, gdyż jak już wspominałem mam nie małe doświadczenie jeżeli chodzi o bycie członkiem administracji.Zauważyłem też że wiele ludzi ostatnio ma skłonność do bycia toksycznym i agresywnym w stosunku do innych na kanałach publicznych, gdzie kultura i szacunek do drugiego człowieka powinny mieć miejsce.Chciałbym znów mieć takie małe szczęście codziennie i zrobić coś dobrego dla wielu ludzi nawet w tak małym stopniu.Bardzo zależy mi na dostanie się do grona waszej administracji bo czuje że jednak takiej małej rzeczy brakuje mi na codzienność,takiego dołączenia do społeczności wielu pozytywnych ludzi jakich już poznałem,czy to w administracji czy przypadkowych graczy. Pozdrawiam, Kacper.
 18. 2 punkty
  Siasiu

  [Przyjęte] Pochwała na Xαnøxø

  Nick(TS3): Michał Nick administratora: Xαnøxø Twoje Unique ID: vwLcyAxfddFJpt2QH8r9c/wUkKQ= Opis (za co pochwała) : Xαnøxø jest bardzo przyjacielski dla swojego otoczenia, przez co bardzo znaleźć z nim wspólny język. Znam go kilka dobrych lat i z czystym sumieniem mogę przyznać, że znajduje się na odpowiednim miejscu. Czasami na prawdę siedzi na tym TeamSpeak'u, jakby jakieś etaty wyrabiał . Często również odmawia mi grania, bo robi coś na TeamSpeak'u. Od tygodnia poświęca 1-2 godzinki na przygotowanie mnie do testu na New Admina, za co jestem mu mega wdzięczny, bo sam pewnie nie uczyłbym się w takim tempie jak z nim to robię. Dziękuję za czytanie moich wypocin! Miłego dzionka!
 19. 2 punkty
  Doskonałe skrzynie już, a może w końcu są dostępne !!! Oto zestawy jakie możecie zakupić: 1 Doskonała Skrzynia i klucz — 225 RP 5 Doskonałych Skrzyń i kluczy + dodatkowa esencja! — 1125 RP 10 Doskonałych Skrzyń i kluczy + dodatkowy zestaw! — 2250 RP Z doskonałej skrzyni może nam wypaść: Odłamek skórki, 525 pomarańczowej esencji, trwała emotka, odłamek skórki totemu + 150 dodatkowej pomarańczowej esencji Więcej informacji jak zawsze na oficjalnej stronie LeagueofLegends
 20. 2 punkty
  Cebula kiedy w końcu będziesz miał stabilny zasięg ? xD
 21. 2 punkty
  Cześć Michał, Proszę o zgłoszenie się na rozmowę wstępną do mnie w dniach 14.04-.21.04.2018r, Pozdrawiam Paula
 22. 2 punkty
  Radek1288

  Powrót sklepu !!!

  Witajcie W Lolu znowu powróci sklep w którym będziemy mogli za niebieską esencje nabyć miedzy innymi: barwy, klejnoty, ikony i wiele innych ciekawych rzeczy... Sklep będzie dostępny od 19 kwietnia do 1 maja 2018 roku. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie na oficjalnej stronie Riot Games https://eune.leagueoflegends.com/pl/news/store/sales/wkrotce-srodsezonowe-otwarcie-emporium-esencji Więcej informacji w linku powyżej
 23. 2 punkty
  Radek1288

  Administracja GryWamTu

  Benek dołączył do składu na stanowisko NA
 24. 2 punkty
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  GomeZ opuścił skład administracji GWT TS3
 25. 2 punkty
  Arewar

  Zmiany w zespole Ekipy Eventowej

  Dnia 18.03.2018 szeregi Ekipy Eventowej zasilił @MainRengar Serdecznie gratulujemy.
 26. 2 punkty
  Radek1288

  Administracja GryWamTu

  Viℓo awansował na stanowisko Pomocnik
 27. 2 punkty
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  Sopel opuścił skład administracji GWT TS3
 28. 1 punkt
  Arewar

  [Zawieszone] Podanie na Moderatora [Flow]

  Wypowiem się w momencie kiedy wypowiedzą się pozostali Moderatorzy.
 29. 1 punkt
  Arewar

  [Zawieszone] Podanie na Moderatora [Flow]

  Aspirujesz tylko do okresu próbnego?
 30. 1 punkt
  Arewar

  [Ogłoszenie] Awanse i deGradacje

  Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym, dołączył do nas nowy Grafik @Lizcon. Witamy i serdecznie gratulujemy.
 31. 1 punkt
  Arewar

  [Przyjęte] Lizconeczek

  Podanie zaakceptowane. Witamy
 32. 1 punkt
  Niezgłoszenie się na II etap rekrutacji w wyznaczonym czasie.
 33. 1 punkt
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  Michał dołączył do składu na stanowisko NA
 34. 1 punkt
  Bogumil

  Administracja GryWamTu

  (na dzień 15.04.2018) !Dark! Prεzεs ραυℓιś Rαdєк1288 Empi Arewar Xanøxø CEBULA Flow czaki18 Michał Benek
 35. 1 punkt
  Radek1288

  Opis gry (krótki)

  Fortnite - Komputerowa gra survivalowa stworzona przez studio People Can Fly oraz Epic Games. Gra zawiera dwa tryby rozgrywki: -tryb współpracy -battle royale Platformy obsługujące grę: Microsoft Windows, macOS, PlayStation 4, Xbox One, iOS Gra cieszy się ogromną popularnością w marcu 2018 roku Fortnite był najczęściej streamowaną grą na platformie Twitch, równocześnie wyprzedzając dotychczasową konkurencję czyli PUBG
 36. 1 punkt
  Grygu112

  Kosz: JP 100%

  WYCOFUJE PODANIE POLICJA JEST ZŁA POZDRAWIAM NARA
 37. 1 punkt
  HarryJS

  Jaki masz dzwonek w telefonie?

  W związku z wiejącą nudą na mym telefonie zakładam wątek na temat dzwonków w telefonie, czyli co wam gra jak dzwoni telefon
 38. 1 punkt
  pauliś

  Jaki masz dzwonek w telefonie?

  Preludium w iPhone, pozdrawiam.
 39. 1 punkt
  Radek1288

  [Przyjęte] Podanie Do Ekipy Eventowej

  Można dać szansę...
 40. 1 punkt
  Skopiowane prawie 1:1 od podania innego użytkownika Nie spełnienie wymagań wiekowych Podanie odrzucam Administracja GWT
 41. 1 punkt
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  CEBULA awansował na stanowisko jSA
 42. 1 punkt
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  GomeZ awansował na stanowisko Pomocnik
 43. 1 punkt
  pauliś

  Administracja GryWamTu

  VilO dołączył do składu na stanowisko NA
 44. 1 punkt
  pauliś

  [Odrzucone] Podanie na NA - Grygu112

  Nie przejście II etapu rekrutacji.
 45. 1 punkt
  pauliś

  [Przyjęte] Podanie na NA - GomeZ

  Przyjęty na okres próbny 2 tygodnie.
 46. 1 punkt
  Arewar

  [Ogłoszenie] Awanse i deGradacje

  Z dniem dzisiejszym @Xanoxo awansuje do rangi Moderator Lokalny TeamSpeak3. Gratulujemy serdecznie.
 47. 1 punkt
  czaki18

  [Przyjęte] Podanie na New Admina

  Imię: Albert Wiek: 16 lat Nick z TS3: czaki18 Dyspozycyjność: W tygodniu mogę od 8 do 10 godzin czasem i więcej, a w weekendy od 10 do 14 godzin. Unique ID: gxeh8+r+fdYAGr0ZfaoCH4Asf6U= Coś o sobie: Witam, mam na imię Albert mam 16 lat, lubię spędzać czas na teamspeku grając i gadając ze znajomymi. Bardzo chętnie pomagam ludziom na ts, mam w tym doświadczenie ponieważ miałem kiedyś rangę na innym ts'ie robiłem tam kanały, dawałem rangi, pomagałem i inne podobne rzeczy więc nawet dobrze na tym się znam. Lubię poznawać nowe osoby, dużo gram w gry przykładowo cs:go, minecraft oraz inne podobne gry. Dużo interesuje się internetem, oglądam dużo youtube'a. W normalnym życiu lubię spędzać czas z znajomymi, grać wszelakie gry sportowe na przykład piłka nożna, siatkówka oraz w koszykówkę. Bardzo lubię historię gównie polski, ale nie tylko, bardzo mnie ciekawi co było kiedyś przykładowo 500 lat temu kto był królem danego państwa, jaki obszar obejmował kraj i tym podobne. Bardzo lubię oglądać filmy historyczne o królach i o różnych postaciach historycznych, a najbardziej to interesuje mnie druga wojna światowa, kiedy się zaczęła, kto ją rozpoczął, kto najechał na kogo i inne rzeczy z tym związane. Nie mam za wielkiej wiedzy o BBCode, ale staram sie nauczyć tego i już mniej więcej zaczynam to rozumieć . Swoją znajomość ts'a oceniam na 8/10, jeśli czegoś nie umiem szybko staram się tego nauczyć przykładowo z tym BBCode. Myślę że mam szanse się dostać, dziękuje za przeczytanie mojego podania.
 48. 1 punkt
  Arewar

  [Ogłoszenie] Awanse i deGradacje

  W dniu dzisiejszym @VaxiZ, Awansował do rangi Global Moderator. Serdeczne gratulacje i powodzenia.
 49. 1 punkt
  pauliś

  [Przyjęte] Podanie Na New Admina

  Przyjęty na okres próbny 2 tygodnie.
 50. 1 punkt
  pauliś

  [Przyjęte] Podanie Na New Admina

  Proszę o zgłoszenie się na rozmowę do mnie na TeamSpeaku w dniach 25.11-02.12.2017r, Pozdrawiam.
×